Ova tema sadrži 1,212 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Angel 4 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 1,213 ukupno)

Sta trenutno citate

• Sneki
    Član
    Sneki

Sve, citam i Terry Prachet-a Hi, Hi :ruganje:

mirjana
    Član
    mirjana

trenuto citamo „moja trudnoca-moja beba“
    prof.Fridman i Dr.koen-Solal

Mirche
    Član
    Mirche

Nil Rous „Perece za dorucak“
    Kundera „Zivot je drugde“

Sneki
    Član
    Sneki

Trenutno citam od Zorana Zivkovica: Nemoguce price, i mogu vam reci da je OK.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

jos nisam zavrsila davincijev kod imam obaveze kuci i plus radim sad kad prestanem bice citanje bez prestanka

Seka Ivana

Ubiti pticu rugalicu – Harper Li
    Predivna knjiga.
    Svojevremeno snimljen film sa Gregori Pekom u glavnoj ulozi..

Kakve su ti misli takav ti je zivot – Otac Tadej
    Izvor mudrosti.

Mina
    Član
    Mina

`Rugalica`je stvarno lepa knjiga!

Mina
    Član
    Mina

Licno nisam neki ljubitelj Hesea ali mi se svidela `Rosshalde`.

Sandra K.
    Član
    Sandra K.

Kako sam ja nekad puno čitala… to su bila vremena… Od kako sam se zaposlila nemam baš vremena za čitanje a zadnju knjigu koju sam pročitala bila je od De Brauna Davinchijev kod (ako se tako piše) i bila mi je fenomenalna.

xxooxx
    Član
    xxooxx

Trenutno citam najnoviju knjigu od dr Bozidara Benedikta “ 7 dana apokalipse“ i skoro sam pri kraju. On pise o paranormalnim fenomenima, reinkarnaciji, postojanju paralelnog sveta itd…i ako vas takve stvari zanimaju ja bih vam preporucila da procitate sve od njega jer stvarno zanimljivo pise i vredi procitati 🙂

Sneki
    Član
    Sneki

citamo, citamo. Hvala na preporuci (moram da vidim da li je preveden kod nas)

xxooxx
    Član
    xxooxx

Sneki, to je knjiga na nasem jeziku koju citam 🙂 Inace Benedikt je poreklom srbin ali je odrastao u Kanadi i tamo trenutno zivi. Evo jos nekoliko naziva njegovih dela: Paralelni svet, Prica o karmi, Prica o karmi 5 zivot, Trgovci dusama, Operater, Milenijum…Sve ove knjige su bazirane na paranormalnoj osnovi i povezane su sa verom u Boga i zivotom posle smrti 🙂

Sneki
    Član
    Sneki

e, covek svakog dana nesto nauci. Vidis to nisam znala :neznam:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ja zavrsila ,,Davincijev kod,, i sad sam pocela da citam od Ljiljane Habjanovic Djurovic,, Paunovo pero ,, mada imam jos puno knjiga da procitam sto mi je sestra poslala tj. poklonila posle kad doje bebe necu imati vremena 😆

Standzi
    Član
    Standzi

xxxooxxx ja sam citala od Benedikta Paralelni Svet i odusevljena sam !!!! :bravo: mislim da pre citanja njegovih knjiga treba verovati u takve stvari,o cemu on pise!!! i ja obozavam takve stvari!!!!! :bravo: jesu jezive ali ima istine 😉

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 1,213 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.