Ova tema sadrži 422 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ushtipak 6 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 391 članaka - 391 do 405 (od 423 ukupno)

Stolica za hranjenje

• Mozart
    Član
    Mozart

Kad smo kod te ikeine stolice, mi smo je dobili na poklon i radi svoj posao ali mislim da dete od 2 god vise nece moci da stane u nju.Uz nju smo dobili i jos neki sareni sundjer koji se stavi unutar stolice da bude udobnije. Super je sto moze da se rastavi i da se nosi na put ali mislim da vece dete nece moci da stane u nju jer ce je prerasti. Ako je neko ima neka kaze svoje misljenje.

jezic
    Član
    jezic

Htela sam da vas pitam da li neka od vas ima ovakvu stolicu http://www.chiccopollymagic.com/HomePGING/tabid/69/Default.aspx
    od rodjenja pa do tri godine. Kosta oko 19500. Zanima me da li vredi te pare i ima li neka slicna jeftinija. Videla sam je i uzivo i stvarno je lepa.

Hanah
    Član
    Hanah

Mozart – 27/12/2009 12:21 Kad smo kod te ikeine stolice, mi smo je dobili na poklon i radi svoj posao ali mislim da dete od 2 god vise nece moci da stane u nju.Uz nju smo dobili i jos neki sareni sundjer koji se stavi unutar stolice da bude udobnije. Super je sto moze da se rastavi i da se nosi na put ali mislim da vece dete nece moci da stane u nju jer ce je prerasti. Ako je neko ima neka kaze svoje misljenje.

Nama je zasad vrlo komotno u njoj.

Ne znam sto ce biti za koju godinu :neznam:

Nema lezanja, spavanja, mijenjanja polozaja… Jednostavna stolica za hranjenje, zato mi se i dopala.

sladjanam
    Član
    sladjanam

Kakvi su vaši utisci o Peg Perego Prima Papa stolici? Jel je možda neko od vas ima?
    To je ova:

http://www.pegperego.com/page.php?pageid=IJVNL001&idf=03&idp=0000000227&cl=N

Hvala unapred

sladjanam
    Član
    sladjanam

Kakvi su vaši utisci o Peg Perego Prima Papa stolici? Jel je možda neko od vas ima?
    To je ova:

http://www.pegperego.com/page.php?pageid=IJVNL001&idf=03&idp=0000000227&cl=N

Hvala unapred

malisha75
    Član
    malisha75

Slađana, prelistaj par stranica unazad, ja sam pisala o toj stolici. Dobro nam služi ali sada mislim da ne vredi te pare. Da ponovo biram uzela bih neku od onih drvenih.

Faye
    Član

sladjanam
    Član
    sladjanam

Malisha, hvala, prelistala i našla:))Pozz

srecna mama

Deluje mi ok ova stolica, ali da nije malo kruta?Mi imamo marku nubby cini mi se.Ok je sasvim, inace smatram da su prava stvar.

srecna mama

Slazem se sa mamama koje kazu da stolica treba pre svega biti udobna, prava kicma, i kads e jede, jede se.Bez nekih posebnih dodataka.Moja prijateljica trazi stolicu koja ce strogo biti tapacirana i meka, i to joj je presudno.Po meni je to totalno bezveze, na osnovu toga birati stolicu, i zdvojiti vise novca zbog toga????????Kad se jede , jede se, i tacka.Izuzetak mi ej stolica koja je visenamenska, i videla sma je gore kod jednog bebca na slici, to je dobra stvar.

sladjanam
    Član
    sladjanam

Mi smo kupili prima pappa peg perego, i to polovnu, i mislim da je super stvar. Nemam pojma kako bih hranila ovog malca bez nje.

srecna mama

Ovo Sladjana potpisujem, nisam znala koliko je dobra stvar dok nam komsinica nije poklonila.Recimo, dok je nismo imali, bio je haos,moj sin ionako slabo jede, i bez nje je bila jurnjava po kuci, taman sedne da jede, pocne da jede, ustane , vrti se, pobegne…Ovako sedne, i nema mrdanja…

tratinchica

mi imamo chicco stolicu http://chiccohappysnack.com/ (naš dezen je sa nilskim konjem),pisale su mame na prethodnim stranama o njoj,i dobra nam je.kupila sam je polovnu,platila 3000 a bukvalno je kao nova,mislim da su je ti roditelji imali možda tri meseca ne znam da li je dete ijednom jelo u njoj.htela sam da kupim prvo polly double,jer sam je baš našla za 100e polovnu,ali je prodata baš ispred nosa mi.ali super je i ova,služi svrsi,i iz ove perspektive ne bih bacala neke velike novce sad za stolicu,ali bitno je da je stabilna i da može potrajati i za drugo dete,a ova može.da sam imala od koga da nasledim bilo bi još bolje,ali super sam i ovako prošla

T3
    Član
    T3

mi smo imali onu drvenu sto posle moze biti piosebno sto i stolica…pozajmila sam je drugarici ali je nisasm dugo videla jer se odselila i vec se oprostila od nje i htela uzeti drugu kad eto ti nje juce vraca mi je..
    tako da smo s obezbedjeni sto se nje tice..
    ostalo mi je jos posto je drvena da je malo prefarbam,i ko nova je i spremna za koriscenje..posto sam ga dosad hranila gde sam stigla sad cemo konacno imati mesto predvidjeno iskljucivo samo za to…
    navici cu ga sda samo tu jede tako da tu nek brljavi,maze,prlja ,kad ustane odazle cist i sve po kuci takodje takvo..dosad je jeo na krevetu,msetalici,kolicima i onda pola kuce izbrljano…a od sad ima svoj podijum za hranjenje tako da tu jedemo i mazemo hihihihi

T3
    Član
    T3

i evo stolica je gotova ,koristimo je svaki dan i pri svakom hranjenju..zaista je spas..
    izgleda ovako..neznam koliko se dobro vidi jer je slikano sa telefona …..

Gledanje 391 članaka - 391 do 405 (od 423 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.