Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Brak i Zajednica Sta vas nervira kod vaseg muza?

Ova tema sadrži 37 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  svetlafa 5 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 38 ukupno)

Sta vas nervira kod vaseg muza?

• Snezana J
    Član
    Snezana J

Drage moje nisam nesto primetila ovu temu a jako me zanima sta vas nervira kod vasih muzeva?
    Mene iskreno jako nervira sto ostavlja stvari za sobom i sto ostavi kupatilo u haosu posle kupanja.Upravo je to ucinio hocu da izludim :galamdzija: :galamdzija:

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Sad trenutno mi nista ne pada na pamet ali jedna stvar je to sto je prefekcionista e to me nervira
    Kad se setim drugih stvari opet cu se javiti ovdehhe

Irena84
    Član
    Irena84

Pa sta znam to su sve neke sitnice koje nose od svoje kuce, od mame 😛 kako ih ona razmazi i nama ih "servira". I kod mene su to neke sitnice,carape po sobi,cipele po hodniku,kupatilo nakon kupanja i brijanja, case po stolu 🙂 Inace mm je jako pedantan kad on hoce,npr juce je brisao prasinu i to uradi moram da kazem i bolje od mene,ali kad nece nece,kao da je "gluv" za te neke stvari. 😛 MyTickerScript.com Ticker Photo Flipbook Slideshow Maker
    Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers

T3
    Član
    T3

sporost i kasnjenje..znam ponekad u sali da kazem da bi zakasnio i na sopstveno vencanje da maticar nije dosao u salku tj kod nas hahaha..
    za sve ima kade i vremena sto me jako nervira ,za razliku od njega ja sam brza i azurnija sve odradjujem na brzinu pa onda kad kren emo negde ja spremim i seber i troje dece a njega cekam…
    slicno je i sa poslom,vec je i njegov sef naucio kad mu kaze dodji u osam to znbaci da ga ocekuje oko deset jer zna da nema sanse da stigne na vreme ..kako li bi on radio u firmu od 6 do 2 tj sa fiksnim radnim vremenom ili ti skritnim vremenom dolaska na posao..
    vrlo prosto nikad i nikako..hihihihihi

Micka&Nidza

T3 😆 😆 ….

Mene jako nervira to sto se izuje na sred hodnika a ja se lomim preko njegovih patika, farmerke samo bacene ne fotelju,carape po coskovima….to sto je postao izbirljiv po pitanju hrane da ne pricam, grasak mu se odjednom ne svidja,gulas mu je kao „supa redak“….
    ma ne znam vise…. ali sto je najgore on je strasno pedantan,cist kod njega sve mora da bude na svom mestu i pod konac…. kad me prvi put doveo u svoju kucu, bila sam iznenadjena kako mu je soba cista i sredjena a sve on to sam uradi….sad je neuredan do besvesti….

i to sto on ne priznaje moj umor (sama sa dvoje dece.stefan vecito nervozan,sofija lupa vratima,zvrlja po zidovima a ja sve to moram da sprecim…) samo je on umoran….

lillyblue
    Član
    lillyblue

Moj mm je prototip za ljude koji uvek ali uvek nesto zaborave. Bilo da je krenuo od kuce, ili ide kuci od nekud, to ne moze da prodje bez vracanja minimun jednom. To me uzasava, pogotovo kad mu pet puta kazem da nesto ne zaboravi a on ipak to zaboravi. Ili su to kljucevi od kuce, kola, mobilni, pederusa, novcanik redovno gubi, cas na poslu, cas kuci,e pa stvarno ja ludim zbog toga.

nakica
    Član
    nakica

to sto nekada preteruje sa salom, pa i kada nesto ozbiljno pricamo, on se zafrkava…inace, kad bas treba zna da bude i ozbiljan 🙂

malisha75
    Član
    malisha75

I mene bi verovatno nervirale sitnice, ali obzirom da sam vrlo samokriticna i svesna svojih mana, ne dajem sebi za pravo da me nerviraju drugi. Cesce nerviram samu sebe :).

