Ova tema sadrži 443 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Vajman 8 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 421 članaka - 421 do 435 (od 444 ukupno)

Sveki-the best of

• pejana
    Član
    pejana

Evo meeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!
    Juce, je kao sto znate, na TV-u bio film „Doktor Zivago“… Sveki ga gledala… Sva odusevljena dolazi kod mene i kaze:“ Mnogo dobar film. Vidim ja stalno na televiziji filmovi od tog doktora Zivaga, ali nikad nisam stigla neki da pogledam. A bas je bio dobar ovaj!“
    Presvlacim ja Danila, a ona ga pogleda onbako golog i kaze:“ Joj, ista pisa kao tatina, zar ne?“

maslacak
    Član
    maslacak

Pejana, ona bas ima mudre komentare 🙂

pejana
    Član
    pejana

Hehehe, Maslacak, meni je zurka svaki dan s njom!

MarijaHelena

pejana vristim od smeha probudicu dete 😆 😆 😆 tesko tebi… :doomed:

pejana
    Član
    pejana

Nadja gleda crtani film…. Pita baku:“ Gde zive dinosaurusi?“ Ona gleda u mene i pita me:“ Je li, a gde bese zive dinosaurusi?“ Ja se nasmejem, a mm ko iz topa kaze:“ U crtanim filmovima!“ Mi umiremo od smeha a ona ce njemu:“ Sine, nemoj da me zaj…..s!“

rainbow
    Član
    rainbow

Pejana pa ti mi zeno ulepsavas dane! :sok:

pejana
    Član
    pejana

Rainbow, drago mi je da sam te nasmejala! :-*

Micka&Nidza

pejana – 27/12/2009 14:51 Evo meeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! Juce, je kao sto znate, na TV-u bio film "Doktor Zivago"… Sveki ga gledala… Sva odusevljena dolazi kod mene i kaze:" Mnogo dobar film. Vidim ja stalno na televiziji filmovi od tog doktora Zivaga, ali nikad nisam stigla neki da pogledam. A bas je bio dobar ovaj!" Presvlacim ja Danila, a ona ga pogleda onbako golog i kaze:" Joj, ista pisa kao tatina, zar ne?"

:ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: 😆 😆 😆 😆 😆 :ruganje:

Sveki ti je luda za medalju!!!!

:ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:

milica-cica

E stvarno se sita nasmejem kad dodjem ovde! Pejana, sveki ti je stvarno the best of!!! A ni Blue ne zaostaje sa njenom sveki!

