Ova tema sadrži 80 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  pahuljica 9 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 81 ukupno)

TEME NA FORUMU

• ZZ
    Član
    ZZ

pošto vidim da forum sada ima puno moderatora,imam i jedan predlog..mislim da ne bi bilo loše da se prečešljaju forumi ČESTITKE.SVAŠTARA i FORUMSKO KAFANČE i da se obrišu nepotrebne teme..u forumu čestitke treba ostaviti možda samo one stare mesec dana,a ostale mislim da nepotrebno zauzimaju mesto..verovatno će se i taj forum lakše i otvarati kad se rastereti..isto tako i ona dva foruma koja sam navela(svaštara i forumsko kafanče),u njima ima bezbroj tema koje su bile npr aktuelne tog momenta i više nisu zanimljive ,a forum ima i po 6-7 strana i nekad je baš problem otvoriti..a ima i dosta tema koje su bile slabo posećene..često se spominju problemi sa forumom,a ovo brisanje će itekako pomoći,znam iz iskustva..

isto važi i za ostale forume..neka moderatori pročešljaju forume za koji su zaduženi i sigurna sam da će pronaći gomilu istih tema sa drugim nazivom i gomilu tema koje više nisu aktuelne..npr u forumu BEBE ima gomila tema koje se mogu razvrstati u ZDRAVLJE DECE i ISHRANU DECE..ti forumi su prazni,a forum BEBA ima 7 strana i nepregledan je..zato verovatno novi članovi i otvaraju duple teme jer teško mogu da nadju ono što ih zanima..

ZZ
    Član
    ZZ

akrosoft – 20/2/2007 20:37 Spajanje tema je dosta pipava stvar jer bi to tek bio cirkus, ne bi se znalo ko je odgovorio na sta.

nije ako se redovno prate teme i spoje odmah po otvaranju ili se jednostavno članu koji je postavio temu skrene pažnja da tema već postoji i postavi joj se link da lakše dodje do nje..možda to nije ranije bilo izvodljivo kad vas je bilo dvoje,ali sada svaki podforum ima moderatora,a neki i više njih i kad je već prihvatio to da bude,onda to treba i da radi..

biki
    Član
    biki

zzivanovic upravo radim na tome,i ja se slazem da na forumu trebaju biti postavljene samo aktuelne teme,sve one koje,dugo nisu imale odgovore trebalo bi odloziti u arhivu,ja se nadam da se slazete s tim!!

ZZ
    Član
    ZZ

imam dosta iskustva u administratorskim poslovima,pa sam samo htela da pomognem novim moderatorima,a u cilju lakšeg korišćenja foruma..

milenica
    Član
    milenica

Zamolila bih nekog moderatora da ako je to moguce ispravi gresku jer sam u temi u odeljku trudnoca Bebin polozaj u stomaku izostavila slovo T. Bas mi to bode oci i nervira me…… :galamdzija: :galamdzija: :galamdzija: :galamdzija: :galamdzija: :galamdzija:

milenica
    Član
    milenica

Hvala najlepse…neko je to ispravio… :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Jecka
    Član
    Jecka

Milenice, za sada sam videla ada si samo ti iz Kg-a. Prošla mi neka milina kad sam videla da nisam jedina. na kojoj si lokaciji. Ja sam u centralnoj radionici i zvanično sam Kragujevčaka skoro dve godine, inače sam iz Čačka studirala sam ekonomiju u Kg. Ovo je malo van teme ali ne zamerite.

milenica
    Član
    milenica

Jecka primetila sam i ja tebe bas danas…Ja sam ti rodjena kragujevcanka i stanujem na Aerodromu…Javi mi se tamo negde na temi Da se upoznamo..(tako nekako se zove) pa da saznamo i nesto vise jedna o drugoj… :-* :-* :-* :-*
    Saljem ti veeellliiki poljubac!!! :-* :-*
    Forum je najbolje mesto na kom mozes biti ovih dana…

leptiric
    Član
    leptiric

Milenice
    ja sam ispravila.
    pozz za tebe
    veliki

emili
    Član
    emili

zamolila bih ako moze da mi se obrise tema sta mislite o reinkarnaciji hvala u napred

nacafaca
    Član
    nacafaca

Ja bi zamolila ako nije problem da se moja tema ALEKSANDAR obrise. Hvala 🙂

Ane
    Član
    Ane

ja bih zamolila da se malo uvede red u temi -pre trudnoce – sto pre do trudnoce gde je doslo do prepirke i svadje i mislim da bi trebalo da se reaguje u ovakvim situacijama nije u redu napadanje i vredjanje

Mirche
    Član
    Mirche

Tema je zakljucana…
    Ja bih i ovim putem zamolila korisnike da se uzdrze od prepirki, odnosno da prepirku rese preko pp a ne javno na temi.
    Hvala.

bombica26
    Član
    bombica26

Mirche to je jednostavno ne moguce,ja sam pokusala da skrenem paznju na to da mi se obracaju na pp,(jer ima ih par koji imaju zamerki mojim komentarima i temama )kako ne bi uzimali prostor od teme,ali napadanje se nastavalja .jedno je ne slaganje,ali neki clanovi su toliko BUKVALNO DOSADNI da je to neverovatno.ja ovo prvi put vidim na forumu(a obilazim ih dosta,slicnog tipa).ovo je sajt roditelj i zelim da pricam,saznam sve o tome kako od zaceca,tako do samog roditeljstva.mislim da neki nickovi imaju problem licno sa mnom bez obzira na temu ili komentar.pokusavam da nadjem nacin ,ali ne mogu da budem ne vidljiva i da ucestvujem na sajtu a zelim to zaista.molim za pomoc bilo kog tipa(savet dobrodosao)

emili
    Član
    emili

JA BIH ZAMOLILA DA SE SVE MOJE PORUKE SA TEME ZASTO ZELITE DA POSTANETE RODITELJ IZBRISU BEZ OBZIRA STO JE TEMA PREBACENA ILI VEC STA SE SA NJOM DESILO.HVALA UNAPRED

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 81 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.