Ova tema sadrži 422 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Ushtipak 6 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 423 ukupno)

Stolica za hranjenje

• Bojana I Anja

I Anja to cesto radi. Uglavnom joj dam neku igracku inace nema sanse da bude mirna dok jede ili joj pustim crtani film.

gorana
    Član
    gorana

Dam i ja Danilu igracku,ali brzo se zasiti!Onda mu pevam,samo sto ne dubim na glavi!!!Nadam se da im je to samo neka faza!!!

May05
    Član
    May05

Mi smo stolicu poceli koristiti kad je ena imala 9 mjeseci,otprilike dva dana je htjela sjediti u stolici za vrijeme rucka,ali posle dva dana,dok odem do kuhinje ona vec sjedi na trodsjedu ili na stolu,onda smo odustali od stolice jer sam se bojala da ce pasti i polomiti se,pa smo joj napravili mali stolic i tu stolicu(posto je na sklapanje,slicna je onoj na slici od miss gak)ali morali smo skinuti onaj dio gdje se stavlja hrana,jer samo tako hoce da sjedi u stolici za svojim stolicem,i dan danas koristimo tu stolicu…

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Max cekam te da idemo zajedno u shoping za stolicu jer je to sada na redu kod nas! hihihi

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Videla sam ovu juče u Veru (tj. u dečijoj prodavnici u sklopu Vera)

Merkala sam ovu:
    Mislim da nije loša :hmm:

I obe su nešto malo više od 4500 din. Ako nekog interesuje :>

zvjezdica
    Član
    zvjezdica

od koliko se mjeseci moze koristiti ova stolica u do koliko.meni je ovo super

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Brand new booster chair, safer than the traditional table top attaching chair.Smarty is suitable for almost every type and shape of seat with 4 adjustable height positions, and easy to remove tray. The childs safety is paramount thanks to the double anchorage points, and anti – slip rubber stoppers and 3 point harness. For ease of transport Smarty folds down small and compact! East to clean plastic and Ideal for children from 6 – 48 months. Conforms to European safety standards.

ili ovako:
    http://www.camspa.it/inglese/DB_2007/scheda_prodotti.asp?ID_ART=S332

zvjezdica
    Član
    zvjezdica

aha.hvala koka Loka.onda stolica nije nesto sta se mora kupit odma,to moze cekati

Julija SG
    Član
    Julija SG

Mi imamo chicco polly 2 u 1 i ja sam prezadovoljna sa njom. Jeste malo veca, zauzima prilicno mjesta, ali ako vam to nije problem, ja je toplo preporucujem. Moze se koristiti i prije nego sto beba zna da sjedi, posto ima tri polozaja.

duki_swe
    Član
    duki_swe

Mi imamo najprostiju stolicu iz IKEA i prezaadovoljni smo njome…a kostala je samo 10 e. sve druge bilo chicco ili fisher price jesu lepe, ali meni nije odgovaralo je su nekako glomazne i zauzimaju puno prostora!!!
    http://www.ikea.com/se/sv/catalog/products/00069725

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Naručila sam ovu
    Primi Sogni, nadam se da je OK.

zvjezdica
    Član
    zvjezdica

koka loka bas je slatka ova stolica,nedjeluje glomazno a simpaticno izgleda

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Da, jednostavna je. Videćemo kakva je kada stigne.

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Stigla mi stolica, dezen koji sam u startu tražila ali mi rekli da nema. Baš sam se obradovala kada sam otvorila paket :bravo:

I super je, zadovoljna sam, a i Uni se dopada :>

Off topik:
    stiglo mi i autosedište :bravo:

zvjezdica
    Član
    zvjezdica

bas mi je slatka ova stolica

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 423 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.