baca
    Član
    baca

jao zene pa vi ste sou,umrla sam od smeha,pa meni onda i nije tako lose

aleksandraps

Nisam ni znala da postoji ovako inspirativna tema,ehhhh! 🙂 Ne bih znala odakle da pocnem… Uglavnom ja sam opasna, krsna-velika, ja treba da razgovaram sa majstorima kad ih zovemo, a ne njen sin, ne brine ona za mene, nema nista dok ne ocisti zenska ruka (a jednom priznala da kupatilo cisti njen muz), ona je velika mucenica-ne sporim. Bogu hvala ne zivimo zajedno, mm mi je jednom rekao kad je ona bila kod nas 10 dana da bi bio haos da zajedno zivimo, a ja na to #mi bi se razveli#. Kad dodje kod nas, ne dam joj nista da radi, mogu i sama. Kad odem kod nje ne zelim ni ja da rintam,ali sa sve stomakom do zuba jednom sam pravila tortu i pekla palacinke (sporet na drva-100 stepeni). :anene: Tako je funkcionisalo dok se nisam porodila, dodje moja mama nepozvana, eto ti za par dana i svekrva. Inace imam mali stan. Haos! 40 stepeni napolju, mi poslednji sprat, ravna ploca, bebi nisu pupak dobro podvezali pa lapisiranje i nije smela da se kupa punih 23 dana, samo zapiranje i mokrom pelenom prebrisati, mada smo ga ponekad preko ruke kupali, samo kad strogo zabrane ne. Mene ujede neka buba kad su zaprasivali komarce u stanu zavrsim na Instiutu za infektivne bolesti. Konci posle 20 dana ni mrdnuli, isla da ih vadim. Razbijali me hormoni, a u kuci vasar! Kad mi je mama otisla,sveki dodje kod nas da pomogne to je izgledalo ovako
    -kad ode u wc uvece ne pusta vodu da bebu ne probudi,inace on spava sa ukljucenim radiom otkad smo izasli iz bolnice, ujutru kad odes u toalet kao javni mirise, pa navucem rukavice i domestos i trljaj, a posle treba isprati ruke i uzeti novorodjence.
    -ona ne cisti wc peckaju joj oci od hemikalija,
    – ne riba pod laminat inace, boli je kicma (moja mama operisala kicmu i 2 puta dnevno cistila iste),
    – ne pegla, nije ni svojoj deci kad su bila mala rekla joj neka medicinska sestra. Ja jedva uspevala i opeglane pelene da stavim, kako li idu neopeglane?
    -nosi bebu kad je jela i mirna je, e to nisam dozvolila neka lezi bar tad,
    – sprema rucak u 17h kad joj stize sin s posla i to sataras. Doduse skupava je jednom pilecu supu i jela je 5 dana., ja sebi spremim kukuruzu i to jedem 2 dana, inat!
    -beba place, grcevi ona LIJE KROKODILSKE SUZE (vicem, znam) i ja je pitam sta vam je a ona meni ga zao, kad sam dreknula a meni ga nije zao, tako mi vi pomazete i smirujete,uzas jedan,
    -ne izlazi iz stana ne sme sama, pa kad joj dodje sin oni u setnju a ja les sto se raspada vucem se i cistim, perem, peglam, nosim, prostirem ves,… a beba na ruke kad ne spava.
    -nnije se okupala 3 dana, a leto u bg,ne moze da stane u tus kabinu, ici ce kod drugog sina,to mi kaze mm a ja kazem pa neka ide. Inace dever kad dodje i ne vidi bebu i ne pita kako je, nenajavljen bane kod majke. Popizdela sam i sve rekla mm i rezultat-ja sam sve pogresno shvatila! Da mi je ova pamet nikad se ne bih udala za njega cini mi se. Kada je otisla, ljuta i u suzama scena za sina, on je pizdeo i uzasan bio prema meni – robu! Kad je proslo par dana izvinio se i doslo je na neko staro.
    Ona nema zensku decu. Nikad nije zivela u zajednici. Decu je s 14 godina ispratila u internat pa na fax. Komanduje s muzem, koji je 40 godina radio i bio skoro uvek otsutan iz kuce-bezao od nje i obaveza. Mi hteli to da priznamo ili ne kako smo stariji licimo na svoje roditelje, moj mm planira da upise i doktorat iako sad radi i po 10 sati dnevno, vikendom putuje, a ja izigravam dadilju. Da sam bar zavrsila neku srednju skolu, ne vredjam te ljude, nego 5 godina najboljih ostavila na glupom faksu a evo mene u domacice :doomed: is Skrenuh s teme malo, ali ona je najbolja u svemu. Kuliram je zbog mm i mog sina, to im je majka i baka, ali sve se to vidi. Inace kad je dosla da vidi svoje unuce kupila mu peskir klasican srednje velicine, koristi ga njen sin. Ima tu bisera al vas vec udavih. Nadam se da je neko uspeo sve da iscita… Rekla da kupimo veci stan i blize centru? hehe daleko joj 15 min voznje od bus stanice.

kikica
    Član
    kikica

Aleksandraps zeno ne znam sta da ti kazem…. osim cim ona kod vas dodje na par dana a ti bezi kod tvoje majke.

aleksandraps

Ma iskuliracu je, nadam se, molim Boga za to. Nazalost moja mama i svi moji su u CG, a mi zivimo u BG. Veruj da ne smem ni da se izjadam nekom, da ne bi procurelo dalje, moja mama kaze da preuvelicavam. A kad su obje bili par dana, moja mama popizdela kako je ona bezosecajna i cudna. Samo hvali drugu snajku, kao ona sve zna i ume, bogata njena porodica, imaju hektre i hektre zemlje, njeni drze stoku pa im salju hranu, jbg moji su intelektualci pa sam u miraz donela 5-6 diploma, heheheeeee! Prezivecu. Pozdrav svim #snajama#!

tirina
    Član
    tirina

Masha&Tasha;68088 wrote: Jao slatko ste me nasmejale, ja bih knjigu mogla da napisem od njenih bisera, ali evo poslednjeg …Tasha dobila grceve i mase rukama sirotica, nikako da se iskaki, a ona ce na to Sanja prethodne zivote! 🙄

:ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:
    e umrla sam od smeha……..

