Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebe Svlacenje kozice sa pise kod beba!

Ova tema sadrži 186 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  jele.vu 4 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 187 ukupno)

Svlacenje kozice sa pise kod beba!

• …danijela…

Kako vi prodjoste?
    Ja se sa Aleksom bas namucih,nisam jos uspela do kraja a vec udjosmo u 2 mesec 🙁
    A kod Milana nisam imala problema,za 3 dana sve bilo gotovo 😉

kalet
    Član
    kalet

I kod nas je vrlo brzo bilo gotovo, ali ja sam jedno odredjeno vreme i dalje to radila, od viska glava ne boli.

…danijela…

da znas da si u pravu,kod Milana sam se navrtala vise puta posle toga,za svaki slucaj!

Standzi
    Član
    Standzi

🙁 🙁 🙁 drage moje drugarice,ja se jako plasim da uradim to kako treba,jako sam nezna i jako se plasim…kako vi to radite???????ja povlacim ali mislim da ne radim to kako treba 🙁 🙁

kalet
    Član
    kalet

Pa, ne znam kako da ti objasnim, odozgo na dole-ka telu, meni je tako pokazala patronazna koja je dolazila kada je bio mali.

Standzi
    Član
    Standzi

verovala ili ne,meni ovde niko nista nije rekao o tome!tako da ja to sama,niko mi nije ni pokazao 🙁 pa ni ne znam dokle je granica,nisam ni sigurna da li sam kako sam radila UOPSTE i radila kako treba,da li je dovoljno?razumes?jer ja uvek mislim da njega to boli,da mu smeta….pa nisam sigurna gde je granica…To uvek radim dok ga kupam .dok sedi u kadici ili stoji ,ali kazem ti niam sigurna da li radim ispravno.. :neznam: ima li uopste neke granice? da li je kasno da sad ispravljam gresku?ustvari ja i ne znam da li sam gresila..da li postoji odredjeno vreme (starost deteta) kad to mora da se uradi kako treba? ako npr.nisam sad dovoljno povlacila i mora jos vise,da li je kasno?

…danijela…

nije kasno daleko od toga samo si trebala ranije dok je bio manji,a sto se tice tih granica i dokle treba da ide pa valjda znas kako pisa izgleda :> ozbiljno cim se ceo glavic pojavi gotovo je 😉

kalet
    Član
    kalet

I ja znam da je tako kao sto kaze Kompi. Znam da je to tesko kada nemas nikog uz tebe da te posavetuje, meni je ta sestra dolazila dok bebi nije otpao pupak i puno mi je pomogla sa savetima.

Standzi
    Član
    Standzi

i meni je dolazila babica prvih 10 dana ali mi nista o tome nije govorila 😯 sto me najvise cudi!
    a i svekrva je bila ovde nonstop i ona mi nista nije govorila!!samo kad je znala da pametuje o glupostima a ne ono o cemu treba 🙁 :galamdzija:

…danijela…

mm je majka tek sa 7 godina to radila,valjda zena nije znala 🙄

Manana
    Član
    Manana

ja sam pitala doktorku za to,sta i kako i rekla mi je da to uopste ne treba da se radi.Da ce se to samo desiti kad bude vreme.I da mu je sad dovoljno toliko koliko moze da piski.Kaze to se nekad radilo kao i sa pisom na gore ali vise se ne radi,nema potrebe. 🙄 :neznam: Jer kaze to zna da bude vrlo bolno i da dovede do nekih povreda bebe koje znaju da budu bas gadne.Tako da ja to mom Bockanu nisam dirala i polako samo ide,a kad ce biti ne znam.Videcemo.

Standzi
    Član
    Standzi

Hvala ti Manana,bas si me smirila :-* bila sam jako zabrinuta zbog toga !zamisli kad nisam nocas spavala kako treba,samo sam cekala da svane dan da nazovem doktoricu i zakazem pregled 😯 pre nego sto ja mom Marku ne uradim nesto pogresno 😕 🙁

Manana
    Član
    Manana

Pazi,ne kazem ja da je to 100% tako,ali tako mi je receno i ja tako radim,ako ce ti biti lakse i ako ces biti mirnije ti zakazi pregled i pitaj svoju dr,moja tako kaze a pokazala se kao vrlo dobra dr i nije neka sto sve po knjigama radi jer i sam ima malo bebce pa je nekako bas lepo sa njom popricati i odvesti joj dete.Tako da iz tih razloga ja imam poverenja u nju,ali opet kazem ti proveri od svoje. 😉 :neznam: :-*

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

:hmm:

Standzi
    Član
    Standzi

imamo sutra zakazano u 9h pa cu je pitati,Marko ujedno treba i inekciju da dobije a pre toga cemo o pishi razgovarati 😆 i zagledati 😯 😆

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 187 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.