Ova tema sadrži 129 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Leptir 7 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 76 članaka - 76 do 90 (od 130 ukupno)

Tetovaze

• Maja-belgija

mame usramili ste me 😳 😳 😳 😳 hvala vam punooooooo :HAG: :HAG: :HAG:

ljubim vas punoooooo :-* :-* :-* :-* :-* :-*

jeja49
    Član
    jeja49

Ja se bavim kanom privremenim tetovazama, nekako sam skepticna po pitanju trajnih, nekako mi ne ide kada budem baka da je imam zato je i ne stavljam. Inace postujem svaciju odluku meni je to jako lepo.

Ivana B.
    Član
    Ivana B.

Senka, koliko vremena ostaje na tijelu tetovaža kad se uradi kanom?

Tanja&Katia

Majo, fenomenalna ti je tetovazica!!!
    Oduvek sam htela i ja da uradim neku malu, diskretnu, ali ponestaje mi hrabrosti 😆
    Na zenama te male tetovaze su bas nekako sexy 😛

cokoladica

e uvek sam se pitala kako to kad neko ostari, a ima tetovazu, bas sto kaze jeja, „baka a sa tetovazom“.

Al kad sam dosla u NL, to sam videla i uzivo 🙂 Na sve strane bake sa tetovazama 🙂 I nije tako strasno! 🙂

andela
    Član
    andela

Na pocetku sam bila protiv ali kako mi je muz opsednut njima i ja sam resila da probam i evo je moja

Jelena&Teodora

E zenske bas ste me iznenadile,dosta vas je koje imate tetovaze……….meni je to super, ali se bojim da jako boli kad se stavlja,inace od igle padam u nesvest….

zogo
    Član
    zogo

Jeco ns82 ja sam radila tetovazu pre mesec dana i veruj mi da teorija o bolu je potpuna zabluda.Jel verujes da ni „B“ od bola nisam osetila.I ja vazim kao neko ko se onesvesti od igle (recimo da me vise bolelo vadjenje krvi iz vene nego tetovaza 😆 😆 )..zato ako si resena samo napred.Moja je neke srednje velicine i veruj mi nije bilo nikakvih problema lagano sam izdrzala dok mi je radio..

Ella
    Član
    Ella

Ja sam pocela da razmisljam o tetvozama 🙄 :doomed: Mislim mozda samo staviti incijale imena moje dece, onako sitno, napisano, negde… :hmm: Hmm videcu jos!

katarina
    Član
    katarina

Svaka cast onome ko se usudi da se bocka ja ne mogu niti zelim….ne znam sve je stvar ukusa al se meni tetovaze ne svidjaju na zenskom telu….za mene je zensko telo asocijacija na neznost,lepotu,gracioznost,stil,lepog mirisa…….itd a tetovaza mi samo kvari sliku….

SoNy
    Član
    SoNy

Zogo 😯 super ti je tetovaza,stvarno mi se dopada toliko da i ja pomisljam da uradim neku slicnu!! :bravo: :bravo:

Balerina
    Član
    Balerina

Aaaaa Zogo lepa ti je ta tetovaza 😆 😆 😆

Tinna
    Član
    Tinna

Zogo, tvoju sam tetovazu vec prokomentarisala, mnogo mi se svidja i nekako ide uz tebe. Ja sam za to da tetovaza ima znacenje i da bude skladna karakteru osobe koja je ima. Tvoja je 100% takva.
    Andela, tvoja verovatno ima znacenje, ali mi nesto tu fali, mozda da je malo preuredis…

Bubilina
    Član
    Bubilina

Svidjaju mi se tetovaze, posebno ako imaju neko znacenje. Uradila bih jednu ispod sake tacnije slovo L . Cula sam da je to najbolnije mesto za tetovazu pa sad razmisljm :hmm:

T3
    Član
    T3

slucajno ovo danas pronadjoh na netu..

pogledajte koja uzasna tetovaza!!!!! 😯 😯 :buljavko: :buljavko:

Gledanje 76 članaka - 76 do 90 (od 130 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.