Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi PORODICA Rodbinski Odnosi SVETI NIKOLA – ko slavi, a ko ide u goste???

Gledanje 61 članaka - 61 do 65 (od 65 ukupno)

Rodbinski Odnosi

• Blue
    Član
    Blue

Takođe moja devojačka slava, čudno mi je da više ne govorim ‘moja’ :hmm:

Hrizostom
    Član
    Hrizostom

Blue – 5/10/2009 23:39 Takođe moja devojačka slava, čudno mi je da više ne govorim ‘moja’ :hmm:

…takodje 🙂 …

…kod nas je Sv.Nikola posna slava …riba, riblji specijaliteti, morski , jezerski, posna pogaca, posni kolaci, posne sarme….mmmm… 🙂 …

Blue
    Član
    Blue

Sv. Nikola je uvek posna slava jer pada za vreme velikog posta, a ironija je to što sam ja alergična na ribu 😆

T3
    Član
    T3

ja obozavam svetog nikolu..nikoli je ujedno taj dan i imendan..a i idemo kod dosta njih koji je slave..jeste jelovnik malo manje mrsan,ja inace ribu obozavam,a kolace nebiram bili posni ili ne sve ih volim,tako da mi sto se tice izbora hrane za vreme iste to nimalo nesmeta,a volim je i sto je pre nove godine pa je sve vec tada u predpraznicnom raspolozenju…
    ove godine imacemo ako bog da u neko bliznje vreme kad slava pada jos jedno slavlje pride tj rodjenje treceg deteta tako da verujem da ce i ona i ti svi dani posle nje proci u super atmosferi i slavlju… :bravo:

Hrizostom
    Član
    Hrizostom

T3 – 6/10/2009 20:04
    ove godine imacemo ako bog da u neko bliznje vreme kad slava pada jos jedno slavlje pride tj rodjenje treceg deteta tako da verujem da ce i ona i ti svi dani posle nje proci u super atmosferi i slavlju… :bravo:

:bravo: :bravo: :bravo:

Gledanje 61 članaka - 61 do 65 (od 65 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.