Ova tema sadrži 1,212 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Angel 2 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 1,201 članaka - 1,201 do 1,213 (od 1,213 ukupno)

Sta trenutno citate

• marmit
    Član
    marmit

Meni je Danijela Stil do skora bila super, ali u poslednje vreme ne mogu da je svarim, čini mi se da sam je prerasla. Imam gomilu njenih knjiga, nekima se rado vraćam. Meni su Tajne extra i uvek mogu čitati tu knjigu.

U poslednje vreme su mi hit knjige Gijoma Musoa. Sve ih imam i sve sam ih pričitala, ali kako više piše, knjige su mu sve bolje i meni je ova poslednja Devojka od papira, možda jedna od najboljih. Dobra mi je i Zov anđela i još jedna, zaboravih kako se zove (pošto sve imaju slične nazive), ali radi se o dr koji se vraća u prošlost da spasi svoju ljubljenu, pa se na kraju sve prepliće, prošlost, izmenjena sadašnjost… zanimljivo.

Od trilera volim Harolda Robinsa i Sidnija Šeldona, ali to čitam baš kad nemam šta drugo, nazive tih romana ni ne pamtim, to mi samo prođe kroz ruke za opuštanje.

Gordost i predrasude od Džejn Ostin čitam bar jednom godišnje, neprevaziđena mi je 😳 !

Dena Brauna obožavam, jedva čekam da kupim i ovu najnoviju, ali imam toliko toga što me čeka na čitanju, da se ne usuđujem još da je kupim. Sličnog karaktera je Riznica tajni, skoro sam čitala.

Od ovih nazovimo ih ženskim knjigama, skoro sam pričitala Brod hiljadu snova, priča o dve žene i njihove isprepletane životne priče, obe su preživele brodolom Titanika i tamo se upoznale, zanimljiva je, prava letnja. U tu kategoriju bih svrstala i knjigu Deseti dar, jako je neobična, vredi je pročitati.

Haleda Hoseinija ne preskačem, Lovac na zmajeve i Hiljadu čudesnih sunaca su mi predivne, naravno da sam odmah kupila i ovu poslednju, A planine odjeknuše, ali isrekno, nije mi se dopala. Na početku je obećavala, ali sam se razočarala. Toliko sam čekala novo od njega. Nisam čitala komentare čitalaca, baš me zanima kako je prošao.

Micka&Nidza

Marmit, jel ti nije problem da napises naslove tih knjiga od Danijele Stil koje imas_

marmit
    Član
    marmit

Naravno da nije 🙂 !

Imam: Dobra žena, Dragulji, Tajne, Tatica (dobra), Kraj leta, Suton u Sen Tropeu, Ljubavni susreti, Ljubav, Poljubac, Duh (ako se dobro sećam fina je), Nesavladive sile, Putovanje, Bliznakinje i mama je kupila najnovije Sestre. Trebalo bi da imam i Zoju, ali mi nije tu, verovatno je kod mame.

Skoro sve su ono malo, džepno izdanje, to sam kupovala kad smo živeli van grada pa sam čitala u autobusu. Umela sam da čitam i stojeći, u gužvi 😯 ! Čovek se na sve navikne!

Micka&Nidza

Dobro kolekcija.
    Meni su najbolje od tih koje si nabrojala: Dragulji(ta mi je nezamenljiva), Bliznakinje i Zoja. Ljubav i Duh nisam citala jer je nemaju kod nas a nemam ovde gde ni da kupim!!!

marmit
    Član
    marmit

Da, i meni je Zoja lepa, mada su moj favorit definitivno Tajne. te starije su mi generalno bolje. Sad ima da se kupe uz neke novine pa mama uzima, a ja sam videla i u knjižarama neke koje nisam čitala, ali ko će sve pokupovati.

marmit
    Član
    marmit

Trenutno čitam Igru anđela od karlosa Ruisa Safona i odlična je. Pre toga sam pričitala Senku vetra pre jedno godinu dana i nije me se toliko dojmila, ali ovu ne ispuštam iz ruku! Jedva čekam da pročitam!

Iccy
    Član
    Iccy

Trenutno čitam Anu Karenjinu, da se malo podsetim klasika 🙂

marmit
    Član
    marmit

O daaaa! Ja sam Anu Karenjinu čitala kao obaveznu lektiru, a zatim kao sveže udata i imala sam, naravno, totalno drugačiji utisak. Zanima me šta bi sad bilo… Moraću i ja da pročitam ponovo 🙂 !

gorana
    Član
    gorana

Dečak u prugastoj pidžami.Knjiga koja vas ostavlja bez daha.

marmit
    Član
    marmit

Super za preporuku.

Ja upravo završih Najlepšu ljubavnu priču, nije loša, lagana i opuštajuća. Svako će se pronaći bar malo. A pre toga Možda nebo zna od Muso, u njegovom stilu.

Sad sam počela Bogatašicu od Barbare Tjelor Bradford. Štivo iz srednje škole (možda i osnovne),našla polovno na netu pa rekoh da se podsetim 🙂 !

Micka&Nidza

Procitala Ringispil od Jelene Bacic Alimpic.

lili.1972
    Član
    lili.1972

Iskrena preporuka za moje sugrađanke, koje odavno nisu početnice ali divno je podsetiti se kako je “u dobra stara vremena“ sve izgledalo daleko bezazlenije.
    “Beograd za početnike“ ponovo, ponovo i ponovo.

Angel
    Član
    Angel

50 Shades of Grey 🙂

Gledanje 1,201 članaka - 1,201 do 1,213 (od 1,213 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.