Ova tema sadrži 422 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ushtipak 4 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 423 ukupno)

Stolica za hranjenje

• Nina
    Član
    Nina

Koju preporucujete? Mi smo mislili da kupimo chicco polly 2 u 1.

kalet
    Član
    kalet

Mi imamo Giordani, ja sam prezadovoljna. Moze da se koristi jos pre nego sto dete pocne da sedi, jer ima 3 polozaja do sedeceg i 4 visine.

petra
    Član
    petra

Kalet,gde si je kupila jer ce i nama uskoro biti potrebna

Standzi
    Član
    Standzi

Ja bez te stolice ne mogu da zivim!!!Da je nemam morala bih za Markom da trcim da bih ga nahranila!Zivela stolicaaaaaaaa :bravo:
    Imam Chico-vu.

kalet
    Član
    kalet

Kupila sam je u chiccovom butiku u Cacku, ma ima je svuda i super je majke mi.

Mirche
    Član
    Mirche

Stanislava – 5/7/2006 4:43 PM

Ja bez te stolice ne mogu da zivim!!!Da je nemam morala bih za Markom da trcim da bih ga nahranila!Zivela stolicaaaaaaaa :bravo:
    Imam Chico-vu.

Apsolutno!
    Stolica i baby alarm su za mene 2 najkorisnije stvari….(stvari koje mozes a ne moras da imas)

kalet
    Član
    kalet

A, i za bebi alarm si u pravu. To ko je izmislio, svaka mu cast. Meni je i dondolina, ona stolica za sedenje kao njihalica, bila od pomoci sve do pre dva meseca. Ma, ljudi izmislili da nam olaksaju, sto neiskoristiti.

petra
    Član
    petra

da u pravu si sve treba iskoristiti,sve sto nam olaksava

mamaLi
    Član
    mamaLi

mi imamo onu suboticku sto moze da se rastavi pa onda imas sto i stolicicu. i bila je super do skoro. sad je malisa u fazi ustajanja pa mi stalno stoji u stolici i pentra se po onom posluzavniku. da siznes… vratila sam ga u krilo…

sunshine
    Član
    sunshine

meni su te stolice super iz nekoliko razloga. i dijete i ja imamo slobodne ruke, gledamo se dok jedemo, jedemo zajedno, uci da sjedi na mjestu dok jede. iz stolice smo se lagano prebacili na redovnu stolicu i nema problema. stolicu za hranjenje smo koristili do nekih 20 mjeseci.

MissGak
    Član
    MissGak

Mene interesuje kakav je to bebi alarm?? :neznam: Nisam to vidjala…

ZZ
    Član
    ZZ

slažem se da je od svih bebećih pomagala,stolica za hranjenje najkorisnija..em se dete lepo nauči da jede,em u njoj može lepo i da se zabavi igrajući se na pultu,dok mama za to vreme može nešto i da uradi..

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Kalet, Aksine prodavnice prodaju Giordani asortiman (igračke, kolica, stolice,…) 😉

JelaJana
    Član
    JelaJana

mamaLi – 13/7/2006 10:04 PM

mi imamo onu suboticku sto moze da se rastavi pa onda imas sto i stolicicu.

I mi imamo tu!!!

JelaJana
    Član
    JelaJana

MissGak – 19/1/2007 5:12 PM

Mene interesuje kakav je to bebi alarm?? :neznam: Nisam to vidjala…

Bebi-alarm ili bebi-fon ti je nesto kao toki-voki!!!
    Jedan stavis u bebinu sobu a drugi na primer u dnevnu. I kad beba pocne da place on se aktivira i ti je cujes. Super stvar!!! Ne znam sta bih bez njega!!!

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 423 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.