Ova tema sadrži 161 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  malena89 10 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 151 članaka - 151 do 162 (od 162 ukupno)

SUSRET NA ADI !!!

• tanja.
    Član
    tanja.

Evo i ja se prijavljujem -ako Bog da 😉

Fokica
    Član
    Fokica

Postoji mogucnost da vam se pridruzimo…

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

:bravo: opa

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

jao jao jao bas se radujem ;]

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Evo ja potvrdjujem Ankin iskaz, ako se moja rec racuna, ipak sam ja majka dvoje maloletne nemoguce dece, nije mi za verovati

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Pozdravicu vas sve i napisacu samo jedno ovo se odnosi na sve koji su planirali da dodju osim Mika Mace koja mi je jos u 12h otkazala, dakle ne zovite me vise na susrete dok se svi zainteresovani ne zakunete u CVET i u MED da ce te se pojaviti, ja ove igre vise ne igram, Tanja hvala tebi sto mi posla sms u momentu kada shvatih da cu napraviti idijota od sebe i tamo se pojavisma sama.
    Elelm moje popodne u sansetu je proteklo fenomenalno jer sam se u zadnjem trenutku ne ovisno od dogovora oko famoznog “ susreta na adi“ organizovala sa Masom&Tashom i njenima sa kojima se druzim vec ohoho i bilo nam je cool.

Dakle Jelenaorg vise ne dolazi na usrete i tacka dok ne dobijem zakletvu svih vas ponaosob, jebote lakse bi se organizovala sa Tadicem nego sa vama :kadtedovatim:

tanja.
    Član
    tanja.

Da znate da je na adi danas bila ludnica!!! da mi Anka nije sacuvala parking verovatno ga ne bi ni nasla ! Hvala :-* i tako… nas dve smo se lepo suncale i caskale od 12h i cekale susret … i naravno ne bi bile nas dve Tanja i Anka kada nam ne bi banditi pokvarili planove 🙂 ona je morala na drugu stranu ade , ja na vrat na nos po klince i tako se zavrsi jedno divno i opusteno popodne ….
    Nadala sam se da je neko stigao malo ranije pa sam kontaktirala jelenu …medjutim 🙁 mrka kapa…nije u 15h bilo nikoga a koliko vidim ni u 16h…
    Sa druge strane Anci se brckala sa svojim banditosima , Jelena i Masha su uzivale u druzenju…jedino sam ja jurcala celo vece …:(
    E bas mi je zao sto je susret ponovo propao… a sta mislite da se nadjemo tamo radnim danom (naravno ko je u mogucnosti) mnogo,mnogo je manja guzva…vikend je doslovce haos!

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Ja mislim da je ovo definitivno mrka kapa sem kad <Mirche organizuje, jer onda se tacno zna dan i sat i nema pomeranja pa ko je dosao dosao je

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Mirche organizuje tj kad je organizovban skup jer se tad zna derfinitivan dan i vreme i ko je dosao dosao je i to je to
    Ne znam sto mi je pojelo pola poruke

tanja.
    Član
    tanja.

i ovako moze da se zna definitivno dan i vreme ali iz nekog razloga se izjalovi…par puta bile su vremenske prilike, pa ne mogu svi u subotu ili u nedelju u toliko i toliko…. situacija je u sustini ista kao i kada admin. organizuju ni tada ne dodju svi koji se upisu ali se manje primeti jer je skup namenjen SVIM forumasicama sto je jako veliki broj, pa se upise 30 a dodje 20 ali bude dobra atmosfera pa se ne primeti da neki fale sa spiska … a ovde smo se od pocetka dogovarale samo nas nekoliko, i kada otkazu dve ili tri ostane jedna ili dve koje se boje da ne dodju same a npr nemaju mob one druge itd itd…

Ja ne znam, bas bih volela da se druzimo jedan dan ….a da se zakunemo u CVET i u MED 🙂

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

aha cvet i med su zakon 😆 ma idi bre, znate u stavri sta mislim da svima manje vise nedostaje malo vise postovanja… ja kad ne mogu kazem ne mogu i gotovo. A kad mogu kao na primer, Matija je slinav, mm radi i tako dalje dal cu doci sama ili sa sinom ili tuto kompleto nije bitno znam da cu doci ako sam rekla da hocu ima da se org. kako znam i umem. Nebitno sad ne krivim nikoga al dejt sa Tadicem zakazujem uskoro 😉

malena89
    Član
    malena89

e bas mi je zao sto se niste sastale… meni u petak puko internet totalno nisam imala kako da vam javim da li mogu ili ne mogu da dodjem… pa ni nisam dosla jer nisam znala da li je odrzan susret ali koliko vidim i nije…
    stvarno bi sledeci put trebalo lepo da se organizujemo… ali ne znam koliko to mozemo posto vec nekoliko susreta propadaju…

Gledanje 151 članaka - 151 do 162 (od 162 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.