Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Brak i Zajednica Sta vas nervira kod vaseg muza?

Ova tema sadrži 37 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  svetlafa 5 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 38 ukupno)

Sta vas nervira kod vaseg muza?

• MilicaCale

Jaoooo, bubice, kao da sam ja to pisala…

IXI
    Član
    IXI

Mene straaaasnoooo nervira sto mm glasno prica!!!!!!! Izludeh!!!!!

On je muzicar i valjda mu je to normalno.

Mislim da 1000 puta dnevno kazem “Ne vici!“

VesnaS
    Član
    VesnaS

Mene nervira to sto ja njega ne mogu nikad i nicim da iznerviram!!!!!

baky
    Član
    baky

Hahah Ixi imamo istu „muku“ i moj muzicar samo sto on pojaca tv i 1000 puta ponovim da utisa, ali sto kazes valjda im je normalo da je glasnije…

E Vesna luda si 🙂 🙂

macaraca
    Član
    macaraca

izludjuje me cukanje na lap topu i mobilnom do iznemoglosti i posle posla – posao…
    sto je izlapitis ne zna sta je jeo za dorucak bukvalno….isto zbog posla
    i jos mnogo toga……..ali sta ces

tanjiva
    Član
    tanjiva

a ja eksplodiram na njegovu cuvenu recenicu kad dodje s posla: „ma blago tebi….“ Uf, kako me to podpali! jos ako sam pre toga nervozna:zbog dece naravno, oba temperamentna sina,treba to sve uhvatiti, nahaniti, obuzdati…! pa odnda pogleda haos u kuci: karte 3 spila razbacana po sobi, igracke iz decije sobe dovucene u dnevnoj….kreveti razmesteni jer je stariji sin skakao…flasice maleni sobalio po podu…a u kuhinji ja „vrtim se u krug“ jer taman operem sudje ,naravi se jos, i jos…trci po mladjeg da ne dira fioke, donesi jednom vodu, daj uzinu….ma LUDNICA a on meni kazeBLGO! onda puknem pocnem kao navijena da se svadjam(vise da se ispucam) kako cu ga ostaviti sam sa njima dva dana da vdim kako ce izdrzati a pritom i da im spremi 5 obroka!

tanjiva
    Član
    tanjiva

malisha75 – 8/6/2010 23:04

I mene bi verovatno nervirale sitnice, ali obzirom da sam vrlo samokriticna i svesna svojih mana, ne dajem sebi za pravo da me nerviraju drugi. Cesce nerviram samu sebe :).

ja sam sebi daa za pravo iako znam da ja imam vise mana! cisto da uverim samu sebe da on nije savrsen!

nakica
    Član
    nakica

„ja sam sebi daa za pravo iako znam da ja imam vise mana! cisto da uverim samu sebe da on nije savrsen!“ Haha, Tanjiva, dobra ti je ova 🙂

VesnaS
    Član
    VesnaS

Hm…sitnice!!!!
    Npr. dok nismo imali masinu za pranje sudja nikada nije oprao nista. Nervira me sto sve moze da saceka, zasto mora odmah!!! Nervira me kada sece hleb nikada ne pokupi mrvice ( ne vide se )
    Nervira me sto ne vraca obucu na svoje mesto 😆 😆 😆 😆
    I Da najvaznije…. nervira me sto i kad dodje kuci visi na kompu i stalno nesto radi!!!

Marina 86
    Član
    Marina 86

STA ME NERVIRA?!NERVIRA ME TO STO JE UZASNO LJUBOMORAN.TO ME UJEDNO I POVREDJUJE.JA GA PITAM DA LI MI NE VERUJE,A ON CE NA TO MRTAV LADAN „MA VERUJEM JA TEBI,ALI NE VERUJEM DRUGIMA“.HAOS!!!NERVIRA ME I TO STO,KAD MI JE NAJTEZE(NIJE MI DOBRO) ON BAS TADA LEGNE PA SPAVA,A KAD NJEMU NIJE DOBRO,E ONDA ON UMIRE.LEGNE,KUKA I ZANOVETA.VALJDA SVE MI IMAMO NEKE MUKE OKO NASIH MUZEVA 🙂 KAD HOCE POMOGNE,KAD NECE MOGU DA DUBIM NA TREPAVICE,NISTA. VALJDA JE TO TO.AKO SE SETIM JOS NECEGA,PISEM.

Sanja88
    Član
    Sanja88

Hihihihi! Pa kad sam vec tu da se i ja pozalim 🙂 ! Pa ljubomoran je mnooogooo, ali ja to sasjecem u korjenu. Voli da planira neke stvari po tri mjeseca, a uopste nema potrebe da se toliko planiraju. Dere se kad prica, ali nije muzicar, to mu je u genima. Mali milion puta mu kazem „Tise!! Kupicu ti prigusivace, majke mi!“ 😆 😆 I mnogo me nervira kada se ne obrijeeee. bode na sve strane kao kaktus 😮 !

Lilypie First Birthday tickers
    Glitter Photos
    [Glitterfy.com – *Glitter Photos*]

okidoki
    Član
    okidoki

Trenutno gleda fudbal mrzim fudbal koji non stop gleda

spy
    Član
    spy

UUUUUUzasno glasno govori i vice i kad je ljut i kad nije,i kad se igra sa detetom i sta god da radi bole usi.Televizor uvek do daske pojacan,carape i garderoba na sve strane,papuce uvek iza njega ostaju na sred kuce.Rucku uvek nesto fali iako sam od onih zena koje ok kuvaju,caki hleb umesim,razvijem kore za pitu,bla,bla,bla…iako me mrzi to radim zbog njega.Kad je njegova garderoba u pitanju uvek je sve pod konac,oprano,opeglano.dete je tekodje samo moja briga I NERVIRA ME to sto sve ovo zasluzuje vise postovanja.Da imam ja tako nekog da tako i toliko brine o meni,verujte mi i izvinite na izrazu,ljubila bih ga u d… svako jutro pre nego sto ustane!!!!!:evil: muskarci

Micka&Nidza

Kod mm me najvise nervira komp!!!!
    Taj uvek ima nesto da pogleda na netu. Pise po forumima danonocno(kad ne radi).
    Kad mi treba, on kaze „evo, sad cu samo nesto da pogledam“ znam da nece ustati ni za 3 sata.
    Inace je pedantan, carape,papuce, garderoba-uvek na mestu i slozena.
    I jako ceni sve sto ja radim, vezano za spremanje i za decu.

Natasa
    Član
    Natasa

Super je to sto on ceni tvoj rad oko dece, ali trebalo bi malo i da pomogne 😉 . Jel radi tm?

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 38 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.