Ova tema sadrži 129 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Leptir 7 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 121 članaka - 121 do 130 (od 130 ukupno)

Tetovaze

• Leptir
    Član
    Leptir

Pocetkom septembra idem da se tetoviram, slovo S na ledjima ispod vrata 🙂
    Cena je oko 30 eura.

zek4pek4
    Član
    zek4pek4

Imam jednu tetovazu na ledjima,tj ispod ramena.Decko koji mi je radio je sam nacrtao.Planirala sam jos jednu,ali me je bolelo pa nisam htela.Htela sam dole na dnu ledja,ali nisam mogla da izdrzim i drago mi je sto nisam uradila.

Lorelaj
    Član
    Lorelaj

ja obozavam tetovaze,ali naravno samo ako su sa ukusom i ako ih znas nositi.I sama imam jednu tetovazu na ledjima odmah ispod vrata.Uradila sam je sada kao vec zrela osoba.I naravno nisam se pokajala muzu se dopada i meni sto je na kraju krajeva i najbitnije.
    Nebi trebalo pretjerivati jer tijelo je nas hram i ako vec zelimo da ga ukrasimo to treba da ima smisao poruku i naravno orginalnost.
    Nikako nisam za varijante precrtavanja tudjih tetovaza,i narvno treba ih raditi tek onda kada ste potuno sigurne da je to ono sto zelite.
    Ja sam o svojoj razmisljala 3 godine (valjda sam cekala da me prodje zelja za tetoviranjem) i uradila sam je onda kada sam shvatila da je upravo to ono sto zelim.
    Jedina mana je to sto pozelite (bar sam ja pozelila) jos koju tetovazu.
    I sad imam o cemu da razmisljam jos 3 godine :hmm:

Ella
    Član
    Ella

Kao sto znate (pisala sam i ovde o tome), zelela sam dugo jednu malu, skromnu, slatku tetovazu, dole na desnom clanku… To sam i uradila ovo leto 🙂 Uzela sam incijale svoje dece S i L, povezala ih, i meni se jako dopada, izgleda isprepleteno, ne suvise jasno, zato mi se i dopada. Slika nije toliko cista jer sam je jos prvu noc slikala sa mob (nisam se vise slikala), ali ovako izgleda

Maja-belgija

ella tetovaza je prelepa :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: jako zanimljiva i unikatna pravi izbor
    ja sam se smorila od moja tetovaza i zelela bi da je izvadim 🙄 🙄 🙄 jos da saznam kako bice sve ok…..citala sam za neke kreme pa laserom i sad neznam sta je najbolje ima li neko iskustvo

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Ella,super ti je tetovaza,sto kazes nije toliko jasna i zbog toga je lepa.Sva isprepletena,slovo L sam provalila,ali S mora ipak da se pomucim 🙂
    Da li je puno bolelo? Svaka ti cast,ja sam plasljivica sto se toga tice!

Ella
    Član
    Ella

Drago mi je da vam se dopada 🙂
    Ivo, i ja sam plasljivica sto se igle tice veruj mi. Ali bas sam i zbog toga odlucila ovo da uradim, da pobedim strah, da pobedim samu sebe. Kad nesto bas toliko zelis onda stisnes zube i to uradis. Sad sam toliko ponosna na sebe sto sam to uradila i iznenadila samu sebe 🙂 Svaki dan je gledam i mazim je i nisam se uopste pokajala, bas je volim! 😉

Leptir
    Član
    Leptir

Ella jeste bas je zanimljiva.

Ovako izgleda moje slovo S a kad dodje drugo dete bice jos jedno slovo samo ne znam da li uz ovo S ili na nekom drugom mestu.

zogo
    Član
    zogo

Leptir bas je lepa…sad bih mogla i ja jedno „s“ 🙂

Leptir
    Član
    Leptir

Zogo je istetovirala S a sad ja moram i od drugog sina pocetno slovo 🙂

Gledanje 121 članaka - 121 do 130 (od 130 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.