Ova tema sadrži 129 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Leptir 8 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 130 ukupno)

Tetovaze

• Standzi
    Član
    Standzi

Devojke ,ima li koja tetovirana medju vama? 😆 bas me zanima!
    htela bih da cujem vase misljenje o tetovazama,tetoviranju …
    Ja ,nemam nista protiv diskretne tetovaze, na nekom tamo sexy mestu…. 😆
    jos uvek se nisam usudila na to ..sto ne znaci da nikada necu……..A vi????????

Sneki
    Član
    Sneki

Imam ja Standzi, odavno. Šta ćeš, mladost – ludost 😆 .

Balerina
    Član
    Balerina

Uf ja htela sada na pleci da istetoviram osrednje slovo A( pocetno ime moga mm), ali mi rekli tamo gde se istetoviram da mi koza ima manjak protok kiseonika, i da mogu jednog dana Ne Daj Boze dobijem rak….Mada ja ne daje mnogo znacaja tome…..
    Ali inace nisam pristalica tetovaza, tako da je ostalo da se dvoumim, bas ne znam….Videcu….
    Nisam pametna…..

katarina
    Član
    katarina

nisam pristalica tetovaza i ne bih nikada sebi da nanosim bol iz cistog hira ili zato sto je moda imaju svi pa i ja…
    a pogotovu ne inicijali decka,muza…ko zna sta buducnost nosi mozda ne budemo zajedno a tetovaza bi mi smetala (setite se andzeline istetovirala ime muza pa razvod i laserom skidala pa ostao oziljak)..
    mm ima tetovvazu na nozi kineski znak srece jedno slovo iznad zgloba nije napadan i njemu dobro stoji sad a kad ostari tu su carape…ko ima i pitate dal bi opet odgovorio bi nikad!pa razmislite dobro

ivy
    Član
    ivy

Ja ih volim i verovatno cu staviti jednu malu.
    Moja kuma ima dve, savrsene su. Jedna je na stomaku(baby djavolak) i na krstima tribale sa ljubicastom orhidejom. Predivne su obe,boje su kao da su upravo uradjene.

kaja
    Član
    kaja

Ja bih do sad imala bar tri, garant, iz ludih dana, da se ne bojim igala kao zekan najveći! 😐 Šta da vam kažem? Oduvek me je sprečavalo samo to što znam da bih se odmah onesvestila pa bi me bilo sramota. Mada kažu da muškarci mnogo češće u procentima padnu u nesvest kad rade tetovažu nego ženske! 1:0 za nas!

Iki
    Član
    Iki

Ja se isto bojim i tako da se verovatno nikd necu usuditi, ali mi je lepo kad je mala i ne mnogo upadljiva. Jednom sam videla jednoj devojci na stopalu tetovazu koja je malo virila iz sandala, bas mi se svidela, jer je mesto neobicno. A malo mi je bezveze kad svaka druga ima na istom mestu (npr. na ledjima), vise volim da bude drugacije od svih.

mima80
    Član
    mima80

Ja volim tetovaze, ali ne svaku (ne volim u boji) i ne dopada mi se na svakom. U svojim ludim mladjim danima sam priustila sebi mnoooogo dobru tetovazicu na desnoj strani ledja, jedan mnogo sladak gustercic. Ako me ne bude smaralo slikacu je pa cu okaciti 🙂 Nisam se pokajala nikad, ona nije na toliko vidnom mestu pa mi nije dosadila, vidim je samo kad zelim i to samo u ogledalu. Kad sam bila mladja svi smo pricali da cemo da se istetoviramo, pa nas onda prodje volja, na kraju sam ja odlucila, otisla kod tog lika, izabrala sliku koja me je odusevila na prvi pogled i za pola sata sam izasla istetovirana :> I moram da kazem da se nikada nisam pokajala zbog izbora, to mi je najlepsa tetovaza koju sam videla

Kronkusa
    Član
    Kronkusa

Iskreno nisam do sad razmišljala nešto o tetoviranju. Lijepo mi je kad vidim neki mali tatoo na skrivenim mjestima, a one velike zmajeve i sl. likove na vidljivim mjestima ne volim.
    Do sad nisam, ali moguće da ću to nekad u budućnosti uraditi, ništa nije isključeno 🙂 .

Brandza
    Član
    Brandza

Ja obozavam tetovaze,pogotovo ako su originalne i nesvakidasnje…oduvek sam htela par komada na sebi,ali je to ipak pozamasna cifra u pitanju da bi se realizovalo,tako da ih nikad nisam uradila,ali se nadam da hocu kad-tad…ne svidja mi se kad neko izgleda kao hodajuci strip,i generalno ne volim tetovaze u boji,najbolje su mi crne ili u braon varijanti…najbolje mesto za tatoo mi je ispod kose,na vratu…a jedno vreme sam se zezala da cu istetovirati na ruci u boji mastila sidro i JNA 😆 😆 😆 ,e to bi bio fazon,ili onako par tetovaza (sto se mogu videti na matorcima) ime u srcu-pa preskrabano,pa ispod jos jedno 5 komada na isti fazon 😀

Mary
    Član
    Mary

joj brankice ideja ti je za 5+ to bi bio hit!!!

ja cu da se definitivno tetoviram ovog leta, htela sam vec proslog ali sam vec bila trudna pa sam radije odustala. najverovatnije ce to biti mesto kao sto i brankica spomenu na zatiljku kako bi se reklo odnosno na vratu ispod kose. dosad mi se svideo bakardi sismis, ili ce biti kinesko slovo M zbog sina.

mm ima dve na remenu i na ruci, ali i on ce na ljeto da se opet bocka. :neznam: kaze kad jednu uradis zarazis se pa bi se stalno tetovirao

simona78
    Član
    simona78

ne volim tetovaze nikako :anene: :anene: :anene: :anene:

ne volim takav vid „obiljezavanja“, a pogotovu kad pomislim kako to izgleda na kozi koja ostari i smezura se 😡 nikad ih nijesam ni voljela, a sada narocito otkad je to hit, od davida beckama do mileta kitica…

Lilypie Expecting a baby Ticker

Samo_sam_u_prolazU

josh uvek nemam tatto ali se nadam da cu u skorije vreme doci do potrebnog kesha za iste ……
    planiram da ispishem imena svojih andjela na podlakcimama sa unutrashnje strane 😉

Standzi
    Član
    Standzi

Samo_sam_u_prolazU – 17/1/2008 19:08

planiram da ispishem imena svojih andjela na podlakcimama sa unutrashnje strane 😉

🙂 to planira i mm !

biki
    Član
    biki

mm NE PODNOSI tetovaze,kaze da nece da se zigose 😆
    A ja,ja niti volim niti ne volim,dopada mi se na nekom drugom,ali neznam kako bih ja to iznela.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 130 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.