Ova tema sadrži 4 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  baky 9 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 5 (od 5 ukupno)

Trebam sve informacije o trojkama

• Ada3
    Član
    Ada3

Pozz svima!

Ja sam buduca mama trojki. To bas nije cesta pojava i tesko nalazim informacije o trudnoci, ishrani isl. Please ako neko moze da mi pomogne, svaki savjet je dobro dosao:)

Puno hvala , Ada

pereca
    Član
    pereca

Ada3 dobrodosla :cvecko: !

Ja sam mama blizanaca i mozda mogu malo da pomognem 🙄 .

Sto se tice hrane pazi na secer i unosi proteine( meso, mladi sir…). A sto se tice trudnoce pretpostavljam da su ti vec rekli da ne bi trebalo mnogo da se umaras i da treba da se pazis, posto je ta trudnoca visoko rizicna.Nadam se da ce ti i Cica&3 nesto reci posto je ona prosla kroz to i sada ima tri predivna decaka.

Ako imas jos neka pitanja tu smo.

Koliko si trudna i odakle si?

Sve najbolje i javljaj se kako napredujete 🙂

myche
    Član
    myche

ada moja jako bliska drugarica je majka trojki koje sad imaju 4 i po godine!
    Šta god ti bude trebalo, neki savet ili slično mogu vas povezati, ona je jako divna osoba i odlično se snašla u ulozi troduple mame!!!
    mogu samo da ti kažem da je odlično rešila problem krevetića, kupili su jedan veliki koji je dimenzije 120*180 i pregradili ga i tako napravili tri krevetića na jednom krevetu koji posle može da se koristi!
    slobodno pitaj šta god ti treba!
    :caos:

nakica
    Član
    nakica

Ada3, kada se bebe budu rodile i kada budes osetila da ne mozes vise- samo pogledaj neku emisiju „Kate & 8“ i bice ti lakse! 🙂 Naravno, malo sam se salila, a mozda i nisam…:)

baky
    Član
    baky

A da nije Ada bila u vreme je za bebe, sad su se rodile trojke pa mozda je ona… Ako je ona bebe su prelepe…

Gledanje 1 članaka - 1 do 5 (od 5 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.