Ova tema sadrži 80 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  pahuljica 9 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 81 ukupno)

TEME NA FORUMU

• leptiric
    Član
    leptiric

Angel – 25/9/2008 01:21

Moj predlog je da imamo i temu tj sobu ‘Oglasi’. Mozda ima forumasica kojima ne treba nesto od bebi opreme pa zene za eto ili pun ili simbolican iznos istu da prodaju. Samo ne bih se ogranicila na bebi opremu samo vec da to generalno budu oglasi, dal ako neko zeli da proda mobilni ili nesto od bele tehnike…
    KOntala sam kad vec imamo teme tipa „asocijacije“ onda mozemo i da imamo i nesto ovako korisno samo ako se slazu nadlezni. Eto cisto ideje…

Dobra ideja Angel

Iva_A.A.A.

Angel – 25/9/2008 01:21

Moj predlog je da imamo i temu tj sobu ‘Oglasi’. Mozda ima forumasica kojima ne treba nesto od bebi opreme pa zene za eto ili pun ili simbolican iznos istu da prodaju. Samo ne bih se ogranicila na bebi opremu samo vec da to generalno budu oglasi, dal ako neko zeli da proda mobilni ili nesto od bele tehnike…
    KOntala sam kad vec imamo teme tipa „asocijacije“ onda mozemo i da imamo i nesto ovako korisno samo ako se slazu nadlezni. Eto cisto ideje…

Dobra ideja i ja sam o tome razmisljala pre neki dan

Angel
    Član
    Angel

Izgleda da mi nije bila neka ideja :). U stvari kontam da bi vec postojala ta tema da je potrebna, verujem da su Akro i Mirche vec i razmisljali nekad o tome a ima garant razloga sto nije zazivelo.

eniqma
    Član
    eniqma

Cao svima! Ja sam htela da postavim novu temu vezano za novogodisnje poklone, tipa sta kome kupiti! Nisam sigurna da li da je postavljam i gde, pa molim za pomoc!

Jelena&Teodora

Kako da napravim temu na kojoj ce biti Teodorine slike?

Fokica
    Član
    Fokica

Idi u Slike nase dece i tamo otvori novu temu koju ces nazvati Teodora ili kako zelis i tu kaci slicice 🙂 Jedva cekamo da je vidimo.

Jelena&Teodora

Ali kako se otvara tema,nisam to nikad radila pa ne znam?!!!

mayya
    Član
    mayya

Evo ja cu pokusati da ti objasnim.
    Prvo otvoris podforum SLIKE NASE DECE.
    U gornjem levom uglu imas mali pravougaonik na kojem pise NOVA TEMA. Kliknes na njega.
    Potom ti se otvori novi prozor. Na liniji ispred koje pise NAZIV TEME ukucas ime svog deteta.
    U donjem malo sirm prostoru napises nesto sto zelis.
    Potom kliknes na POSALJI i tema je otvorena.

Jelena&Teodora

Hvala mayyo,ali sam uspela sama da skontam…………..nikako nisam videla onaj pravougaonik na kojem pise Nova tema…………….napravila sam Teodori temu sa njenim slikama!!!

mayya
    Član
    mayya

Bitno je da si se snasla. :-*

Mama Slavica

Ne znam da li sam na pravoj adresi ali ću iskoristiti priliku da zamolim administratora da prebaci temu Vežbe po Vojti kod Dece sa posebnim potrebama!Unapred hvala!

bonee
    Član
    bonee

molim da se otvori tema OMFALOKELA

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

otvorena u ZDRAVLJE DECE

maza
    Član
    maza

zašto ne mogu da formiram temu.. tj. pošalje mi se samo naslov tebe bez sadržaja poruke

Lara NS
    Član
    Lara NS

Ja sam na forumu Bebe otvorila temu Pedijatri-Novi Sad kako bi sa mamama razmenila iskustva i uz preporuke iskusnih mama lakse izabrala doktora za moje dete (kao sto postoje teme o ginekolozima na trudnoci).

Sad te teme nema, pa se pitam zasto je obrisana?

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 81 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.