Ova tema sadrži 443 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Vajman 8 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 406 članaka - 406 do 420 (od 444 ukupno)

Sveki-the best of

• pejana
    Član
    pejana

MH, dobrodoslicu na temu ti zelim i ja! A drago mi je da se sveki od Blue vraca u formu!
    Elem, malopre mojoj sveki kaze Nadja:“ Nisi videla nasu jelku??!!!“ A ona ce njoj: “ Pa sine, nije baka videla, baka ne vidi, zato se i zove baka!“ 😯 😯 😯 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 :neznam: :neznam: :neznam: :neznam: :neznam: :neznam: :neznam: :neznam: :uzid: :uzid: :uzid: :sok: :sok: :sok: :sok: :sok:

Blue
    Član
    Blue

hahaha, dobra je keve mi :respekt:

T3
    Član
    T3

Blue – 9/12/2009 23:07 hahaha, dobra je keve mi :respekt:

de dobra pa ona je luda skroz.. 😯 hocu reci ludja nego moja,zar ima i takvih tj gorih.. :buljavko:

Urban
    Član
    Urban

Pejana,Blue,stvarno ne znam kojoj sveki bih urucila veci misleci na njihove mudrosti.A sto se tice gadosti koje vam priredjuju,treba njih posteno

pejana
    Član
    pejana

Malopre smo razgovarajuci na temu svinjskog gripa dobili savet od neke njene doktorke da je najbolja zastita jesti slaninu i beli luk! Aj za beli luk znam, ali za slaninu 🙄 🙄 🙄 Ja kazem:“ Ma kakva slanina? Ko vam je rekao da je slanina zdrava??“ Ona kaze:“ Pa zdrava je , dobra za imunitet! Ranije kad je harala shuga, svi smo jeli slaninu da se ne bi zarazili!“ 😯 😯

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

pejana – 10/12/2009 22:15

Malopre smo razgovarajuci na temu svinjskog gripa dobili savet od neke njene doktorke da je najbolja zastita jesti slaninu i beli luk! Aj za beli luk znam, ali za slaninu 🙄 🙄 🙄 Ja kazem:“ Ma kakva slanina? Ko vam je rekao da je slanina zdrava??“ Ona kaze:“ Pa zdrava je , dobra za imunitet! Ranije kad je harala shuga, svi smo jeli slaninu da se ne bi zarazili!“ 😯 😯

Ja umirem od smeha :ruganje: ahahhahaha ,ne mogu da dodjem sebi :ruganje:
    Pejana,definitivno tvoja svekrva zauzima prvo mesto 😉

pejana
    Član
    pejana

Hvala Iva, drago mi je da smo izbili na prvu poziciju!

Blue
    Član
    Blue

T3 haha, dobra je u smislu da dobije

Prex
    Član
    Prex

pejana – 10/12/2009 21:15

Pejana :klanjam: :respekt: pa ja se glasno smejem i suze su mi posle…dakle mislim da su biseri tvoje sveki koje ti ovde nesebicno delis sa nama stvarno za zlatnu medalju, nema joj ravne…hvala ti sto me uvek tako slatko nasmejes :respekt: a i apsolutno :respekt: :klanjam: sto ti sve te njene bisere jos i trpis na dnevnoj bazi…nije lako sestro slatka :klanjam: :respekt:

pejana
    Član
    pejana

Eeeeeeeeeeee, Prex, nije lako, ali sta cu??? Ona se toliko nalupeta u toku dana da nemam vise ni snage ni zivaca da se raspravljam sa njom jer je tvrdoglava kao mazga!
    Juce je rekla kako to sto bebe balave nije od toga sto im zubi rastu, ona u to ne veruje ( 🙄 ), nego je to zato sto majke deci ne paze kad drze glavu, pa se vrat pomeri iz lezista ( 😯 😯 😯 😯 😯 😯 😯 ), i zato se desava to. Ja joj kazem da su to ciste gluposti i da ce svaki lekar potvrditi da je to od zuba. Medjutim ona uvek navede neki primer „bila jednom jedna zena koju je neko tamo poznavao“…. Ma moracu da pocnem da belezim njene umotvorine. Mozda dobro zaradim jednog dana na knjizi koju cu da objavim! :> :> :>

Blue
    Član
    Blue

hahaha, strašno! :respekt: :respekt: :respekt: :ruganje: :ruganje: :ruganje:

evo mene sa novim biserom…

naime, moj muž nema slavu jer njegov deda je bio komunista i nikad nije slavio pa nije prenešena. a i tad nisu imali porodičnu slavu već onu koju je celo selo slavilo. pričali mm i ja o tome i rešimo da uzmemo drugu slavu, Sv. Marka pošto je on zaštitnik mog muža. i tu se sveki ubaci pa kaže “uzmi ti sine koju hoćeš pa ćemo MI da slavimo, mama će da ti umesi kolač, bla bla bla…“ mm joj odgovori da ne možemo MI da slavimo već on i ja i da ne mesi ona kolač već ja pošto sam ja ‘domaćica’ jer moj muž slavi slavu. a ona ti ospe po njemu kako to on i ja kad ćemo živeti u njenoj kući, to je onda NJENA slava 😆 😆 😆

žena je pukla s mozgom načisto 😆

Natasa
    Član
    Natasa

Pejana, Blue vam treba dati orden.

Blue
    Član
    Blue

Nataša, ne treba nam orden, biće dovoljno samo da ih neko udomi uz veću sumu novca 😆 platiću koliko god treba :> 😆

pejana
    Član
    pejana

Blue – 17/12/2009 17:14 Nataša, ne treba nam orden, biće dovoljno samo da ih neko udomi uz veću sumu novca 😆 platiću koliko god treba :> 😆

:ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:

Blue
    Član
    Blue

Pejana pa zar nije tako? 😆 :smizla: :smizla: :smizla:

Gledanje 406 članaka - 406 do 420 (od 444 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.