Ova tema sadrži 28 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  srecna mama 9 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 29 (od 29 ukupno)

Story dizajnerski mesec 2010

• T3
    Član
    T3

natasa meni su majica i torba najvse dopale..suknju i halkjinu sam eto cisto kupila onako da ih imam posto nemam bas nista tome slicno pa nek stoji posluzice mi valjda nekad za neku priliku netrazi lebva a i za te pare eto sto da ne…
    znaci ko sto sam i pretpostavila ni p od pamuka nema hihihi reklama cini cuda i radi svoje kao i toliko hvaljeni kreatori cijeg imena ,etikete ili ti potpisa nigde nema..
    pa privukli nas time sto su poznati kreatori pa jos poznate licnosti pa pristupacna cena i eto ti interesovanja,..
    ma nena veze nije mi zao para..ko sto vec rekoh sad je gotovo..cekam da mi stignu stvarcice i posluzice mi nadam se…
    ako nista torbu i majicu cu bas nositi a haljinicu i sduknju u zavisnosti kad ih probam i vidim ka<kve u ostaviti za neke druge prilike ako vec nisu za svaki dan i mom fazonu..

T3
    Član
    T3

stiglo mi u utorak sve … :bravo:
    sve velicine sam potrefila i sve mi super stoji.. :bravo:

haljinica je preslatka lepo ide i ovako sama uz baletanke recimo ,vise mi je sportski tip iste mada mozda na stikle moze i u elegantnom stilu da prodje..-nisam probala

majicica je takodje ok,nije bas tako kratka s obzirom da je s tj najmanja velicina,i jedina mana joj je sto se ne tegli tj neki krut materijal je ali je generalno ok..

suknja isto nije losa svidja mi se,mada se providi,ali je bas laka za nosenje i onako prija uz noge..pola sata sam, se mucila da istu namestim ko suknju i ko top.. :uzid: ali posto ja top ne preferiram nema sta da mi ga drzi hihihi ,posluzice suknja..

torba je isto ok..nije bas neki materijal iste no moze da prodje,ima umetak gde se moze staviti slika po zelji,cicak izmedju dve strane…dobro se kombinuje uz crno i belo moje omiljene boje i kombinacije tako da mi se dopada..

cim nadjem vremena slikacu sve,a nestrpljenjem ocekujem neke od prilika da obucem sve to… :smizla:

T3
    Član
    T3

jos samo da kazem samo na majici nema potpisa rabrenovicke,materijal je daleko od pamuka sto kaze natasa..na ostalim stvarima su potpisi ,mada mi jedino torba deluje onako najvise ok mada ni ona nije nekog materijala za hvaljenje al aj bolje nisamni ocekivala s obzirom da je pravljena za siroku naciju…

suknja mi takodje deluje ko neki jeftin materijal,haljina verice rakocevic takodje mogla je bar malo vise da se potrudi i ne stedi isti..

ali generalno sve je ok i posluzice vec ….

Natasa
    Član
    Natasa

T3 dobro je da si ipak zadovoljna.
    Stvarno su mogli da upotrebe kvalitetnije materijale, kad se vec radi o tako zvucnim imenima iz sveta mode.

T3
    Član
    T3

ja danas prosetah svoju haljinu ala verica rakocevic..super stoji i prijatna je za nosenje na baletankice i neki sportsko elegantnoi stil bas pase.samo ja uzh s velicinu pa mi se ista cini nelkako prekratka nazad tj nema sanse da se sanem u nkj a da sam uzela broj vecu bila bi mi duza ali u svakom smislu ovako doseze do nede skoro kolena bas kako volim…tako da nema veze nesmeta mi..pa necu se saginjati hihihi tako da tu manu joj mogu i das zanemarim…

srecna mama

Tccccccccc,sta ce sveki da kaze, pomamila se snajka;))))))))99

T3
    Član
    T3

sa me gabri za sveki… 😛 bitno da je snajce in… :smizla: :smizla: 😆

njamiii
    Član
    njamiii

T3 – 3/8/2010 23:46

sa me gabri za sveki… 😛 bitno da je snajce in… :smizla: :smizla: 😆

:bravo: :alkoholicari:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Jedino haljinica moze da prodje,ostalo je katastrofa!

srecna mama

Ja sam pogledala samo torbu i losa je totalno.

lillyblue
    Član
    lillyblue

Meni se ovo nista ne dopada. nikada ne bih kupila, a pogotovo zato sto su kreirali neki tzv poznati kreatori. Nikada ne bih uzela samo zato sto to kosta 449 din.
    mislim da kod brace Kineza moze da se nadje stosta interesantnije za jos manje pare. A ovako nesto moze i moja tetka da sasije za 2oodin.

A Darko Kostic rece ovo;“Mislim da je bitno približiti ljudima neke dizajnere koji su im nedostižni i super je da svako od kupaca i čitaoca Story-a dobije neki dobar komad…“

Ma sta mi naprica… jadni mi smrtnici kojima nije dostizan Darko Kostic &Co:roll:

srecna mama

Nisam znala da je to rekao, ne znam samo sto su umislili, posto ono sto su do sad dizajnirali u Storiju je nesto sto ti rece sto moze da se nadje kod Kineza

Zibic
    Član
    Zibic

srecna mama – 7/8/2010 08:48

Nisam znala da je to rekao, ne znam samo sto su umislili, posto ono sto su do sad dizajnirali u Storiju je nesto sto ti rece sto moze da se nadje kod Kineza

samo da te pozdravim i pitam kako ti je sin. vjerujem da ste dobro. mi bili u sarajevu i sinoc kasno dosli pa sam umorna jos uvijek. bilo nam je super i sin je pravo uzivao sa rodicama

pusa i tebi i sinu

srecna mama

Caos draga Zibic,

Bas sam mislila o tebi i kada sam videla da te nema, rekoh sigurno ste u Sarajavu, drago mi je da ste dobro, i da vam je bilo lepo.Mi smo dobro hvala Bogu,pisemo se na pp.

Pusaaaaa

Gledanje 16 članaka - 16 do 29 (od 29 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.