Ova tema sadrži 129 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Leptir 8 godine ranije.

Gledanje 106 članaka - 106 do 120 (od 130 ukupno)

Tetovaze

• Zibic
    Član
    Zibic

evo malo zavirih na ovaj podforum pa mi nesto privuce paznju.

prije 5 godina sam ozbiljno razmisljala da uradim malog leptirica na lijevoj nozi odmah iznad zgloba jer sam citala da on ima posebno znacenje, lahkocu zivljenja, i priziva pozitivne stvari a kako sam u zivotu imala dosta negativnih u Porecu sam stavila jednu probnu koja mi je vremenom dosadila. imala sam je 6 mjeseci i sreca da je bila probna ,koja se brisala kupanjem, jer sam dosla u fazu kad sam se pokajala i ako je bila tako slatka i diskretna. kako sam takvog temperamenta da idem iz krajnosti u drugu krajnost odlucila sam da stavim permanentnu sminku odnosno linije i na donjem i na gornjem kapku i prezadovoljna sam. uvijek izgledas sredjeno a i sebe zadovoljila jer sam prije bila luda za tetovazama. ovo se radi isto laserom kao i tetovaza ali ja ne mislim da je to tako bolno kao sto citam ili sam ja previse naviknuta na bol jer sam operisavana na nogama 7 puta.

sve vas pozdravljam i moj vam je savjet radite sve sto vas cini zadovoljnim i sto vam je gust jedan je zivot i treba ga ziviti na svoje zadovoljstvo.

Sneki
    Član
    Sneki

E, pa Zibic, ovde se radi iglom i trajna šminka i tetovaže, ako nisu nešto promenili. Zato boli.

Zibic
    Član
    Zibic

Sneki – 4/12/2009 22:23

E, pa Zibic, ovde se radi iglom i trajna šminka i tetovaže, ako nisu nešto promenili. Zato boli.

ma bole i ove ali nije tako strasno i ovo se unosi u samo povrsinski dio koze a ja sam to radila u sarajevo prije 3 godine ali se gotovo izbrisalo.

pozdravljam te i drago mi je da si se javila

secer
    Član
    secer

mm ima dve tetovaze i jako se kaje sto i je uopste uradio….meni se svidaju samo pisana slova ali i to da bude diskretno, a posto sam osoba kojoj generalno sve stvari jako brzo dosade verovatno mi se tet ne bi svidjao posle 2 god…jedino da uradim negde gde se ne vidi,,,,ali iskreno nisam neki zaludjenik za tetovazama…pre sam da se za te pare izbele zubi, ili uradim ono sto je zibic uradila ili nesto slicno…

Sneki
    Član
    Sneki

Hehe, imam i trajnu šminku i tetovažu, ali šta ćeš..mladost-ludost 😆 . Zato sam rekla da boli, ali pošto sam to davno radila…kada su koristili iglu, ne znam da li se sada nešto promenilo tj., da li u Srbiji koriste laser. Ako neko zna, nek javi pa da opet krenem u pohode :alkoholicari: .

T3
    Član
    T3

ja imam istetovirane obrve tj onu varijantu kad iste traju dve do tri godine u obliku u kom su napravljene.. uradila sam ih sad skoro tacnije pre nekih sest meseci i zadovoljna sam..imam komsinicu kozmeticarku pa sam se eto uz pomoc nje i njenih saveta odlucila na to..

iako nisam pristalica tetovaza niti bilo koje vestacke varijante na sebi ovo mi je bilo neophodno i jedino resenje i nisam se pokajala..

inace obrve sam zeznula jos kao klinka ili ti tinejdzerka uvek su imale nepravilan oblik sto me je strasno nerviralo,rasle nejednako i svaka za sebe je vodila svoju politiku..

uzas bas sam ih mrzela…nikad ih nisam mogla napraviti i potrefiti da budu jednake..i sad sam taj problem konacno resila..dobila sam i debljinu i boju istih kakvu sam oduvek zelela a sto je najbitnije i najvaznije nemoram ih vise pobebljavati kreonom , ili cupati do iznemoglosti i crtati zeljeni oblik da bi postigla to sto ja ocu..sada su iste svakog dana,kad narastu dlacice oko njih ocupam ih i to je to..

s obzirom da su kvalitetno odradjene i uspele iz samo jednog puta mada se tetoviranje i taj rad istih preporucuje vise tj dva do tri ..nadam se da ce takve trajati i ostati bas koliko mi je kozmeticarka i predvidela dve godine najmanje..posle toga vec pocinju da blede dakle gube na obliku i potrebna je nova intervencija ili jednostavno ostaviti tada vec narasle po vec datom obliku koji imate svoje..

Zibic
    Član
    Zibic

ma prelijepo mi je s vama vidim da imam jos istomisljenica a slazem se ovo sa sneki da nam to moze poceti smetati, zato ko voli tetovaze neka to uradi na nekom diskretnom mjestu a ako se ne pokaje lako je uraditi na drugom mjestu.

pusa svima

da2
    Član
    da2

T3,
    mene interesuje koliko si platila?

da2
    Član
    da2

Da li neka od vas zna gde u Novom Sadu rade trajne obrve, ali neko ko zna da radi?

