Ova tema sadrži 80 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  pahuljica 9 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 81 ukupno)

TEME NA FORUMU

• Mirche
    Član
    Mirche

Majo, prebacena je teme.

MINA PO
    Član
    MINA PO

Ja bih vas zamolila da se moja tema Slike nase dece, Valentina, prebaci u slike ektremnih clanova.Unapred hvala.

lillyblue
    Član
    lillyblue

molim ako moze tema Vuk the Duke of Lillyblue da se prebaci u podforum slike exremnih clanova ili vec gde pripada.. Hvala….

Mirche
    Član
    Mirche

Teme sa slicicama su prebacene: Vuk u Experte, a Valentina u Extremne. Ako nije ok, javite…

jacinta
    Član
    jacinta

Ako moze da se moja tema davidowich prebaci u podforum za extremne clanove,hvala….

Tanja i Mia

Ja bih zamolila, naravno ako nije problem da se moja tema „Mia mamina princeza“ prebaci u podforum za extremne clanove, ili gdje joj je vec mjesto…..

Hvala unaprijed!!!!!

Tanja i Mia

Evo mene opet sa istom molbom….

Ako nije problem molila bih da se moja tema Mia mamina princeza iz podforuma Slike nase djece prebaci u podforum za exptemne clanove ili gdje vec pripada….

tijanast
    Član
    tijanast

Tanja da bi ti prebacili temu morash poslati pp Mirche sa linkom tvoje teme i da joj napishesh gde da je prabaci, tako pishe u uputstvu i ja sam tako uradila i jako brzo je tema prebachena.

vele
    Član
    vele

ja bih da zamolim da se moja tema ADITIVI iz podforuma Ishrana dece prebaci u podforum Zdravlje i spoji sa postojecom Aditivi u hrani.
    Hvala :caos:

GaGaT
    Član
    GaGaT

Ja mislim ( a sto sam i napisala u forumskom intervjuu) da bi mnogo vise „mira“ bilo, mnogo manje prepucavanja ukoliko bi se zamrzle sve teme tipa igrica i mislim da bi u tom slucaju bilo MNOGO VISE KVALITETNIJIH POSTOVA O DECI, o razvoju, ishrani i odgoju uopste!!!
    Mislim da bismo svi trebali o tome da razmislimo ako zelimo da poboljsamo kvalitet foruma i jednom za sva vremena zaustavimo lose stvari koje se desavaju u poslednje vreme!!!

kaja
    Član
    kaja

GaGaT – 24/9/2008 17:59 Ja mislim ( a sto sam i napisala u forumskom intervjuu) da bi mnogo vise "mira" bilo, mnogo manje prepucavanja ukoliko bi se zamrzle sve teme tipa igrica i mislim da bi u tom slucaju bilo MNOGO VISE KVALITETNIJIH POSTOVA O DECI, o razvoju, ishrani i odgoju uopste!!! Mislim da bismo svi trebali o tome da razmislimo ako zelimo da poboljsamo kvalitet foruma i jednom za sva vremena zaustavimo lose stvari koje se desavaju u poslednje vreme!!!

Već je malo trulež da se stalno slažemo, ali kad se slažemo, pa to ti je!!! 8)
    Ja sam već o tome pisala pa je ispalo da meni sve smeta i da stalno zvocam… Ahh!

Sneki
    Član
    Sneki

GaGaT – 24/9/2008 17:59

Ja mislim ( a sto sam i napisala u forumskom intervjuu) da bi mnogo vise „mira“ bilo, mnogo manje prepucavanja ukoliko bi se zamrzle sve teme tipa igrica i mislim da bi u tom slucaju bilo MNOGO VISE KVALITETNIJIH POSTOVA O DECI, o razvoju, ishrani i odgoju uopste!!!
    Mislim da bismo svi trebali o tome da razmislimo ako zelimo da poboljsamo kvalitet foruma i jednom za sva vremena zaustavimo lose stvari koje se desavaju u poslednje vreme!!!

A, zbog cega si Gago ti jedan od najcescih ucesnika forumskog intervjua? Boga mi, imala sam dosta posla danas. Tako je na vecini foruma. Neko potegne zicu, a onda svi imaju nesto da dodaju na to. Ja iskreno ne mislim da bi bilo vise kvalitetnijih tema. Onaj ko hoce da odgovara u ozbiljnim temama-odgovara, onaj ko nema sta da kaze, nema. Rasprava je uvek bilo i bice, bilo to na intevjuu ili nekoj drugoj temi ( a bilo ih je i na nasem forumu na raznim temama). Ono sto bi bilo dobro jeste da te rasprave budu KVALITETNE, a ne tipa vredjanja i licnih prepirki. :caos:

GaGaT
    Član
    GaGaT

Mislim Sneki da je tvoj post jako uvredljiv i uspjela si da me iznerviras, ako obratis malo vise paznju vidjeces da su moji postovi itekako kvalitetni i da nisam jednan od najcescih ucesnika forumskog intervjua, niti sam nekog uvredila niti sam se s nekim prepirala. Upravo zbog toga i imam napisanu samo 681 poruku jer sam se trudila da pisem poruke koje ce nekom biti od koristi. Svoj komentar si trebala da ostavis za sebe!!!
    Nastavite ja cu malo da se odmorim od foruma!

Sneki
    Član
    Sneki

Gaga, bez veze se nerviras, ja samo kazem ono sto vidim. Rekla sam jedan od najcescih….

Angel
    Član
    Angel

Moj predlog je da imamo i temu tj sobu ‘Oglasi’. Mozda ima forumasica kojima ne treba nesto od bebi opreme pa zene za eto ili pun ili simbolican iznos istu da prodaju. Samo ne bih se ogranicila na bebi opremu samo vec da to generalno budu oglasi, dal ako neko zeli da proda mobilni ili nesto od bele tehnike…
    KOntala sam kad vec imamo teme tipa „asocijacije“ onda mozemo i da imamo i nesto ovako korisno samo ako se slazu nadlezni. Eto cisto ideje…

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 81 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.