Ova tema sadrži 28 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  srecna mama 9 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 29 ukupno)

Story dizajnerski mesec 2010

• T3
    Član
    T3

http://www.story.rs/video/9625-uskoro-story-dizajnerski-mesec-2010.html

jeste li cule za ovu akciju?

naime.magazin story kao i poznati kreatori sa svojim kreacijama radjenim iskljucivo za poznate licnosti ovog meseca vam nude da njihove modele koje nose i nase zvezde kupite za neverovatnih i fascinantnih samo 449 din po komadu..

u pitanju je torba dizajnirana za jelenu karleusu,suknja za anabelu djogani,haljina za anicu dobru i majica za natasu bekvalac..

meni se bas sve mnogo svidja i razmisljala sam da porucim bar dve stvaseri,uz njih dobijate i magazin storz…

majica mi je prelepa,kao i suknja i haljina torba onako,ali sto da ne vredi imati sve ovo..onako bas je za svaku priliku moderno elegantni neki stil a i za te pare isplati se..

jel bi se vi odlucili za nesto od ovog..sta uopste mislite o modelima,akciji..?

T3
    Član
    T3

onaj link sto sam iznad postavila nece da ucita tj postavi da se kad se odmah klikne na njega ode na lokaciju tako da evo drugog..nadam se da ce s ovim moci da vidite o cemu se radi…

http://www.story.rs/dizajnerski-mesec.html

srecna mama

T3, poslednji put je bila haljina , ja nisam htela da kupim jer mi je mala, ali sta ej sledece, kakva je torba?

T3
    Član
    T3

srecna mama ima kako haljine tako i suknje i majice koliko jas videh i u drugim bojkama i velicinama…
    imas u s ,l i m velicini i crnoj i ljubicastoj boji …
    suknja je bela,crna ,prljavo roza,pink…
    majica takodje..
    jedino je torba dostupna samo u beloj boji…

majica je cini mi se bila prva pa torba ili sad vec neznam pogledaj na linku tj sajtu tamo sve vdtaljno pise..
    mozes ti naruciti i sada tj bilo kad do kraja jula odn dok traje akcija…bez obzira sto je neki od ovih modela vec bio predstavljen…
    ja bas razmisljam nesto da kupim sve pa cetiri tako dobre stvari bar po meni koje ce uvek u ormaru zatrebati za te noivce vredi imati.

sta mislite za koje bi se boje vi odlucili….srecna mama recimo ti..?
    pomagaj-te da odlucim…
    mozda belka i crna tj vise crna deluju savrseno tj idu uvek uz sve ali mozda je bolje i imati neku drugu boju u ormaru…recimo rozu koju ja takodje pored ove dve bas volim i cesto preferiram…

T3
    Član
    T3

e tekl sad videh da traje tj moze se uplsatiti do 21 jula samo..
    sutra cu da zovem ovaj broj pitam za detaljne informacvije i u vezi uplate i dostave i uplkacujem tj kupujem bre sve za ove pare…
    eto da se malo i u temi sta ste poslednje kupili sebi kad stignu modeli pohvaklim i ja hahaha

srecna mama

T3, stos e tice haljine sve zavisi ako je planiras za svaki dan, onda nemoj crnu jer crno privlaci sunce i obda odaberi belu ili neku drugu.Ne znam koje boje preferiras.Ako je pak mislis za neki izlazak, onda uzmi crnu.Stos e tice majice, meni je slatka ova na Ntasai, bas ta, a za suknjicu, nekako mislim da mi ej crna najlepsa, ali opet, ako je mislis za svaki dan, onda uzmi neku boju svetliju, smao pazi kad vec narucujes preko neta, mozda se providi ako je bela.Ako hoces npr. da uparis suknju i majicu, onda mozes uzeti istih boja, ili recimo crnu suknju ako je hoces za neki izlazak.Nadam se da nisam bila konfuzna;)

T3
    Član
    T3

srecna mama naravno da nisi bila konfuzna..i pomogla si mi..ja isto ko ti otprilike i razmisljah..majica mi se bas na na natasi dopala i nju cu poruciti bas istu..
    suknju cu crnu jer je sigurno necu nositi za svaki dan,a uz tu majicu ici ce superica imam i bele i crne baletanke poa jos i uz ovu torbu eto idealne kombinacije..

sto se tice haljine opet bi uzela najradje crnu jer ni nju necu nositi svaki dan a noju tj ljubicastu u kojoj samo ima semn crne ponudjena bas i nevolim…a opet ce lepo ici uz nesto belo,tasnu,kais koliko vidim moze da se ubaci na nju i on ,kao modni detalj takvog je kroja da je bas svrsena tj napravljena za sve prilike uz koji komadic nakita,kaisa ,torbe i obuce tj malo maste savrseno…
    ili recimo zlatne baletanke i tasna na nju opet ideal…jos i kais u tom nekom fazonu i bog da me vidi:)sredjena ja i namontirana ocas posla uz malo i truda i para….

i ja sam za belu suknju odmah pomislila da se providi iako sam se dvoumila izmedju crne i bele boje kad je ona u pitanju tako da ipoak odabrah crnu..

