Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme Susret na Paliću – Septembar 2008

Ova tema sadrži 130 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  dragana024 11 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 121 članaka - 121 do 131 (od 131 ukupno)

Susret na Paliću – Septembar 2008

• Chipachikus

:neznam: Nema slicica! U onoj zbrci oko Sergeja, ja nisam poneo fotoaparat. Ali je zato Akrosoft slikao par slicica, pa cemo njega zamoliti da postavi, kad stigne.

Nama je zao sto vam se nismo u potpunosti posvetili, ali eto Sergeju je bilo bas lose, sto se i dalo primetiti. Ali nam je drago sto ste bili i sto vam se svideo Palic…

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

ZZ
    Član
    ZZ

jedno lepo, intimno druženje..lepa i opuštena atmosfera..
    predivan ambijent..

pa sasvim dovoljno za jedan lepo proveden dan!

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

predivno nema sta, videla sam Palic jednom, i zao mi je sto ovaj put nisam mogla, nadamo se da ce nas cipi obavestiti kada Sergej bude ozdravio. Mirche Akro slike su vam super. Poljubac za Pavla, za Vesnin stomacic i Sergeja

Nemanjina mama

:bravo: :bravo: Bravo za vas, napravili ste da vam bude lepo i ugodno!
    Palić je prelep, imala sam prilike par puta da ga posetim!!! :klanjam:

crvena sonja

Super slicice bas je lepo mestasce.
    Vesna stomacic ti je bas lep(ko to kaze da je unutra kengur 🙂 ) bas je miran.Mazi tibu.

mayya
    Član
    mayya

Superiska!
    Palic mi ovako, na slikama izgleda jos lepse nego uzivo!
    A jeste li bili u ZOO vrtu? Nemus je bio kao mali bebac. Planiramo da ga vodimo ponovo.

Bravo za vikend!

Nikita
    Član
    Nikita

Fantasticno :bravo: :bravo: :bravo: vidi se po vama da ste bas uzivali :bravo:

ma-ta
    Član
    ma-ta

:bravo: Mnogo ste mi slatki tako svi na okupu. Nadam se da ce Sergeju ubrzo biti dobro. :HAG: Mirche i Akro, svaka cast sto ste vi ipak otisli! Nadam se vecem okupljanju na Palicu sledeci put! :cvecko:

Ella
    Član
    Ella

Lepo i malo, ali odabrano drustvo 😉 Izgleda da ste uzivali i kulirali 🙂 Veliki ljubac klincima, takodje i onom stomacicu!!! :-* :-* :-* :-*

dragana024

Slikice su vam lepe, vidi se da ste se lepo proveli. Prava opuštencija.
    Nama je žao što taj dan nismo mogli da vam se pridružimo, išli smo u svadbu.
    Nadam se da će biti još prilika za upoznavanje….

Gledanje 121 članaka - 121 do 131 (od 131 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.