Ova tema sadrži 212 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  jaci13 9 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 213 ukupno)

Strije

• crnkica
    Član
    crnkica

imam strije na unutrasnjoj strani butina,postoji neka krema,pitacu tetku kako se zove pa cu vam reci,ona ima skoro 60 a ja 21 i ona ih nema a ja … GRrr :uzid:

katarina
    Član
    katarina

Drage moje bilo sta mazale nece nista pomoci da nestanu…ja sam imala srece imam masnu kozu pa ih nemam na stomaku ali na butinama skroz gore(kad obucem sorc ne vide se)i to u zadnjoj nedelji trudnoce se pojavile samo nekolikokad nisam osuncana ne vide se al kad odem na more pojave se tj ne tamne..ne nerviram se oko toga jer kad vidim devojke sa strijama a ja rodila i smrsala 27kg ipak sam prezadovoljna…pa tako i vi kad god se iznervirate oko njih vi pogledajte malo stvorenje pored vas i bice vam lakse :caos:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ja sam pocela od pocetka da se mazem cisto da pripremam kozu,negojim se naglo,dobro tek je 5 meseci i jedna nedelja,sto rece Katarina ako e da popuca pa nek puca tu nemoze ni jedna krema da pomogne,i da ih dobijem ja cu ponosno da ih nosim :smizla:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

sta je ovo ode tri puta 😯 :buljavko: :hmm:

Maki
    Član
    Maki

U pravu ste sve zavisi od kože, ja sam mazala raznim kremama pa su mi izašle, neke su se povukle ali ih i sad imam mada su većinom po stomaku kako ne posim ništa kratko niko ih ne vidi a ja sam se na njih navikla pa sam digla ruke

Sneki
    Član
    Sneki

Koliko sam ja obavestena, strije kada se jednom pojave-to je bespovratan proces. Ali, iako zavisi od koze, treba se mazati da se spreci ili ublazi njihova pojava.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

i ja znam kad se pojave one ostaju to dozivotno,i nemogu se ukloniti kremama i drugim proizvodima ali se mogu ublaziti pre pojavljivanja kao so je Sneki napisala

Maki
    Član
    Maki

Ja sam ih mazala ali su se ipak pojavile mada ko zna koliko bi ih imala da nisam mazala. Krema Afrodita za strije je bila najbolj od svih što sam koristila, čak su se one male, sitne povikle od nje. Majka moje komšinice je koristila Hemal kremu, to je krema na bazi meda i matičnjaka, za strije i povukle su joj se čak i one stare od porođaja, samo ja je nisam koristila jer sam zaboravila za to sad sam se setila, moraću da probam. Inače tu tremu koristim za pete i odlična je.

Irssa
    Član
    Irssa

Izzykg, koja je to Hemal krema, ima ih vise vrsta, da li je to ona FOR HEELS. Ja sam koristila afroditinu novnu kremu i ipak su mi se pojavile ale ne mnogo i nije to toliko vidljivo, sada koristim Vichy samo uvece, a preko dana se mazem onom pravom pavlovicevom sto se pravi u apotekama i sto uzasno smrdi ali je naj bolja, dosta je masna.

Maki
    Član
    Maki

Baš ta, ja je koristim za pete jer baš imam problema sa njima. Ta žena radi za tu firmu i pričala mi je da je ona dobra i za hemororoide i opekotine, ja lično je nisam za to koristila ili njoj verujem jer znam kakvih problema je imala, a kad mi je pokazivala stomak(a inače ima troje odrasle dece ) nisam mogla da verujem da nema ni jednu jedinu striju, da su nestale i one od pre 25 god. Ja nikako da uzmem i isprobam. Probaj ništa te ne košta, takve kreme znaju da budu bolje od onih skupocenih.

Irssa
    Član
    Irssa

Ja tu kremu imam bas dugo, stoji u kupatilu i niko je ne koristi, moracu da je probam, ja sam imala za lice, mirise na propolis i stvarno je super

Irssa
    Član
    Irssa

poslala sam poruku 100000000000 puta

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

neverujem da kema moze da ukloni strije od pre 25 godina,zaista neverujem u to

Irssa
    Član
    Irssa

ja koliko znam, dok su strije ljubicaste, mogu da se uklone, cim postanu bele, vise nema pomoci

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

:neznam: :neznam: :neznam:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 213 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.