T3
    Član
    T3

Mene jako nervira to sto se izuje na sred hodnika a ja se lomim preko njegovih patika, farmerke samo bacene ne fotelju,carape po coskovima..
    hihihi imam to i ja ako ne i sve m,i…ja se obavezno satirem, o njegove papuce…koje ko i nista ostalo sto je njegovo nezna gde mu je..ni gace,ma nista zna gde sta stoji sve mu je lepo poslagano i ispeglano ali nevredi kad trazi nesto ili mu to treba prewturi celu kucu ili trazi od mene..daj ovo,dodaj ono,gde mi je ono…

a kad hoce da izvadi jednu majicu ili stvar iz ormana pa ispretura sve..poludim…

i sto se jela tice zna nekad da zeza,sto kaze micka ili mu je pregisto,ili preretko ili neslano..itd…

i moj je pedantan svaki put kad udje u kupatilo ostane po sat vremena..ja na brzinu odradim sve a on dok se istusira,obrije,sredi prodje sat dva..to najvise mrzim kad ga vidim da je uso u kupatilo sva se najezim ko da se svaki put iza tih vrata spčrema za vencanje..
    i jos pritomn nikad neponese ni peskir ni majicu ili stvari za sobom i onda me vice ili zove po sto puta..uh

ali to me vise toliko ne nervira navikla sam ,to ne bi svrstala u njegove mane vec osobine koje krase skorog svakog muskarca hihihi

katarina
    Član
    katarina

cini mi se da ovakva tema postoji….
    nervirao me sto je perfekcionista sto svaka stvar mora da bude na svom mestu,kuca mi je u bilo koje doba dana ili noci tip top,u pocetku mi je smetalo a sada ga pustim kad hoce neka usisava,brise prozore,prasinu..moj muz sve radi jer je ziveo sam od svoje 18 god..to me sad ne nervira…
    Jana nam ima 7 god a on se prema njoj ponasa ko da ima 2 ee to mee nervira..kad on ustaje sa njom ujutru za skolu oblaci je ,nosi joj tasnu do puta…za rucak isecka joj meso da se ne muci,donosi joj pice a ja luuudiiimmm a ona naravno sve to zna pa sve tata ovo tata ono -vicem ,pricam i dzaba .mm kaze uzivam -brzo ce porasti pusti je…
    Nervira me sto ujutru ko navijen 100 na sat a ja oci jos nisam otvorila i mrzim ujutru da pricam…sad sam i to resila dam mu novine on cita a ja na miru doruckujem…
    eto toliko za sad..

dunja26
    Član
    dunja26

danas sam nasla u radionici casu iz koje pijemo jel, al mi cudno bilo sto je voda unutra bila tamna ko zaprljana pa ga pitam jel on tu casu koristio za pice ili za rad?? i on meni kaze kako je tu hladio nesto sto je brusio…mislim potapo to gospodin u casu iz koje pijemo 😯 samo sam rekla da to vise nikad ne uradi 🙄
    uglavnom hocu reci, ne volim kod njega sto ponekad ne ceni ono sto ima pa makar to u ovom slucaju bila casa, al kako je bilo sad je dobro :>

nakica
    Član
    nakica

ma, muski su to, sasvim drugacije razmisljaju, jednostavno- razlikujemo se…verovatno bi na istu temu oni mogli da napisu referate 🙂 Njih bi verovatno nerviralo to sto nama smeta njihova obuca po hodnilu, sto ne mogu da koriste case u razne svrhe (jelte, to je vrlo prakticno) i mnogo toga jos. Ma, volimo mi njih, zar ne ? :))

dunja26
    Član
    dunja26

nakica – 11/6/2010 07:20
    Ma, volimo mi njih, zar ne ? :))

imamo li drugog izbora

okidoki
    Član
    okidoki

Ima mnogo toga ali jako me nervira sto je pasivan i sto nece nigde da odemo da se pokrene nego je stalno u kuci gleda da cesto iskoristi da odmara lezi i meni stalno govori kako sam slabo pokretna, a ne vidi sebe. Ranije nisam bila takva medjutim valjda pored njega sam i ja pasivnija nego sto bi bila sa nekim drugim.

bubica
    Član
    bubica

Uzasno me nervira njegova sporost i stav “lako cemo“…kada nesto radi sve ostavlja za sobom…kada nesto uradi ne uradi ga do kraja…ali jedna stara izreka kaze “ako volis psa, moras voleti i njegove buve“… 😆 😆 😆

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 38 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.