Ova tema sadrži 161 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  malena89 10 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 121 članaka - 121 do 135 (od 162 ukupno)

SUSRET NA ADI !!!

• Fokica
    Član
    Fokica

Ja ne mogu da stignem definitivno…
    Bolje je ipak subota ili nedelja.

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Vikend jeste bolje Fokice za sve nas ali ipak se nadam da cemo moci sutra

Coka78
    Član
    Coka78

Joj drustvo, meni se delta siti nikako ne uklapa u zivotni raspored 🙂 Ali kad resite da se vidimo na adi (a kazu od sledece nedelje lepo vreme) eto me sigurno 🙂

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Hajde da ostavimo to za neki vikend, petak je malo problematičan dan jer puno ljudi ne može da dođe uključujući i mene. A uvek mi je žao jer nekako nikad ne mogu da uklopim termin kad su okupljanja. A baš bih volela da vas upoznam!
    :-*

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Zvala me Malena i molila da javim da nece uspeti da stigne na susret, a posto i ja sumnjam tj neznam nisam sigurna dal cu stici pa reko da javim da znate
    Biljo nadam se da ces procitati ovo, jer ne znam da li neko jos sem nas tri je trebao da dodje

bilja74
    Član
    bilja74

Nisam procitala i bila sam u Delti ,ali nema veze.Srecom ,pa nisam daleko odatle,a i zabavljala sam se sa Filipom ,Miom i sestricem,jer sam njih povela sa sobom.Zao mi je sto je tako bezveze sve ispalo,bas sam imala zelju da vas upoznam sto vise .Mada nije sve tako crno ,jer sam u cetvrtak se nasla sa Fokicom i bas smo se iscaskale,nadam se da je i njoj bilo lepo.Da samo znate kakvi su joj sinovi slatkisi ,da ih poruckate.

Fokica
    Član
    Fokica

Biljo pisala sam o nasem druzrnju u temi Sajber drugarice 2. Nadam se da ces tamo okaciti neku fotkicu.

Zenske nadamo se da ce se vreme stabilizovati pa da konacno uspe taj cuveni susret na Adi 😆

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

i ja se nadam , da ce mo konacno ispraviti sve sto smo propustili

nensy
    Član
    nensy

I ja sam za to da se vidimo na Adi,ali sa malo boljom organizacijom.

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

A ja se nadam da ce to biti za dve nedelje kad se mi vratimo sa mora

tanja.
    Član
    tanja.

Za dve nedelje nama je rodjendan …pa necemo moci, a one nedelje tamo tj 26 imamo goste iz svedske … 🙁 🙁 🙁 bas nam se neda 🙁 ni na jedan susret ove godine nismo uspeli da dodjemo 🙁 🙁 🙁

malena89
    Član
    malena89

i nama je rodjendan za dve nedelje a i u jagodini smo… ja u beograd dolazim krajem jula pa bi mi najvise odgovaralo pocetak avgusta.. ali ako se dogovorite pre nema veze bice jos susreta…

bilja74
    Član
    bilja74

I ja cu ponovo biti u Beogradu pocetkom avgusta,pa mi mogli tada,ako se drugi slazu!

Fokica
    Član
    Fokica

U nedelju ce biti lepo vreme. Da li ste za susret?

tanja.
    Član
    tanja.

Mi slavimo rođendan u nedelju…
    Može li sledeća subota ili nedelja? …Ili ako se vi dogovorite za susret …organizovaćemo nesto valjda ponovo, važno je samo da nas vreme posluži

Gledanje 121 članaka - 121 do 135 (od 162 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.