Ova tema sadrži 152 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  da2 10 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 153 ukupno)

Stizu praznici!

• biki
    Član
    biki

Stizu nam praznici pa bih predlozila da na foru,mu napravimo malo praznicke atmosfere.
    Bilo bi lepo da na neki nacin okitimo nas forum,da pocnemo od katolickog bozica pa do srpske Nove godine.
    E sad admonistratori,neznam dali moze da se ubaci svetleca jelkica npr negde gore u nekom uglu ili tako nesto u NG fazonu 😛

Ines
    Član
    Ines

Prije Katolickog bozica je Bajram,ne znam sigurno je li 22 ili 23 novembar,to se skoro do zadnjeg dana ne zna tacno.

biki
    Član
    biki

DA ALI NEZNAMO OBELEZJA,JEDINO CESTITKE 😳

ZZ
    Član
    ZZ

a možemo i ovako da okitimo forum..ja imam praznični avatar i praznični potpis..

biki
    Član
    biki

kako je lepoooo ZZ :love:
    I ja imam praznicni avater a ostalo ne umem da postavim 😳 ,pa ako si voljna da mi pojasnis kako,a koristilo bi i drugima koji neznaju,pa da se svi okitimo ;]

Ines
    Član
    Ines

Ne znam ni ja odredjena obiljezja,dovoljne su cestitke.

biki
    Član
    biki

Naravno ines ;] :-*

Ines
    Član
    Ines

Kad smo kod praznika,ima li neko ideju za pravljenje ukrasa,nesto novo,originalno,mi cemo i ove kao i prosle praviti ukrase od tijesta i bojiti.

Mirche
    Član
    Mirche

Evo ja se pridruzujem ukrasavanju, pogledacemo da li i sam forum ima opciju dodavanja nekih ukrasa.

biki
    Član
    biki

Ja neznam gde ima?
    Izgleda Mirche da tvoj ukras nije uspeo pokusaj ponovo pa daj i nama recept 😛

Mirche
    Član
    Mirche

Biki, namucih se, da znas:)
    U profilu ubacujete kod s tim sto mozda mora malo da se izmeni, dodaju se html funkcije tipa
    [„url=http://www.zwani.com/graphics/christmas/][„img]http://images.zwani.com/graphics/christmas/images/237.gif [/img“][/url“]
    bez navodnika…

bubica
    Član
    bubica

To sa ukrašavanjem to je super!!!…
    Svima čestitke… :bravo: :bravo: :bravo:

Irssa
    Član
    Irssa

evo i ja sam vam se pridruzila

Irssa
    Član
    Irssa

nemora tako, ima i prostiji nacin: desni klik na sliku pa na propertis, iskopiras location i ubacis izmedju zagrada [img[/img]

ovde sam ja izostavila da zatvorim prvu zagradu kako bi ste mogli da vidite, ali vi je zatvoritee i izmedju ubacite kopiranu lokaciju :-*

crvena sonja

Ajde da probam i ja

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 153 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.