torba je takva kakva je i predstavljensa i to je to…

e sad sto se tice velicina ja nosim nesto S nesto L… kako da znam koja od te dve velicine bi m,i bolje stajala i bila taman mislim da nekupim l pa da mi suknja ili haljina vise na meni ili majica bude preuska…

zato i ne volim i ne preferiram naricivanje preko neta ili novina ali ova porilika tj ponuda me bas privukla i namamila pa tesko da cu istoj odoleti…
    valjda potrefim sve poznavajuci sebe i budem bogatija za jos 4 stvarcice koje po meni uvek treba imati…
    a opet kazem za te pare sto da ne…

T3
    Član
    T3

NARUCILA :zvezda:

dobila sam sva detaljna uputstva tj sve sto su trazili napisala,tsacno napisano kako da ispunim uplatnicu svoij kod…

imam fore da 48 sati od vremena porudzine uplatim novaxc tj samo 1796 dinara za sve cetiri stvari… :bravo:

roba stize najkasnije zavrsno sa 27 julom kad i izlazi novi broj storyija koji cu dobiti zajedno s njome…

bas sam srecna i jedva cekam kako da vidim sve tako i isprobam… a sto pre naravno negde i prosetam… :smizla:

procunjala sam po mojim stvsrima i videh da mi je vecina pantalona,suknji,haljina u S velicini tj da mi najbolje odgovara ,stoji i pase .l moze da prodje ali mi je malo veca tj komotnija tako da se ipak u svemu odlucih za s varijantu..

uzela sam torbu i majicu u beloj boji jedinoj i ponudjenoj…suknju i haljinu u crnoj..

cim mi stigne robica i cim je isprobam naravno cu vam je slikati i pokazati… 🙂

leptiric
    Član
    leptiric

t-3
    ja sam uzela crnu haljinicu, velicina l na kiosku, jer je imalo samo m,i ona je mala.
    majicu nisam uzela jer je bas mala i dosta kratka do pupka.

T3
    Član
    T3

meni bas sve pase u s velicini pa se nadam da ce i haljinica..a takav je model da bas treba da stoji a ne da visi na meni..tako da se nadam da sam potrefila…
    a kako na kiosku..?
    i eto bas mi je drago da je jos neko kupio nesto od ovog ..misleh vec da sam jedina lujka.. u pozitivi naravno hihihihi:)
    kazi mi kakva je haljinica mislim uzivo,jesi je vec prala jel se skuplja,kako stoji,jel si je vec prosetala… ????
    ako jesi jel u onako u varijanti za svaki dan ili onoj vecernjoj da tako kazem…
    ja bas jedva cekam da mi dodju..a majicica mi je bas lepa ,nadam se da se ne skupljaju previse i da mi nece biti prekratka…ali i ako je do pupka ok..za leto je pa bice ok…hehehe.)

secer
    Član
    secer

ajde postavjaj slike T3 da vidimo kako si se obnovila…:)

T3
    Član
    T3

secer stize mi robica tek 27 jula danas sutra cu im uplatiti…
    cim stigne zakacicu slicke da je vidite mada je istza ko i one ponudjene nsa sajtu ali ajde mozda uzivo deluje drugacije..cak i lepse..videcu i nemog da iscekam…

leptiric
    Član
    leptiric

t3 haljinica mi je vise za vece, jer danju izbegavam da nosim crno.
    pa na kiosku se prodaje story sa suknjicom ,kosta 449dinara.
    danas sam je gledala tu crnu i uopste mi se ne svidja ,jeftino mi deluje materijal.
    i bolje je kada se nosi kao top, kao u novini sto je prikazano na Anabeli Dj

T3
    Član
    T3

leptiric nisam ni znala dok mi eto ti ne rece da se stvarcice mogu kupiti sa magazinom story i na kiosku danas bas videh na jednom od nasih doduse nije bila suknjica vec majica…l velicina to videh ali sta mi vrdi ja vec narucila online ,sutra placam pa cu videti sta lupih kad mi stigne..
    nije ni meni suknja nesto posebno al ajde za te pare uzeh sve…
    zna li neko sta ako recimo nisam ppotrefila velicine tj bude mi premalo,postoji li mogucnost da se mozda zameni za vece..?ja se najvise toga plasim..mada nosim skoro sve s,imam par l majica i pantalona uglamnom trenerki ali osecam kad su na meni da su mi vece i da nije to to,mada sta ako ovako kad vidis i obuces s velicinu ona nebude ista,sta ako se previse slupi pri prahu..
    uh..nisam jos nikad bar ne za sebe narucivala nesto ovim putem nije mi zbog para nego se eto toliko unapred ra<dujem sto se obukoh za tako malo para a bas mi se sve i svidelo i sad da mi jos nebude dobro..ih bas bi bio bedak…
    valjda nisam toliki baksuz,valjda poznajem sebe,valčjda sam potrefila i valjda cu se i obradovazi tj usreciti da mi sve bude potaman tj bas onako po meri tj sto bi rekli jusu…
    javicu vam da li sam se bespotrbno nervirala tj da li cu biti zadovoljna svime kad budem videla i stavila sve na sebe…

Natasa
    Član
    Natasa

Majicu sam kupila, materijal je daleko od pamuka, a potpisa Rabrenovicke NEMA, ali majica lepo stoji. Model haljina mi se ne dopada, a suknja je katastrofa, juce sam je pogledala na kiosku. Sto bi rekli estradna, e sad svako ima razlicit ukus, ali materijal te suknje je stvarno grozan. Torbu cu verovatno uzeti.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 29 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.