Vajman
    Član
    Vajman

jaoj drage moje slatko sam se nasmejala za neke od postova.Moja sveki je isto posebna prica.ne mogu da joj objasnim da njen sin nema 8 godina.vidim da cemo se druziti i na ovoj temi.
    trenutno ne razgovaramo sveki i ja,jer je malo preterala pa sam je stavila na svoje mesto,na sta mi je ona rekla da ona mene razume al da je moja komunikacija prema njoj nenormalna(!?!):hmm: sta god da joj to znacilo
    Najvise se krvimo oko toga sto kad dodje da mi pricuva dete na sat dva(dok sam ja na vezbama za kicmu i kuk,posto sam lezala i odrzavala trudnocu) ona mi ispretura ceo stan.uzme da cisti i usisava,sa sve bebom u istoj sobi:kadtedovatim: sto po meni zaista nije normalno.Iako sam joj prethodno rekla da mi ne sredjuje nista po stanu vec da cuva svoju unuku ona je rekla dobro i opet uradila po svom.kad sam dosla kuci i videla da je iako smo se dogovorile ona uzela da riba stan(pritom mi bila zena dan pre da sredi kucu:hmm: ) rekla sam joj da to nije uredu i da se drzi nasih dogovora.Ona je rekla ok.sledeci put je dosla da cuva bebu opet na sat vremena(to je bio njen drugi put da je cuva i ujedno i poslednji) i ponovo joj kazem nemojte nista da perete i peglate,ona mi kaze ok,ja se vracam kad ono stvari od mm tj njenog sina sve opeglane a moje stoje na stirku:galamdzija:
    ljudi moji kad nisam izgorela.prvo:rekla sam joj da nista ne dira,drugo:njegove stvari opeglala a moje ostavila izguzvane i trece sto me je i najvise razbesnelo je da se pravila blesava i luda.Iskuliram ja to sve i ona ode kuci.I od tad je vise ne zovem.Ode mm sa bebom do nje al ona da mi dolazi neka hvala.
    Ovo vam ja sve ukratko pricam.bilo je tu gomila situacija.U pocetku je dolazila bez najave,samo bane,sto sam na kraju i dovela u red.Po meni je to nevaspitano.Narocito sto sam i pre udaje 8 godina zivela sama.ako se moji roditelji najave da ce doci moze i ona.I tu se uvredila ali me bas briga.stvar je kulminirala kad mi je rekla da joj spakujem stvari od njenog sina i da joj on donese da mu ih ona opere i opegla(!) jel mozete vi to da verujete?!
    Ne jurim ja da budem domacica,i naravno da ako ne mogu da stignem cu je zamoliti da mi ona pomeogne tj tako sam mislila da ce biti ali ovakvim bezobraznim stavom je samo sebi napravila kontra uslugu jer joj ja nikad u zivotu necu nista traziti.
    Eto i na kraju je gospodja uvredjena i povredjena,a ja sam gruba i nenormalna 🙂
    Naravno da me to uopste ne dotice.Sinovi su tu da brane svoje majke a mi cerke smo tu da rmbacimo jer ovo je ipak Balkan drage moje:)
    salu na stranu,mm ne mesam u ovo jer je to ipak njegova mama ma kakva god ona bila.ali ja sam vaspitavana da ono sto mi smeta kazem i da ako se sa nekim nesto dogovorim taj dogovor ispostujem,ono sto ne dozvoljavam je da me neko pravu budalom,ludakom i da emotivno manipulise sa mojim muzem,detetom i samnom.
    eto….
    izjadah vam se.od kad se ona posvadjala samnom vise se ni ne javlja,hvala Bogu:)
    naravno mm ode sa malom do nje da je poseti i tako smo svi mirni.

Gledanje 421 članaka - 421 do 435 (od 444 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.