Ova tema sadrži 443 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Vajman 8 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 444 ukupno)

Sveki-the best of

• Sneki
    Član
    Sneki

JAOJ STO SE VESELIM :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    Koliko bisera, pa mi mozemo knjigu da pisemo Hi, HI, :ruganje:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

raza
    Član
    raza

pa nista strasno bas je to dobro alergija na vodu i sunce poprskas je vodom i izbacis na sunce bices sretna ostatak zivota,moja sveki ima samo alergiju na svoju sveki koja izgleda kao debela foka zbog svojih brkova 👿

Standzi
    Član
    Standzi

:ruganje: izgleda kao debela foka zbog svojih brkova joj boli me stomak

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

a joj ovo je stvarno dobro Raza bas me nasmeja a joj :ruganje: :ruganje: :ruganje:

Daca
    Član
    Daca

Ivana-trudnica – 22/8/2006 10:07 AM

i ja tvrdim da sam alergicna na moju sveki :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:

MissGak
    Član
    MissGak

Dakle nisu one :vestica: nego SmileyCentral.com,alergicne na sunce :ruganje: :ruganje: :ruganje:

gorana
    Član
    gorana

:ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:
    bas se slatko nasmejah!!
    Cim se setim necega upisacu!!!Sada mi ne pada nista na pamet jer bas i ne lupa gluposti!!!
    Jedino sto voli da je njena zadnja,to mi je i rekla a ja se samo nasmesila i pomislila
    MOJA JE ZADNJA U MOJOJ KUCI!!!!

Irssa
    Član
    Irssa

Zasto ja tek sad vidim ovu temu :hmm: :hmm: :hmm:

Kad se Iva rodila sveki je bila tu da mi pomaze i deli savete, jedan od njih je bio:

Kad susis pelene (tetra i svedske) na terasi nemoras posle da ih peglas, sunce ih sterilise…

joj..ima joj milion, nemogu trenutno da se setim

mirjana79
    Član
    mirjana79

moja je puna bisera… neuka seljanka, a pravi se da j epokupila svu pamet svijeta..

1. kad djete stuca treba majka pljunuti ispod svoje noge
    2. djordje sigurno povraca od tih praskova (misli na adaptirano).. uprzicu ja njemu brasno ..

gorana
    Član
    gorana

:ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:
    samo ti pljuni pod nogu! :ruganje: :ruganje: :ruganje:
    A tek za uprzeno brasno-pravi biser! :ruganje: :ruganje: :ruganje:

Standzi
    Član
    Standzi

jao mirjana nemam reci!!!

Sneki
    Član
    Sneki

:ruganje: :ruganje: :ruganje:

Aiko
    Član
    Aiko

Ja sam tek sad videla ovu temu-stomak me zaboleo :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:

Masha&Tasha

Jao slatko ste me nasmejale, ja bih knjigu mogla da napisem od njenih bisera, ali evo poslednjeg …Tasha dobila grceve i mase rukama sirotica, nikako da se iskaki, a ona ce na to Sanja prethodne zivote! 🙄

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 444 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.