Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme Susret na Paliću – Septembar 2008

Ova tema sadrži 130 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  dragana024 11 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 131 ukupno)

Susret na Paliću – Septembar 2008

• leptiric
    Član
    leptiric

Super ideja
    volela bih videti Palic
    ali mi je nazalost predaleko.

tanja011
    Član
    tanja011

Ja po obicaju kasno palim….

Odusevljena sam idejom i za celodnevni program glasam. Takodje odgovara pocetak septembra jer kasnije nismo tu….

Chipachikus

Malo smo zabusavali, ali iz opravdanih razloga (Sergej je imao operaciju, ali to je proslo).
    Evo sumirao sam vase zelje oko datuma.

PROTIV kraja Sept. : 5x
    PROTIV sredine Sept: 2x
    PROTIV pocetka Sept: 2x

ZA pocetak septembra: 2x (+ oni PROTIV kraja i sredine) = 7x

Dakle, posto septembar ima 4 vikenda, vecina je za pocetak sept. onda predlazem ovako:

1) 6/7 Septembar
    2) 13/14 Septembar

Sad vas molim ponovo da se izjasnite, ali sa preciznim datumom (znaci NE 6/7.09, nego 06.09. npr.)

Sto se tice celodnevnog programa, slazemo se svi. Ima dosta toga da se vidi, tako da nece biti problem ni ako bude dvodnevni program 🙂

Chipachikus

Da bi se malo upoznali sa Palićkim jezerom, pogledajte i slike koje sam postavio u temi ‘Subotica’ link

Nikita
    Član
    Nikita

Ja sam ZA 06.09

mayya
    Član
    mayya

Moze isto kao nikiilaki 6. ili 7. septembar

Jecca
    Član
    Jecca

Sestica takodje!!!!

Lelejn
    Član
    Lelejn

Kao sto vec rekoh 6. mm radi, 7 🙄 :hmm: mozda bi ga i ubedila ,ada cisto sumnjam posle prethodnog dana kad ce sigurno otici da radi oko podne a vratiti se uvece posle 12…nisam sigurna da bi bas bio srecan jos da vozi posle toga…ali ko zna, mozda maldenci otkazu svadbu 😈 😆

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

6.9. ili 7.9. nama je sve jedno, mozemo

dragana024

Nama svaka opcija odgovara, nek bude kako se ostali dogovore, mi ćemo se lako prilagoditi…

lala
    Član
    lala

Ja 8.septembra putujem meni više odgovara.5septembar jer mi je mm subotom i nedeljom na pijaci pre podne

una
    Član
    una

Ajde lalo pa da se upoznamo.
    meni takodje sve opcije odgovaraju.

Fokica
    Član
    Fokica

6.septembar :bravo:

lampica
    Član
    lampica

6. ili7. septebar, meni je svejedno, cesto idem za Suboticu, pa mi je Palic nadohvat ruke ;]

Irssa
    Član
    Irssa

Nikako ne odgovara….
    🙁

putujemo 7. na more a dan, dva ranije odlazimo u Nis ;]

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 131 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.