Ova tema sadrži 39 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Iccy 7 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 40 (od 40 ukupno)

SUDBINA ILI SLUCAJNOST

• Bambina.
    Član
    Bambina.

ima da budu dva razbojnika 😈 😈

manea
    Član
    manea

Sanja N,tvoja devojcica je rodjena isto kada i moj muz 7.7. s tim sto je on 1966. ja sam 2.2.1977. u isto vreme smo rodjeni 10 i 5.Poceli smo da se zabavljamo 2.8.,a vencali smo se 28.8.Znali smo se dve god. pre zabavljanja, i nisam ni slutila da cu biti sa njim,a kamoli se udati za njega,slucajno sam se preselila blizu njega,pomogao mi je oko selidbe,prvi usao u taj stan……sada ocekujemo jednu divnu devojcicu,kao epilog.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Upoznali smo se 23 avgusta2004,vencali se 23 januara 2005,23 januara na nasu dvogodisnjicu braka primnjena sam u porodiliste da se porodim,ali nase zlato se nije rodilo 23 nego je zakasnio 50 minuta posle ponoci znaci 24 januara 2007.

E sad koliko ovde ima sudbine, ja sam rodjena 5.7,njegova tj. sad nasa slava je 7.7 Ivanjdan-moj imendan

On je rodjen 31.10 na sv.Luku,sin nam se zove Luka

Iako je Luka rodjen izmedju sv.Jovana i sv.Save dali smo mu ime Luka

Ispod levog oka oboje imamo mali mladez

maja22
    Član
    maja22

Mm i ja smo se upoznali januara 2003,zabavljali se godinu ipo dana,vencali se i ja rodila sina januara 2005.

maleenaa
    Član
    maleenaa

Ja isto verujem u sudbinu.Moja ljubavna prica j e pocela preko neta :).Duga je ako vas nekad bude zanimalo ispricacu vam je.Pozdrav

tanja.
    Član
    tanja.

Da mi je neko rekao da cu tog 18.juna2003 upoznati svog buduceg muza na Adi dok vozim rolere – ne bih mu verovala 🙂 🙂 🙂 verujem da je to sudbina..obozavam da vozim rolere na Adi a to podrazumeva i bezbroj smaraca tokom tog mog uzivanja i rekreacije… nikome nisam dozvolila da mi pridje….ali njemu jesam …a zvaka mu je bila nikakva…sav se spetljao 🙂 🙂 🙂 i jos povrh svega u to doba ni ja ni on nismo trebali biti na Adi, on je trebao biti na putu a meni je stizala neka roba(u to vreme imala sam butik) ….on je put odlozio a meni je pukla baterija pa radnica nije mogla da me dobije na telefon 🙂 stvarno se sve poklopilo 🙂 i tako…. zaprosio me posle 5 meseci zabavljanja :smizla: , zeleli smo da se vencamo 18.juna sledece godine ali bio je post i nismo se mogli vencati u crkvi a posto smo to zeleli pomerili smo za prvi vikend posle posta – 24.7.
    18.07 ove godine dobili smo dva mala andjelcica a iz porodilista smo izasli na godisnjicu braka 24.7 ;] ….eto to je ukratko moja prica

svetlanan
    Član
    svetlanan

verujem u sudbinu.upoznala sam svoju srodnu dusu na netu.24 12 2008 smo se vencali sada malo mi je daleko al zdravlje jos malo pa ce da budemo zajedno.

mayya
    Član
    mayya

Rodjena sam u utorak, mog Nemanju sam rodila u utorak, tata mi je umro u utorak, u utorak sam izasla iz teske kome, sve velike ljubavi su mi se zavrsavale utorkom.
    Mog dragog sam upoznala u ponedeljak, na tatin rodjendan, a vezu smo zapoceli u ponedeljak, mesec dana kasnije. Zatrudnela sam na tatin rodjendan, te godine kada je moj tata umro.
    Tog dana kada sam upoznala mm, dosao je da me saceka i odvede u firmu umesto sefa, jer je bas tada sef bio sprecen.
    Sudbina je cudo!

T3
    Član
    T3

ima neceg nije da nema i verujem da je tako tj da se neke stvari nedesavaju slucajno i da u vecini sudbina umesa prste…

npr ja i mm smo se upoznali 22 januara,vencali 22 decembra,a sad termin za rodjenje treceg deteta mi je takodje 22 decembar tj isti datum..

verovatno te neke stvari bog odredjuje,a u vezi datuma sudbina umesa prste..brojevi su ciudo tj njihova povezanost ili podudarnost…ui u vecini slucajeva nemozemo na nesto uticati sve to ide kako je tamo neko odredio i zapisao tj predodredio..

verujem da svako ima svoju sudbinu,i da je tesko moze promeniti..tj sve se to zna ,samo sto mi neznamo dok nam se ne desi..

Iccy
    Član
    Iccy

Pisala sam o oveme i na drugoj temi, pa cu sada samo copy-paste

Sreli smo se kod zajednickog prijatelja, on je krenuo kuci a ja dosla, vec pri upoznavanju znala sam da je on taj, da cu sa njim provesti citav zivot.
    6 meseci kasnije zapoceli smo vezu, to je bilo u noci izmedju 9. i 10. juna 2006., tacno 2 godine kasnije preselila sam se kod njega, vec u septembu smo se vencali. Sada imamo i jednog divnog malisu

Gledanje 31 članaka - 31 do 40 (od 40 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.