Ova tema sadrži 129 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Leptir 8 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 130 ukupno)

Tetovaze

• Sneki
    Član
    Sneki

I meni se bas dopada, nisam ni sumnjala da je nesto originalno. :zvezda:

mima80
    Član
    mima80

Hvala devojke :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

MamaGoca
    Član
    MamaGoca

Mima80 bila bi iznenadjena kad ti ne bi imala tetovaza :respekt: gustercic mi se jako svidja………ja obozavam tetovaze ali one diskretne,ne mnogo velike i znam da cu nekad da uradim samo da skupim hrabrost,mm ima jednu tetovazu skorpion koju obozavam a i Jana je voli kaze „buba,buba daj mi“ i zeli da je uzme :>

kika
    Član
    kika

JAO STO JE SLADAK!!! JA BIH ISTETOVIRALA KORNJACICU , I TO MALU, NEGDE…..NA RAMENU …..JER IMA POSEBNO ZNACENJE….

GaGaT
    Član
    GaGaT

Zaista prelepa tetovaza. Bas je za tebe i predivno izgleda!!!!!kiss

Standzi
    Član
    Standzi

postavila sam ovu temu jer mi je neki dan moja prijateljica predlozila da odem sa njom kod jednog prijatelja koji drzi Tatoo studio, a njoj se jako svidja kako radim portrete .Pa mi je predlozila da bi to bila dobra stvar za mene 😆 tetoviranje.. :hmm: :hmm:
    nista me ne kosta probati….samo..na kome?? :hmm: :ruganje: :ruganje: salim se! Idem 11.febr. sa njom u taj studio,nosim moje radove, i stare i trenutno crtam nove,pa ko zna mozda nesto i bude…zamislite mene???:)
    :neznam: :neznam: :neznam: :neznam:

ivy
    Član
    ivy

Moja kuma je ucila da tetovira na svinjskom papku hehehehe

mima80
    Član
    mima80

Standzi, kako na kome da vezbas, pa na sebi 😆 Jel si videla nekad tatoo majstora bez tetovaze? 😆 😆 😆 Extra, bas mi se dopada prica, ko zna kakve ces sve likove da upoznas, dobijaces pozivnice za sva hevi metal desavanja u gradu 🙂

Standzi
    Član

Standzi
    Član
    Standzi

za koju godinu bi vam poslala moju sliku Pozzz od Standze 😆 a izgledala bih ovako :ruganje: :ruganje: :ruganje:
    tatoo girl

mima80
    Član
    mima80

Standzi – 19/1/2008 23:17

za koju godinu bi vam poslala moju sliku Pozzz od Standze 😆 a izgledala bih ovako :ruganje: :ruganje: :ruganje:
    http://de.fotolia.com/id/2121675

Extra :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: Zaboravila si jos jedno 10 pirsinga po faci, jedno 5 u nosu, obrva, usne i naravno jezik :>

kika
    Član
    kika

VEZBAJ KORNJACICU , JA TI VERUJEM

kika
    Član
    kika

PA AJMO NA MORE. TI PISI CRTAJ, JA CU DA PRODAJEM KROFNE PO PLAZI

Standzi
    Član
    Standzi

kika – 19/1/2008 23:45

PA AJMO NA MORE. TI PISI CRTAJ, JA CU DA PRODAJEM KROFNE PO PLAZI

😆 krofne! mmmm taman da stignem do one linije kao sa slike (link koji sam postavila) :ruganje: :ruganje:
    ti prodavaj krofne a ja cu da crtam i kupujem tvoje krofne kad zaradim lovu :ruganje: :ruganje:

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Volim tetovaze ali ne one preterane preko celog tela ili da tetovaza prekrije ruki, nogu … Volim diskretne i nemam ni jednu ali kako sam luda nezanaci da necu imati jednog dana jednu malenu i diskretnu eto da sebi smirim bubice oko toga!!! :-*

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 130 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.