Ova tema sadrži 443 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Vajman 8 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 444 ukupno)

Sveki-the best of

• Sneki
    Član
    Sneki

Evo malo veselije teme vezane za sveki. Ovde mozemo da pisemo bisere.
    Evo prvo jedan od mene.
    Zvoni tel u23 h i javlja se sveki sva zabrinuta ( i ljuta) i pita me da li ja uopste brinem o toj deci i da li su dobili sve vakcine (opet ponavljam da sam farmaceut) 🙄 I tako pola sata mucenja. Ja je uveravam da nista ne brine, a ona meni kaze. Znam da nisu sve primili, sada sam citala jednu knjigu (citaj Narodni lekar) i ima neka vakcina sto se daje podkozno protiv boginja (small pox-variola, koja je istrebljena pre 50 godina). ja joj objasnim da je bolest istrebljena i da se to vise ne daje. Ona ce meni: moras ti vise da vodis racuna i da pitas Dr. (posto u njenoj knjizi tako pise).
    :ruganje: :ruganje: :ruganje:
    Da li vi imate slicnih bisera?

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

jaojj cekaj da se setim :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:

Sneki
    Član
    Sneki

Vac sam ti napisala, uzmi stavi ispred sebe pecenog vola+ tortu :ruganje:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ma strasno hi hi hi

Sneki
    Član
    Sneki

Samo da je nerviras, kazi koliko god da jedem, ne mogu da imam impozantan stomak kakav ste vi imali u 4tom mesecu. Evo vidite, trudim se. 😆 :ruganje:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

he he he pretisak jaoj 😮

Standzi
    Član
    Standzi

joj i mene moja ubi sa komentarima kako sam ja mm ugojila! pa kao dobice secer,dobice holesterol!drago mi je sto vise ne moram da slusam takve gluposti!e cek da otvorim jos jednu temu,ovde cemo pisati samo dogadjaje a u drugoj…………….

kalet
    Član
    kalet

Mislim da je najaci biser bio kada sam se slikala na aerodromu sa jednim nasim glumcem, a nakon toga smo mm i ja putovali za Svajcarsku, kod rodbine. Kada smo se vratili i uradili slike, ona gleda tu sliku i kaze – Ovo mora da ti je ujak. Haha, ja zgranuta htedoh da kazem da u zivotu postoje i neke druge stvari sem sela, kopanja i ispijanja kafe, a one se svrstavaju u opstu kulturu. Sta ce nije ona kriva, zurka u glavi.

njanja
    Član
    njanja

…zurka u glavi…

imam citavu kolekciju bisera, ispunicu sama ovaj topic, samo dok razmrdam malo vijuge i setim se…

primer 1.
    „ova Ninina nosa je odlicna (inace, najobicnija plasticna nosa koja cak i ne svira, s izlizanom nalepnicom sa strane, ali ju je kupila njena cerka), bas odgovara Nininoj prirodi!“

primer 2.
    „- videla sam odlican materijal za haljinu. onako, sav je transparentan, bas cu divnu haljinu sebi sasiti od tog materijala.
    “ – (neko pita) znas li uopste sta znaci rec #transparentan#?“
    “ – ne znam“
    “ – znaci #providan# i to znaci da bi ti haljina bila potpuno providna!“

kalet
    Član
    kalet

Ja lepo kazem, nisu one krive sto imaju zurku u glavi. Hiljadu puta sam rekla nije seljak covek koji zivi na selu, vec koji zivi u gradu a ima njivu u glavi. Moja nikada nije nista videla sto ja kupim, stalno se nesto iscudjava, kao od kada to postoji itd, ali se uopste ne trudi da upotrebljava reci koje ne razume, verovatno sto ih ne razume.

markova mama

Sad je bila kod mene u kuhinji i na stolu stoji djumbir, ona ga uzima u ruku, okrece i kaze:“kakvo je ovo cudo?“…pa djumbir, kazem, to je za kineska jela..-„Bolje ti kuvaj malo srpska jela da ti muz ne bi nasao drugu kuvaricu“… 😯 ..

dasa976
    Član
    dasa976

moja sveki je imala sve bolesti koje postoje na svetu, pa kad neko pomene neku ona počne sa pričom kako je ona preležala tu istu bolest. Npr. moj djever je jednom prilikom rekao kako mora kod kardiologa jer ima neke trahikardije, na šta je ona rekla : „ja sam preležala SRČANU MANU još 1968 godine i hvala bogu nije mi ništa“
    Pored toga je „preležala“ : mišićnu reumu, meningitis, upale bubrega, sklerozu itd.
    Danas tvrdi da pati od : alergije na sunce, alergije na vodu, alergije na hladnoću, i još nekoliko vrsta neobjašnjivih bolesti koje niko od nas ne primjećuje…
    Trdi i da doktori nemaju pojma jer svaki put kada ode kod njih kažu joj da joj nije ništa.

petra
    Član
    petra

,svasta

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

uzas uzas nemogu da verujem,strasno sta reci posle svega ovoga :neznam:

Standzi
    Član
    Standzi

i moja tvrdi kako je alergicna na sunce 😆

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 444 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.