Ova tema sadrži 80 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  pahuljica 9 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 81 ukupno)

TEME NA FORUMU

• Tinna
    Član
    Tinna

Necu da otvaram novu temu za ovo sto imam da kazem jer mi vise dosta novih tema koje nemaju smisla. A vec i postoji na forumu pre trudnoce- forum nije chat. Znaci zelim samo da cujem da li sam ili nisam u pravu za ono sto sam rekla na kafancetu. Ako nisam povlacim rec, ali mi je zaista dosta da ujutru kada dodjem citam 10 stranica necega sto nema smisla a pogotovu nema veze sa II crtice. Ja sam mozda prva krsila to ali stvarno sam shvatila da je besmisleno gurati za 2 minuta 6-7 poruka a pri tom niko drugi nista nije odgovorio. Znaci ubija me u pojam kad vidim toliko ispisanih postova a nista nije receno. Ako nisam u pravu izvinjavam se i obrisite taj moj apel, a ako jesam pomozite da se to sredi. Hvala

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

emili – 3/3/2008 21:20

JA BIH ZAMOLILA DA SE SVE MOJE PORUKE SA TEME ZASTO ZELITE DA POSTANETE RODITELJ IZBRISU BEZ OBZIRA STO JE TEMA PREBACENA ILI VEC STA SE SA NJOM DESILO.HVALA UNAPRED

Ne mogu se brisati stare poruke jer je mozda njih neko citirao ili odgovorio na njih i dobija se diskusija van konteksta.

emili
    Član
    emili

DA NE OTVARAM TEMU PROBLEM JE SVAKI PUT KAD ULAZIM NA FORUM MORAM DA SE REGISTRUJEM .U CEMU JE PROBLEM?

ivy
    Član
    ivy

mislis da se logujes?
    sledeci put stikliraj onaj kvadratic „remember me“ ako nije to problem ne znam sta bi drugo moglo biti

emili
    Član
    emili

IVY NE MOGU DA SE LOGUJEM NI NA CHAT NI NA FORUM NE ZNAM ZBOG CEGA.MORAM DA IDEM SVAKI PUT KAO ZABORAVLJENA LOZINKA DA UDJEM NA FORUM.

racic
    Član
    racic

Emili, mozda nece da prihvati lozinku ako je kucas velikim slovima, meni se to desava na g-mail-u.

vesna972
    Član
    vesna972

Emili, ako koristis firefox mozda ti stoji ukljuceno automatsko brisanje cookies fajlova, takodje brisanje svih internet temporalnih fajlova koje se u ovom slucaju aktivira prilikom gasenja brawsera…

Da bi to proverila uradi sledece: iz padajuceg menija tools u firefox-u idi u: options/privacy/settings i iskljuci sledecu opciju ako je ukljucena a koja se zove: always clear my private data when I close firefox, zatim udji u settings i za svaki slucaj i tu destikliraj opcije za cookies i za saved passwords.

Ako koristis internet explorer, probaj da uradis sledecu stvar, idi u: control panel/internet options/privacy/advanced – i tu stikliraj obe opcije za automatsko podesavanje cookies-a.

Ako ti nista od ovoga ne pomaze, mozes jos eventualno da probas da promenis lozinku, a ako i to ne pomaze, e onda se obrati moderatoru za pomoc…

:caos:

mira-z
    Član
    mira-z

Zasto je na forumu trudnoca otvorena tema Hitno-da li je proradila Visegradska ? Telefon ? :neznam: Ljudi pa postoji 988 :srbenda:

lillyblue
    Član
    lillyblue

Vidim da je zatvorena tema u vezi sa iskustvima i prirodnom porodjaju. gde mogu a napisem kako je protekao moj porodjaj??
    Do sada je ta tema bila otvorena.

kaja
    Član
    kaja

lillyblue – 24/3/2008 13:51 Vidim da je zatvorena tema u vezi sa iskustvima i prirodnom porodjaju. gde mogu a napisem kako je protekao moj porodjaj?? Do sada je ta tema bila otvorena.

Nije zatvorena već je u Lepljivim temama. Gore ti je pri vrhu strane. Zove se "Prirodni porođaj-vaša iskustva" ili tako slično…

uniona
    Član
    uniona

sta treba da radim ako zelim da izlistam novootvorene teme?
    kada kliknem na link Nove teme prikaze mi i neke teme koje imaju i po 1000 i vise odgovora

gorana
    Član
    gorana

Nema ta opcija da izlistas novootvorene teme na forumu.
    Kada kliknes na Nove teme-prikazu ti se teme na kojima se pisalo u poslednjih par sati….

Tinna
    Član
    Tinna

zasto se „Trece dete“ nalazi na Pre trudnoce???

May05
    Član
    May05

nadam se da si procitala i prvu stranicu te teme,zena je u planu da ostane trudna u maju,znaci nije jos trudna.
    pa je normalno da pitanje postavi u tom podforumu :hmm:

Maja-belgija

ja bi htela moja tema klara,maja-belgija da bude prebacena u temee za ekstremne clanove

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 81 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.