Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme Susret na Paliću – Septembar 2008

Ova tema sadrži 130 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  dragana024 11 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 131 ukupno)

Susret na Paliću – Septembar 2008

• Chipachikus

Da li ste raspoloženi za jedno okupljanje na Paliću?

Ajde da vidimo koliko bi ljudi bilo voljno da dodje, pa da osmislimo program.
    Kao i što je susret za rođendan bio humanitarnog karaktera, slično bi uradili i za ovaj susret.

Pored toga što želimo da saznamo koliko bi vas došlo na Palić, očekujemo i ideje oko programa, tj. da li želite celodnevni program ili da se oslonimo na dosadašnju praksu: 2-3 sata druženja pa slobodne aktivnosti.

Pozdrav sa Palića.

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Podrzavam i po mom misljenju bi trebalo da bude celodnevni program?

lala
    Član
    lala

Ja se slažem da bi trebalo celo dnevni program i rado bi došla samo ja od 8. do 20.septembra sam u grčkoj ajde stavite to krajem septembra da i ja prisustvujem

Fokica
    Član
    Fokica

I mi smo za samo sto smo na letovanju od 14.09-24.09.

dragana024

Rado pošto sam iz Subotice….
    :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: za ideju

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Super ideja, mi imamo svadbe 20.9. i 27.9. ako ne bude neki od tih vikenda onda smo raspolozeni za druzenje

ma-ta
    Član
    ma-ta

Rado, uvek smo za druzenje, samo teba videti da li vecini vise odgovara pocetak ili kraj septembra. Takodje sam za ceo dan druzenja! :bravo:

JOgi
    Član
    JOgi

Veoma mi se dopada ideja i rado cemo doci, ukoliko nas nista ne spreci. Mislim da bi celodnevni program bio bolji jer bi svako mogao da se uklopi.
    Cekamo precizniji dogovor.

una
    Član
    una

i ja sam ZA

Manana
    Član
    Manana

Bas bi bilo divno… i Nina ce mi biti starija pa se mozda i mi pridruzimo… bolje celodnevni program… 8)

Nemanjina mama

Mi smo krajem Septembra u Crnoj Gori, ali ćemo rado doći ako je početkom meseca!

Jecca
    Član
    Jecca

Eto svima odgovara pocetak septembra. Hajd me potrefite ovaj put please!! Do 8. septembra sam tu!!

Evo subota 6. septembar 🙂

Svetlana
    Član
    Svetlana

Divna ideja i mi glasamo za celodnevni program 🙂

Nikita
    Član
    Nikita

:bravo: :bravo: :bravo: Super dolazimo na Palic, sto se nas tice tu smo ceo septembar utvrdite datum i dolazimo, i odlicna ideja da i to bude neki vid humnitarnog druzenja :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

vele
    Član
    vele

Hocemo i mi…

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 131 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.