Ova tema sadrži 129 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Leptir 7 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 130 ukupno)

Tetovaze

• T3
    Član
    T3

i ovo nije sve…ima jos ludjih…

hippeia
    Član
    hippeia

Ja sam se ranije grozila tetovaza, to mi je bilo fuj! Ali danas, kad je tatoo tehnika toliko napredovala da su to sad prava umjetnicka djela-sad mi je slatko imati negdje nesto diskretno…ali opet-ne bih se tetovirala, to mi je kao zigosanje…sigurno bi mi se poslije nekog vremena smucilo da je gledam…

E, a gledate li Miami Ink? Ja kad naletim gledam, bas je cool emisija o tatoo-majstorima…

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Meni ovo sve izgleda gadno i odvratno,fuj!

malena89
    Član
    malena89

ja nikako ali nikako ne volim igle… tako da se skoro necu usuditi da uradim neku tetovazu, ali bas ako se odluc to bi bila neka mala i diskretna tetovaza..

moonlight
    Član
    moonlight

ja sam totalni frik za tetovazama,htela sam ici na tecajeve kako bi i sama mogla tetovirati,sticajem okolnosti doslo je do male promene planova…inace radim pirsanje,i sama sam ih imala ali tokom trudnoce morala sam da ih izvadim-doslo je do naticanja usne negde u 6mesecu trudnoce…tetovazu jos uvek nemam,planiram da je uradim kad prestanem da dojim bebaca…napokon sam sigurna sta zelim…svakome tko ima i najmanju zeju preporucujem da je uradi,danas je izbor stvarno veliki i mala je verovatnost da cete se pokajati,a ukoliko do toga dodje moze se laserski ukloniti…i jos nesto-proverite alergije na boje,svaka od njih ima svoj hemijski sastav koji bi pravi tatoo majstor trebao da zna

Jecca
    Član
    Jecca

hippeia – 6/10/2009 12:24

Ja sam se ranije grozila tetovaza, to mi je bilo fuj! Ali danas, kad je tatoo tehnika toliko napredovala da su to sad prava umjetnicka djela-sad mi je slatko imati negdje nesto diskretno…ali opet-ne bih se tetovirala, to mi je kao zigosanje…sigurno bi mi se poslije nekog vremena smucilo da je gledam…

E, a gledate li Miami Ink? Ja kad naletim gledam, bas je cool emisija o tatoo-majstorima…

Jao ne pitaj! Ovo obozavam da gledam i samo se odusevljam kako ljudi rade tetovaze. U zadnje vreme sam prosto opsednuta! I evo osmislila sam moju buducu tetovazu, najradje bih je stavila na nadlaktici „tamo gde se seku vne “ 😆 ali mislim da je velika za to. Al brine me i vidljivost tetovaze, negde za prijem na posao pitaju izmedjuostalog i to. Tako da bih onda radje izmedju plecki na ledja ili nize na vratu.
    Evo je

Photobucket

Jecca
    Član
    Jecca

I da Zogo svaka zast za tetovazu al ja ne volim tribale, i bas mi deluje veliko. Andjela tvoje mi se svidja mesto tetovaze 🙂

Jecca
    Član
    Jecca

Lejni – 4/2/2008 09:46

JA IMAM TETOVAZU IZNAD CLANKA LEVE NOGE SA SPOLJNE STARNE, SLIKACU JE PA CU JE POSTAVITI.

Je l boli tu tetovaza? Ja sam obozavatelj tetoviranja stopala, clanaka. al kazu da tu jako boli. Mada ti imas iznad clanka. Zapravo kazu da najvise boli tamo gde je kost.

hippeia
    Član
    hippeia

Jecco divna je ova tvoja tetovaza, mnogo mi se svidja 🙂
    Kazu da tetoviranje danas uopste ne boli, mada nisam probala pa ne znam…

Ella
    Član
    Ella

Ja bi gde je i Elena istetovirala, samo na obe noge dole pri dnu, i samo incijale S i L, i to bas da su lepa pisana slova. Samo plasim se igle i plasim se da cu da umrem od bola :doomed: Da li je to podnsljivo? :hmm: I slova ta ne bi bila krupna, nego sitnija… tako bi rado, al ne znam jel smem, jer sam kukavica za desetku! 🙁

Iva_A.A.A.

Mm ima dve tetovaze na nozi,slikacu ih pa cu vam pokazati.Radio je pre 3 godine,sam je osmislio tetovazu i dogovorio sa zenom koja mu je radila,radio je sad tacno neznam gde samo znam da je taj salon jedan od najboljih.Samo pisanje slova nije tako bolno ali bojenje uf…pricao mi je da bilo bas bolno.Ako vas zanima nesto opsirnije pitacu ga

lillyblue
    Član
    lillyblue

Ja sam totalno Atetovazni tip, ali kad bih se jednog dana odlucila, istetovirala bih nesto sitno, na vratu, ispod uha. Tu mi je idealno, slatko mesto.

Jecca
    Član
    Jecca

Ella, bas tu gde ti hoces, kazu da boli jer je koza jako tanka i sve su ti koscice tu jako blizu. A i ja bih tu jako rado!!!!

Ella
    Član
    Ella

Jecca – 5/11/2009 15:09 Ella, bas tu gde ti hoces, kazu da boli jer je koza jako tanka i sve su ti koscice tu jako blizu. A i ja bih tu jako rado!!!!

pa ja bi ili tu, ili tamo gde si i ti rekla (mesto gde se secu vene) 😆 , al’ kuku to boli jos vise 😳 :doomed: Recite mi gde najmanje boli? 🙂

Nataša 86

Najmanje boli na ramenu,nadlaktici…

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 130 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.