Ova tema sadrži 129 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Leptir 8 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 130 ukupno)

Tetovaze

• Mary
    Član
    Mary

ivy – 19/1/2008 22:06

Moja kuma je ucila da tetovira na svinjskom papku hehehehe

:ruganje: :ruganje: :ruganje: joj koja komedija, a ja kakva sam cim neko nesto slicno spomene ja se potrudim da to zamislim. eh sad zamisli koja se slika stvorila u mojoj cudnovatoj masti. haha umreh!

katarina
    Član
    katarina

:ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: jojj crko od smeha :ruganje: :ruganje: :ruganje:

biki
    Član
    biki

Sta sam ja ovde propustila 😆 😆 pz zene otkacene ste nacisto,a ti Standzi,ti si carica otkacrenosti:-*
    Ma ko zna mozda jednog dana odemo kod Standzi na besplatan tattoo 😉

Mima tvoj gustercic je prelep,ali stvarno..

A ovi portreti na telu su mi iskreno bljak,nebih volela da budem pokretni fotoalbum,zamislite porodicnu sliku na ledjima:lol: ili decka koji tetovira portete svojih cura po telu,ili jos zezce devojaka koje tetoviraju svoje momke,pa kad se uda :>
    Neki znak je ok,ili tako nesto zanimljivo.

Sneki
    Član
    Sneki

Standzi – 19/1/2008 23:17

za koju godinu bi vam poslala moju sliku Pozzz od Standze 😆 a izgledala bih ovako :ruganje: :ruganje: :ruganje:
    http://de.fotolia.com/id/2121675

:ruganje: :ruganje: :ruganje:
    E, Standzi, bas me nasmeja. Pa ne moras bas toliko da vezbas na sebi. Verujem da ces ti to brzo savladati. Sin moje drugarice je vezbao prvo na mami i tati 😆 , a posle je bilo kandidata koliko hoces (sto je dzabe i Bogu je drago). Tako ti uhvati svoju sveki dok spava..vezi je za krevet i napred!. A, kad dodjes ovamo mozes meni da istetoviras neko sidro na podlaktici :ruganje:

Bambina.
    Član
    Bambina.

Standzi luda si skroz

:ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:

Vezbaj, samo vezbaj, ali samo na svekrvi i na ponekom papku 😆 😆 😆 😆

Evo prijavljujem se za jedan tatoo ali ne za portret vec neki maleni tribal.

Mima tet je STRAVA!!!

Moja kuma ima dve tetovaze, jednu iznad clanka a drugu na vratu tik ispod kose. Svojevremeno se zabavljala sa jednim od poznatijih tatoo majstora pa je sve dobila za dz.

Lejni
    Član
    Lejni

JA IMAM TETOVAZU IZNAD CLANKA LEVE NOGE SA SPOLJNE STARNE, SLIKACU JE PA CU JE POSTAVITI.

piljari
    Član
    piljari

tetovaze volim da vidim na drugome na sebi ne

Tinna
    Član
    Tinna

na drugome

Misteri
    Član
    Misteri

Sebe nešto nikada ne bih mogla zamisliti sa tetovažom.
    Što se tiče drugih ljudi, po meni je slična stvar kao i sa garderobom, odnosno nekome stoji, a nekome ne stoji. Na nekim ljudima izgleda moćno i lijepo a na nekim vulgarno ili jeftino.

zMayica
    Član
    zMayica

Ja volim svoju tetovazu, nekako mi je skroz intimna i ima meni i mom dragom posebno znacenje , uostalom ne moram se tripovati da li ce nekom smetati ili nece
    mogu da obucem sta god hocu i da budem svom detetu ‘dobar’ uzor ,if u know what i ment 🙂

Lili
    Član
    Lili

mima wow 🙂 nisam znala da imas tattoo, cool 🙂 lepo ti stoji, bas je wild :caos:

Maja-belgija

ja imam tatu i samo sam nasla ova slika na ovaj kompjuter od nasu veridbu!!!!!vidi se malo a to je jedan prelepi leptiric saren i nalazi se na levoj nogu!!!!!kad sam stavila svi su pricali jer si normalna leptiric znas li sta to znaci bla bla ali meni se svica 🙂 🙂 🙂 🙂

Bambina.
    Član
    Bambina.

Majo, na zalost, mnogo je malena slikica, ako mozes povecaj je malo kako bi moglo da se bolje vidi!

jacinta
    Član
    jacinta

Volim ih…a moju jos vise na clanku desne noge imam jednu…

Dandzi
    Član
    Dandzi

Za sada imam dve tetovaze 🙂 Jedna je na ledjima,jedna na ruci.Bice ih jos,ali prvo moram smisliti sta i gde.Obozavam tetovaze,iako boli kada se radi 😆

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 130 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.