Ova tema sadrži 129 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Leptir 7 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 130 ukupno)

Tetovaze

• ivy
    Član
    ivy

cifra za tatoo jeste velika ali ako se radi mala tetovaza do 3 cm i bez boja onda je cifra do 50eura. Ali ove u boji su bas skupe. Ove sto ih moja kuma ima su blizu 1000e zajedno. Uopste nisu napadne iako su u boji…

mima80
    Član
    mima80

Ja sam moju platila 30 evra, nije u boji, i velicine je oko 7 cm. Ali dobro, to je bilopre 5 godina, nisam u toku da li su se cene menjale

Sneki
    Član
    Sneki

ivy – 17/1/2008 22:51

cifra za tatoo jeste velika ali ako se radi mala tetovaza do 3 cm i bez boja onda je cifra do 50eura. Ali ove u boji su bas skupe. Ove sto ih moja kuma ima su blizu 1000e zajedno. Uopste nisu napadne iako su u boji…

😯

cipelica
    Član
    cipelica

U predelu leve strane stomaka imam poveci Celtic tribal.Uradila sam ga pre sedam godina i platila sam ga dobro.Radjen je u jednom studiju tri ipo sata sa kratkim pauzama.Ima crnu boju i sa njom je i popunjen.Jos uvek je u istom obliku i izgledu imajuci u vidu da sam posle toga imala tri porodjaja.Kako sam dosla na ideju da to uradim?Odgovor se nalazi u mom avataru.Bila sam odusevljena sa tetovazama doticne osobe i htela sam i ja da imam nesto na sebi u tom fazonu.Do sada se nisam pokajala sto sam to uradila i sigurno ni u buducnosti necu,jer sam ga uradila zbog sebe i svog zadovoljstva,a ne zbog modnog trenda ili da bih ga drugima pokazivala.

ivy
    Član
    ivy

cenu diktiraju boje. vrsta,kvalitet
    i naravno razlikuju se od jednog do drugog majstora.
    Moja kuma ih nije platila jako dobar prijatelj joj uradio ali to je cena. Neke specijalne boje su u pitanju,evo posle vise od 5 god izgledaju savrseno,a ove u boji hoce da izblede cesto

tratincica

Kakva su vaša iskustva sa privremenim tetovažama, one sto traju od 3 do 5 godina?

ivy
    Član
    ivy

uh moja drugarica je jako bila razocarana jerf se na jednom delu jako brzo izbrisala pa je isla na prepravke i onda se opet nesto neravnomerno boja rasporedila…grozno je izgledalo na tom mestu

glamchick
    Član
    glamchick

ja volim tetovaze i ne mislim da moraju da imaju neki smisao, ali mislim da moramo da budemo veoma zreli da se ne bismo kajali posle. to je kao mindjuse koje ti se svidjaju za ceo zivot (imam jedne takve, kao i narukvicu 🙂

inace, samo mi vremena fali da odaberem font i istetoviram slovo A… pocetno slovo imena moje devojcice… i to na ruci, verovatno na podlaktici (ispod onog mesta gde se vadi krv (mada, kazu jaaako boli) ili ispod dlana. mislila sam na pocetku ledja, kod vrata, ali znajuci samu sebe, verovatno bih je prosirivala 10 puta 🙂 ovako je sigurno 🙂

May05
    Član
    May05

Glamichick moja komsinica je istetovirala bas na tom mjestu gdje ti zelis,ona je istetovirala DINA ime svoje djevojcice i kaze da uzasno boli oci ispadaju :shock:,isto ima i na ledjima tri ruze,jedna je odmah iznad guze pa druga malo manja iznad i treca jos manja skoro na pola ledja,prije tih ruza je imala dvije pa ih je prekrila tim ruzama,i kostalo je 400 eura,kad je njena tetka vidjela tu tetovazu sa imenom dina,odmah je rekla da i ona hoce da istetovira imena svoje djece (ima ih 6 i planira jos dvoje) ja se zezam sa njom da ce to vise da lici na leksikon nego na tetovazu 😆 moram naglasiti da joj skoro sva djeca imaju po dva imena 😆

biki
    Član
    biki

Maj05 :ruganje: :ruganje: ,slatko me nasmeja..

mima80
    Član
    mima80

Evo ovako to izgleda
    Photobucket
    Photobucket
    Nisam primetila da mi se izbrisala, imam je vec 5 godina, a lik koji mi je radio je bas profi, verujem da su i kod njega cene sad mnogo jace

Lukina mama

Prelijepa tetovaza. Slika jako interesantna, bas dobro izgleda. Nije napadno, nego bas pristojno djeluje. :-*

Standzi
    Član
    Standzi

meni se mnogo svidja mima tvoj gustercic!

ivy
    Član
    ivy

mima bas je dobra,neobicna ali strava i na neobicnom mestu :bravo:

Mary
    Član
    Mary

mima tatoo ti je bas sik, i na super mestu!

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 130 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.