Ova tema sadrži 422 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ushtipak 6 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 421 članka - 421 do 423 (od 423 ukupno)

Stolica za hranjenje

• Ushtipak
    Član
    Ushtipak

Ma znam, Pavle recimo se uzasno plasi teget kadice za kupanje koju je moja mama skoro kupila i nema sanse da udje u nju… Nece ni u sobu da udje, ako je u njoj ta kadica. Utripuju nesto….
    Malisha, zaronicu u podrum 🙂

MilicaCale

ustipak, mi imamo ovu (u drugoj boji) http://shop.aksa.rs/index.php?mod=catalog&ctrl=ShowCategory&category_id=164&brand=Graco&sort=ord i jako smo zadovoljni: super se pere (u ves masini) i brise vlaznim maramicama, visoka i prostrana i stabilna. A cena je ok 🙂

Ushtipak
    Član
    Ushtipak

Da, Milice, i ja sam tu gledala nesto.
    Nego sam malkice pogledala ove triptrap stokke stolice i umalo da padnem u nesvest kad sam videla da najjeftinija kosta 200 dolara!!! Znaci imam 600 dolara u podrumu. Ja sam debil… Ne, nisam ja, nego moja majka kojoj su te stolice „dosadile“ jer su „mnogo decije i ne uklapaju se u stilski stan“. Mislim da cu investirati u dodatak za obezbedjenje bebe (oko 60 evra), ukoliko mogu da osposobim barem jednu od tih stolica. Ne mogu da verujem i dalje…

Gledanje 421 članka - 421 do 423 (od 423 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.