Ova tema sadrži 212 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  jaci13 8 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 213 ukupno)

Strije

• mimi
    Član
    mimi

imam velikih problema sa strijama…od naglog gojenja i mrsavljenja…da li postoji neka dobra krema koja otklanja strije ili bilo sta drugo…pomozite mogo me nervira ne znam kako da ih se resim…a kad pomislim na bazen ili more smuci mi se 😥

vania
    Član
    vania

Mislim da ti ni jedna krema nece to tako lako resiti..i ja ih imam…ali nemam taj problem…idem na bazen bez problema… :>

Manana
    Član
    Manana

imam ih i ja… 🙁 😡 i tkdj mislim da nam kreme nece pomoci… 😥 iako sam se mazala od pocetka trudnoce puna sam ih… 😳 stomak uopste nisam mazala a po njemu nema niti jedne a noge mazala od pocetka i pune su strija,pa sad nek mi neko kaze da li je to normalno ❗ ❓ ❗ ne znam kako da ih se resim.kazu dok su tamne mogu se izgubiti a kad pobele zavrsen proces… 🙄 😕

Standzi
    Član
    Standzi

Verujte mi ja ih nemam bas nesto (za sada) ko zna ako smrsam (sto bih volela) mozda mi se pojave…ali sigurno ce…ja sam baksuz. 🙄 🙁

petra
    Član
    petra

ja sam u trudnoci mazala saljicevu mast,i nisam dobila strije ali ostale su one na butinama koje sam imala i pre,ali mi ne smetaju

mimi
    Član
    mimi

ali ajde da sam se poradjala bilo bi mi lakse…verujte mi ja sam spremna i na neku operaciju ako je to moguce bas me nerviraju 🙁

kalet
    Član
    kalet

Ja isto mislim da ih mascu ne mozete skinuti. Ja sam isto mazala striet u trudnoci i nemam strije, ali ne mislim da je to od toga. Zavisi kakva vam je koza, da li masna ili suva, ili sta vec.

Manana
    Član
    Manana

Ma i ja sam mazala Saljicev striet i ipak ih imam… 😥 I muka mi je kad ih vidim 👿 Bas bih volela nekako da ih se resim! 🙄

Mirche
    Član
    Mirche

Ja sam u trudnoci mazala Niveu, nesta kratko Saljicevu kremu, ja strije skoro uopsta da nemam, ali ja se u trudnoci nisam ni bila mnogo velika pa je mozda i zbog toga. Ima tih kremica sada dosta ali da li pomazu-ne znam.

Nina
    Član
    Nina

Ja sam mazala Vichy od pocetka trudnoce i sad imam strije na bokovima, malo na gornjem delu butine i na grudima. Toliko o Vichy-ju. Grrr

Manana
    Član
    Manana

Ma sve je to isto s…. 😳 :> ali,stvarno je sve to bez veze!Tolike reklame da uzmu narodu pare… 👿

vania
    Član
    vania

E i ovde cu te potpisati….

petra
    Član
    petra

kalet je u pravu sve zavisi od toga kakva je koza

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

meni tek sad poceo stomacic da raste ali cim sam ostala trudna ja sam pocela da se mazem pavlovicevom mascu da pripremam kozu videcemo na kraju da li ce mi stomak biti kao geografska karta 😆

Standzi
    Član
    Standzi

kad sam se porodila imala sam ih dosta…sad su nekako nestale ne vidim ih vise 😯 😯

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 213 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.