Ova tema sadrži 39 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Iccy 7 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 40 ukupno)

SUDBINA ILI SLUCAJNOST

• biki
    Član
    biki

Ja i mm smo iz istog mesta,ali je on 6 god stariji od mene,isaou u drugu skolu,jednostavno nam se putevi nisu ukrstali.Nasi roditelji se takodje nisu poznavali.Ja sam mm upoznala u jednom kaficu u gradu,nikad ga to tada nisan videla.Kada je otsluzio vojsku mi smo resili da se uzmemo.
    Kada sam dosla u njegovu kucu,i kada mi je pokazivao fotografije iz detinjstva naisla sam na jednu zanimljivu fotografiju.Bila je potpuno ista kao moja ,samo sto je na toj slici on na plavom autu u plavom odelu ,a ja na crvenom autu u crvenom odelu

ON

JA

IMATE LI I VI NESTO SLICNO?

:ljubav:

Andjelak
    Član
    Andjelak

Ovo je stvarno slatko.. ;] ..
    Mi nemamo nikakav slican „znak sudbine“,ali MD cesto zna da kaze da smo jedno drugom sudjeni jer sam ja dosla ovde gde jesam igrom slucaja ili sudbine..
    Naime,ne tako davne 95 sam sa porodicom umesto za kosovo dosla u NS samo zato jer nas je jedan policajac savetovao da se izdvojimo iz kolone (poznata Oluja) posto je moj ocuh bio u policijskoj uniformi…
    cesto puta kaze kako je zahvalan tom policajcu sto mu je doveo mene pred njega…
    Slucajnost ili sudbina..? :hmm: Ko ce ga znati,nije ni bitno,bitna je ljubav….

ZZ
    Član
    ZZ

ovo je baš slatko!!urami te dve slike jednu pored druge..
    na žalost,mi nemamo ništa slično..a možda nismo dovoljno istraživali..

SRECNAMAMA

Bas je super ja mislim da je to ipak sudbina

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Biki ovo je zaista slatko, i cudno na neki nacin! Ih sta ti je sudbina. Mi na zalost nemamo nista tako slicno kao vas dvoje.

Masha&Tasha

Biki, ovo je super! Ja i mm nemamo takvih zadnickih momenata jer smo s dva kraja sveta i potpuno razlicito odrasli ipak ima nesto zanimljivo, na levoj ruci imamo oboje dva mladeza na potpuno istom mestu i oboje smo to pokupili od mama ( i one imaju), moj rodjendan je na dan kad je njegovoj baki, njegova mama rodjena kad je moja tetka, a godisnjica braka njegovih roditelja je istog dana kad i mojih bake i deke, nekako se sve vrtimo u krug sa istim datumima.

biki
    Član
    biki

Masa pa to je srvarno strava,a sta kazes na to je sam rodjena 18.apr.82.,mm 8.feb,jeca8.sepupoznali smo se 8 jan. vencali 18 jul.
    sta kazes koliko 8 u nasem zivotu sve vezano za bitne datume
    broj 8 mi je srecan broj,ako nesto krenem da planiram a ima veze sa brojem 8 obavezno mi bude uspesno,
    Pa izgleda da ipak ima i sudbine :neznam:

Bojana I Anja

Biki kod tebe je stvarno sudbina u pitanju

mimo
    Član
    mimo

Biki super je to,bas je neka sudbina,kod nas dvoje nije ni slicno ali je slucajno jer je dosao sa nasim poznanicima njegovim prijateljima bratu na kafu…..pa eto tako smo se zagledali……

katarina
    Član
    katarina

jeste sudbina..ja verujem u sudbinu!

Masha&Tasha

Biki, sta reci…super je sto je broj 8, u numerologiji je to najaci broj (nije da se hvalim, ali nas dve smo s tim brojem). Ma ne pratima ja toliko nego sam svojevremeno radila u mobtelu i napade dobijala od kineza koji nisu htelid a uzmu broj bez 8, kao to je dobar broj za biznis, srecu, zdravlje… i ovde cak vidjam na kinsekim tablicama uvek 8. Mi svi imamo 2 u datumima rodjenja i vaznim danima, pa cak i tuznim 😥 , ali sam primetila da mi je u porodici sve 13 extra, dok sam bila kod mojih isto – tata zaprosio mamu u 13ci, bio trinesti tog dana itd… i na kraju Tasha se rodila na petak trinesti i jedina od 8 beba prosla bez carskog! Izgleda ima nesto u tome!

biki
    Član
    biki

joj masa dali znas da je broj mog prvog mob 063 8_88 _ _ 8 jos uvek ga imam koristi ga mm a ja koristim grugi broj sada,i imam jos primera s brojem 8 ali nemogu se svega setiti.
    A Nikola mi se rodio 13 maja 2000,i mogu ti reci da je pravi Sreckovic bez obzira na broj 13
    U numerologiju se totalno ne razumem nikada nisam nista o tome citala,bilo bi mi drago kad bi mi poslala pravo znacenje tog broja ili kako vec to ide posto stvarno neznam nikada nisam cacakala po tome

makica 265

4.sept.smo se vjencali,
    4 jan.sam trebala da se porodim,
    4 feb.mi je sestri rodjendan,
    4 juna mi je muzu rodjendan.

kicun
    Član
    kicun

Upoznali smo se zabavistu iako smo to kasnije zaboravili samo jednog detalja smo se secali oboje. Posle dosta godina kada smo se vec uveliko zabavljali zapoceli smo pricu kako me je jedan decak istukao u zabavistu ispod klavira, kad eto cuda on se nadovezao sa pricom kako je on istukao jednu devojcicu ispod klavira, naravno to sam bila ja. Tako da smo mi vec prvi susret imali prilicno buran, naravno tako nesto se nikada nije ponovilo ali prica je zanimljiva.

Sneki
    Član
    Sneki

I ja verujem u sudbinu…

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 40 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.