Ova tema sadrži 422 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ushtipak 6 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 423 ukupno)

Stolica za hranjenje

• maja22
    Član
    maja22

Mi imamo PIKOLO stolicu i super je,koristimo je jos od devetog meseca,i zadovoljna sam njome.jeste da smo sada u fazi ustajanja ali jos uvek nam sluzi.

MissGak
    Član
    MissGak

JelaJana – 5/2/2007 10:08 AM
    Bebi-alarm ili bebi-fon ti je nesto kao toki-voki!!!
    Jedan stavis u bebinu sobu a drugi na primer u dnevnu. I kad beba pocne da place on se aktivira i ti je cujes. Super stvar!!! Ne znam sta bih bez njega!!!

Znam sta je to,ovde se to samo drugacije zove… ;] isto tako mi mnogo znaci!

superstar
    Član
    superstar

A sta mislite o onim stolicama sto se montiraju na sto?

katarina
    Član
    katarina

i one su dobre samo sto nemozes ih dugo koristiti zbog tezine bebe..dobre su ta putovanja ja sam je cesto koristila kad odem negde na odmor veoma prakticno.

maxmara
    Član
    maxmara

Ja koristim onu sto se postavi na bilo kojoj stolici,i privucem ga stolu kad mi jedemo on gricka svoj dvopek i obozava kad smo svi za stolom,kad on jede normalno jede samo u njoj i svestan je vec iako mali kad ga tu sednemo da sledi jelo,sto je jako dobro da bebci na vreme nauce,a ne jurnjava po kuci za jos jedan zalogaj vise,kad zavrsi spustim ga da cunja dalje svojim poslom hehe
    Inace izabrala sam nju pre svega jer zauzima jako malo prostora,grozim se onih ‘dzombi’ velikih i skupih koje zauzmu metar kvadratni i vise dok ih zaobilazis uvek su me nervirale a za godinu dana ili dve kad odsluze svoje ne znas gde ces s njom,ova ustvari ne zauzima nista sem jednu stolucu za trpezarijskim stolom na kojoj se fiksira i kosta citavih 30€.
    Cela je od plastike i lako se odma posle koriscenja prebrise(a svi znamo kolko je to bitno,jer najveca opasnost bebama preti u ‘zaostaloj-zabacenoj’ hrani koja se brzo kvari) sa po malo gume na mestu gde stoji tanjir i iza glave,moze da se nosi svuda jer kad se sklopi mala je kao ranac,a kad beba malo poraste pretvara se u podmetac za guzu opet na stolici,a kad jos malo poraste otvore se nogice i pretvara u stolicicu,i isto tako najbolje je jer se lako moze nositi svuda.

:blabla:
    :caos:

P.S.Zakacila bih sliku da vam pokazem al ne znam kako.

MissGak
    Član
    MissGak

U pravu si maxmara sto se tice te stolicice,bas je prakticna.Mi igrom slucaja imamo i jednu i drugu.Koristimo ovu sto ne cuva prostor posto je na nju navikao i isto tako zna sta sledi kada ga smestim u nju!Moram priznati da mi je mnogo olaksala otkako je imamo,pre toga su mi znali stradati i tepih i garnitura.Malu i ne koristim posto jos uvek imam stakleni sto u kuhinji a Aleksa je mali istrazivac pa svemu isproba izdrzljivost,a za trpezarijski ju je nemoguce zakaciti…

maxmara
    Član
    maxmara

VELIKO HVALA :HAG: :bravo: MissGak STO SI MI OBJASNILA KAKO OVDE UBACITI SLIKICU :-*
    Evo na ovo sam ja mislila

Pa naravno svi uvek kupe veliku jer obicno nemaju izbora,i neka ga dete kad tu voli,ali ja ovde od silnih koje sam vidjala kad smo bili u fazi biranja ovu sam izabrala.

Mirche
    Član
    Mirche

Ovo je super, ja ovo nisam videla pre.
    A ako je ovo Viktor…pravi je lepotan!!!

maxmara
    Član
    maxmara

Jeste 😆 HVALA! :cvecko:
    Samo se malo cudi jer je tada prvi put seo i stavila sam mu jastuce da bude visi hehe,tada nisam znala da postoji jastuce za ove stolice pa sam ga narucila ali u ekstra opremu spada.

:caos:

MissGak
    Član
    MissGak

Postoji i ova koja se fiksira za sto i kao stvorena je za putovanja…a pri tom nije skupa!!!A sto se tice ove koja se transformise u sto i stolicu -definitivno je moj favorit!

sAnjica06
    Član
    sAnjica06

Vidim da znaš kako se ubacuje slika, objasni meni kako se to radi. hvala hvala :kucam: :klanjam:

MissGak
    Član
    MissGak

Sanjice imas pp

Prex
    Član
    Prex

Maxmaro, pa ova tvoja stolicica je super, bas je prakticna. Ja nigde kod nas nisam videla da ima da se kupi takva, jel’ neko zna da li to ima ovde u Srbiji uopste?
    A ove sto se rasklapaju u sto i stolicu su isto vrlo prakticne, ja sam razmisljala takvu da kupim.

glamchick
    Član
    glamchick

Mi smo kupili Chicco stolicu za bebe, može da se koristi od 3. meseca jer ima tri položaja, plus što može da se spušta pa da je koristi i veće dete uz sto za velike. TOPLO preporučujem!

gorana
    Član
    gorana

Stolica za hranjenje kod nas vise nema svoju svrhu!!!
    Jednostavno vise nece da sedi!Imam bas problem sada sa njim!
    Ustaje za vreme rucka,stoji u njoj-samo nece mirno da sedi!
    Zaista ne zelim da idem za njim po stanu i da ga jurim da jede!!
    Sta da radim?Dali je neko imao ovaj problem???

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 423 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.