Leptir
    Član
    Leptir

Razmisljam da istetoviram slovo S ali ne znam na kom bi mestu 😆 mislila sam kod sake (kao V.Bekam) ali to je onda bas upecatljivo…mozda na neko manje vidljivo mesto… Svidjaju mi se i zvezdice na nozi dole pri dnu.

Praslin
    Član
    Praslin

Ja sam skoro sanjala da imam istetoviranu sapicu i resila sam da se istetoviram i to bas sapicu. Samo jos ne znam kada cu i gde bih. 🙂 Ja bih na nekom manje vidljivom mestu.

[email protected]@

ja imam na ruci, ispod sake istetovirano lepo slovo B (pocetno slovo imena mm) koje je tako nekako izvijeno da kad se iz jednog ugla pogleda izgleda kao manje B i kao br 8 koji meni dosta znaci, stvarno sam odusevljena kako je ispalo, a mm ima na istom mestu ali na levoj ruci slovo K :ljubav: Sad bih htela da uradim E ili Elena, nisam sigurna i mislim da cu mozda na clanku ali ne znam jos uvek, to mi je tek u planu 😆

cipelica
    Član
    cipelica

cipelica – 17/1/2008 17:47

U predelu leve strane stomaka imam poveci Celtic tribal.Uradila sam ga pre sedam godina i platila sam ga dobro.Radjen je u jednom studiju tri ipo sata sa kratkim pauzama.Ima crnu boju i sa njom je i popunjen.Jos uvek je u istom obliku i izgledu imajuci u vidu da sam posle toga imala tri porodjaja.Kako sam dosla na ideju da to uradim?Odgovor se nalazi u mom avataru.Bila sam odusevljena sa tetovazama doticne osobe i htela sam i ja da imam nesto na sebi u tom fazonu.Do sada se nisam pokajala sto sam to uradila i sigurno ni u buducnosti necu,jer sam ga uradila zbog sebe i svog zadovoljstva,a ne zbog modnog trenda ili da bih ga drugima pokazivala.

Eto i posle dve godine od kada je ispisan moj post,ne menjam misljenje,sta vise sada posle ove trudnoce planiram jos jedan tribal na unutrasnjoj strani leve ruke.Volim tetovaze i mislim da cu se tetovirati sve dok osecam potrebu za njima.

Lavita
    Član
    Lavita

mm ima super veliku tetovazu na nozi
    kako zbog posla mora uvek da ima pantalone, farke to mu se uopste ne vidi
    i meni se jako svidja

istetoviracu pocetna slova cerkinih imena izmedju ramena i kicme
    i nece biti vidljiva
    to radim posle mora tamo u septembru, oktobru pa cu slikati da vidite

meni su te skromne tetovaze super
    ali kazu ako pocnes onda se primis i hoces josssssss
    nadam se da tako nece biti u mom slucaju

T3
    Član
    T3

da2 ja tek sad vidim tvoje pitanje..nadam se da nije prekasno…
    platila sam ih prosle godine jos maja sam ih radila dakle mnogo manje verovatno nego sto sad kostaju oko 2500 hiljade ili ti sada 25e,e sad neznam kako se sad krecu cene pogotovo ne u Ns-u niti jel ova cena bila samo za mene s obzirom da mi je komsinica …nisam je ni pitala koliko to uopste kosta ako mi je smanjila cenu,pitala sam koliko bi to mene izaslo i ona mi je rekla toliko..sto uopste nije puno..

evo i dan danas moje obrve su ko i prvog dana,mozda su na nekom mestu malo podvetlile ali to se uopste ne primeti,nisu izgubile ni boju ni oblik..
    ako te zamnimaju detalji javi mi se na pp da ti objasnim proceduru i postupak..

nije nista strasno ko sto pricaju,jeste da malo boli tj vise onako iritira jer se radi iglom mozda cak i golica,nervira i naspram toga bol je zanemarljiv..kad bude gotovo moras ih mazati dva dana otprilike posebnom kremicom dok se krasta ne uhvati i ne otpadne sama ali i tad ne izgledaju gadno,mislim mozes normalno ici bilo gde nece se ljudi poplasiti hihihi,malo mozda pecka i iritira kad recimo dignes obrve ili ih pipnes,ali za par dana kad sve prodje ne prepoznas sebe u ogledalu ko sto ni ja nisam..

ja se eto nijednog trenutka nisam pokajala,kad izblede izgube oblik i boju videcu u dogovoptru sa njom da to opet uradim..cak mi ih jhe i slikala da joj stoje u salonu i da ih pokaze drugima kad pozele da urade iso ili slicno.,.

da2 ako si jos uvek zainteresovana opet kazem javni se na pp..a i raspitaj se po ns verovatno to rade po svim salonima jos ako imas neku kozmeticarku po preporuci onda tim bolje…

ni protiv trajne sminke nemam nisdta protiv,kao ni obicnih onih klasicnih ,malih ne upadljivih tetovaza..sve to je boljhe od pucenja usana,korigovanja lica da izgledas ko nadula zaba,punjenja grudi..itd..
    po meni ove intervencije su daleko prirodnije, a i efikasnije…
    i za sve sam ako ce to zeni pomoci da se oseca lepse,szadovoljnije,srecnije…

Gledanje 106 članaka - 106 do 120 (od 130 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.