Ova tema sadrži 1,212 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Angel 4 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 1,171 članaka - 1,171 do 1,185 (od 1,213 ukupno)

Sta trenutno citate

• marmit
    Član
    marmit

Meni se Devojka sa bisernom minđušom nije baš nešto svidela. Lepa je, i malo drugačija od ovih limunadica koje sam do sad čitala, ali očekivala sam više.

Sad sam počela Senku vetra od Karlosa Safoa (mislim), nahvalili su mi je, još je rano da nešto kažem, još me nije uhvatila!

sanjas
    Član
    sanjas

Marmit sve je stvar ukusa.:)
    Milice ispada bas kao da sam „prepisivala“,ali tek sam sam zavrsila sa ovim knjigama sam dosla na temu i videla da si ti to isto citala.:lol:

Mikac
    Član
    Mikac

Marmit, meni je Safon medju omiljenim piscima danasnjice ( uopste padam na Spance), citala sam ovu novu Zatocenik nebesa, mada su mi prethodne dve iz tog ciklusa ostavile mnogo jaci utisak.
    Trejsi sam citala ranije, nije losa.
    Sada sam procitala Haruki Murakami, Juzno od granice zapadno od sunca i Norvesku sumu, lepe knjige, citaju se u dahu.
    Danas uzimam Igoa, Zvonar Bogorodicine crkve, vec dugo planiram, a sada za to imam puno vremena. Inace i njega jako volim.

marmit
    Član
    marmit

Sad sam se već primila 😳
    Onda sam tek počela, pročitala prvih par strana, sad ne ispuštam. Jedino što uglavnom čitam samo uveče zbog dnevnih obaveza, a onda sam već mrtva, ali ne odustajem 🙂

MilicaCale

ja sam jos ludja… citala sam i triologiju za mlade 🙂 a senka vetra mi je najbolja 🙂

Iccy
    Član
    Iccy

Dugo me nije bilo ovde…
    Nedavno sam procitala Malog princa, jos sam pod utiscima, pa se setih da vam dam predlog. Lepo je podsetiti se tih decjih prica. Narocito je zgodno za one koji nemaju mnogo vremena, ima nesto manje od 30 stranica.
    Sve preporuke!

sanjas
    Član
    sanjas

U poslednjih desetak dana,zavrsila sam „Kaludjer koji je prodao svoj ferari“-mudra knjiga.:wink: Mislim da cu je jos jednom procitati dok ne vratim u bibilioteku.
    Posle toga Danijela Stil „Posebna isporuka“,procitala u skoro jednom dahu,zatim Mir Jam „Samac u braku“i bas mi se svidela,a trenutno Sidney Sheldon „Gnev andjela“..Imam jos dve trecine,dobra je,samo bih volela da imam jos vise vremena za citanje.:wink:

sanjas
    Član
    sanjas

Trenutno ne citam nista.:? „Gnev andjela“ zavrsila jos pre nedelju dana,zatim sam pocela opet Sidney Sheldon „Zavera sudnji dan“,procitala pedesetak strana i prestala.Ne svidja mi se.
    Bioblioteka od ponedeljka pocinje da radi,pa idem po nove knjige.

marmit
    Član
    marmit

Čitam od Vesne Dedić Milojević onu trilogiju, trenutno sam na drugom delu. Šta ja znam, čitljivo je i pitko, ali me nije baš oduševilo. Za leto, prava stvar.

MilicaCale

„ruska zima“… ok za sad.

marmit
    Član
    marmit

Čitala sam Rusku zimu, bila mi je fina, ali sam od kraja nešto više očekivala. Inače, super su mi opisi Rusije u to doba, ne mogu da verujem da su bili tako zatvoreno društvo!

MilicaCale

Procitala rusku zimu i ne bih se slozila sa marmit, kraj je odlican. 🙂

sanjas
    Član
    sanjas

Juce sam pocela „Moskva suzama ne veruje“.Ne mogu jos nista da kazem,procitala sam tek tridesetak stranica.

marmit
    Član
    marmit

Ja sam je čitala jako davno. Mama mi je pričala da je nekada bio taj film i da se njoj jako svideo. Na nekom sajmu knjiga sam je pronašla i oduševila se. Ok je knjiga, meni je bio čudan taj svet, toliko dalek od mog…mislim na zajedničke stanove i taj socijlazam u kom sam se rodila a koga se ni ne sećam 🙂

sanjas
    Član
    sanjas

Pre neki dan zavrsena „Rusija suzama ne veruje“,dobra je,ali nekako mi je mogao biti potpuniji kraj.:wink:
    Trenutno citam „Crveni sator“,Anita Diamant,po preporuci bibliotekarke,svidja mi se.

Gledanje 1,171 članaka - 1,171 do 1,185 (od 1,213 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.