Ova tema sadrži 124 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 6 godine ranije.

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 125 ukupno)

Treće dete

• kornjofina

Ija da vam se pohvalim.Imam 27 god. i dva sina,stariji 5 a mladji 3 god.i u julu cekamo devojcicu

Biterlemon

Uf kada citam ove postove prosto pozelim, ne kazem da mi se ta ideja nije motala po glavi ali… doduse mogla sam ali sam odustala najvise zbog komplikacija sa drugom trudnocom pred kraj, pa tu je jos i posao i ….. Da sam samo malo boljeg zdravlja bez razmisljanja bih se odlucila za trece, posebo posle porodjaja sa Lanom, to je pesma, za pozeleti i cuvati i roditi takvo dete. Imala sam priliku da imam ali sam eto odlucila drugacije…..
    Inace imam kumu koja ima 4 deteta devojcica 6 godine i tri muskarca sa razmakom od po 1 god.odnosno 4,3,2 godine.
    Bili su kod nas a ja se zaprepastila kako su deca kulturna, mnogo kulturniji od ovih nasih maza, ovi momci onu moju malu vesticu nece da udare, nego dodju i kazu „Kumo, Lana nas bije“ da je neko drugi vec bi dobila preko nosa, moram priznati da sam opcinjena tom decom.

Danijela&Jovana

Svakoj zeni sa 4 i vise dece treba dati nacionalnu penziju!!!

mimica
    Član
    mimica

Da tako pričaju: Dok rodiš decu prođu godine; pa dok ih podigneš; ko zna da li na kraju i možeš naći posao i kakav: a nedaj bože da ostaneš bez muža: ko će onda pomoći: ja hvala bogu živim sa svekrom i svekrvom; kada bi uveli penziju ja bih rodila i četvrto: ne bih se morala brinuti za sutra već bih se mogla posvetiti samo deci; a ja verujem da i druge žene misle isto tako:

Biterlemon

E drage moje nasa drzava je sve tako uredila da toj deci ne pripada ni deciji dodatak iako samo otac radi, on kao moj suprug radi u fabrici gume plate bile fine sad bas nesto nisu ali plata od 40000 mesecno, nekad a sad je mnogo manja, za sest clana…… ne znam kome onda daju deciji, mada ni on nije nesto…. ali koliko toliko!!!

Uki&Ada
    Član
    Uki&Ada

I j bih bas volela jos jedno dete da imam,ali jos nije proslo ni 4 mesec od drugog porodjaja pa mislim da jos malo sacekamo.A imam 25 godina i volela bih sto pre da zavrsim sa porodjajima da bi mogla da uzivam sa svojom decom.I da budem mlada mama:>

ancom
    Član
    ancom

Eh ja stalno svraćam na ovu temu da zavidim mamama koje već imaju troje:)

dragana_77m

Ja takodje svratim ovdje da vidim jel ima neka nova mamica koja ceka trece, divim se svima koji imaju troje djece i vise. Mi isto imam zelju za troje, trenutno smo na jednom, drugo pokusavamo sada, pa zar par godina mozda nam se i ispuni zelja.

sweet
    Član
    sweet

I ja se divim svakoj zeni koja je odgajila dvoje, troje i naravno vise dece. Ja sam licno uvek za trece, ali mm misli da nije pravo vreme, nismo resili stambeno pitanje…a uvek govori bolje "kvalitet nego kvantitet" :roll:Ja imam 26 god i dvoje dece, jos uvek studiram 😳 ali stvarno bih volela i trecu bebu 😆

T3
    Član
    T3

cao i ja sam buduca mama sa troje dece.
    nailazim ili na razne osude ili reci podrske,ali meni to ne smeta.
    samo kod mene u ulici ima tri zene sa troje dece ja cu biti cetvrta , i to mi uopste nije niti cudno niti nenormalno kako neki na to gledaju vec jako lepo i hrabro.
    uzivam u trudnoci i radujem se susretu sa bebom isto tako i moja deca sa nestrpljenjem ocekuju jos jednog clana.
    jedinica sam ,i oduvek sam zelela veliku porodicu i kucu punu dece…hvala bogu ta zelja ce mi biti ispunjena,a samim time bice puno i moje srce.

pozdrav svima

JASNA M
    Član
    JASNA M

MAME SVAKA VAM CAST, STVARNO VAM TREBA ORDEN ZA TAKVU HRABROST.
    I MI IMAMO ZELJU ZA 3 DETE, ALI PRE TOGA MALO DA SE ODMORIMO.
    NECEMO DA ZURIMO JOS SMO MLADI

T3
    Član
    T3

jasna zahvaljujem se na podrsci i lepim recima i u svoje i u ime svih majki sa troje i vise dece.
    zelim ti od sveg srca da ih i ti jednog dana imas toliko.
    pozzzzzdravvvvv

Uki&Ada
    Član
    Uki&Ada

I ja bih volela trece,ali polako ima vremena.Oduvek sam volela troje i to mi nekako deluje veoma lepo.:bravo:

bebci
    Član
    bebci

Ja se upravo prikljucujem…..i ja razmisljam o trecoj bebi(iako ponekad zbog toga pomislim da nisam normalna)…….

T3
    Član
    T3

evo da se i ja pridruzim i prikljucim ovoj temi i kazem par reci na temu iste,mada vec jesam,ali nesmeta….kao sto vec rekoh i ja sam buduca mama troje dece,trudna sam po treci put sedam meseci i termin mi je u decembru .

imam vec devojcicu od 6 i decaka od 4 godine. oba puta porodila sam se sasvim prirodno bez secenja,cepanja niti bilo kakvih drugih komplikacija bukvalno za deset minuta i nadam se da cu i ovaj put tako proci.

nemogu da kazem da je bilo planirano,volimo decu i zeleli smo oduvek da ih imamo puno,ali dogovorom ga nismo napravili,jednostavno se desilo i hvala dragom bogu sto je tako i sto nam se zelja da imamo veliku porodicu i kucu punu dece ispunila..

svi jedva cekamo prinovu tacnije batu i presrecni smo.

jeste mozda u danasnje vreme trece dete malo neuobicajeno,ima raznih i podeljenih misljenja na tu temu,cak i osuda,ali mi se ne obaziremo na sve to,kad prodjemo gradom svi zajedno tj ja sa njih dvoje pored sebe i stomakom do zuba neki nas gledaju ko da smo pali s marsa i prosto nemogu da veruju,i cudu da se nacude,a neki nam se samo osmehnu u znak podrske.

mislim da gde ima za dvoje ima i za troje,jesu teska vremena i tesko vreme,ali meni su najvazniji njihovi osmesi,zagrljaji,poljupci i njihova sreca,imace koliko imaju,prvenstveno da jedu,piju,obuju se ,obuku i skoluju..ostalo ce vec doci samo po sebi..prvenstveno mi je drago to sto cu imati njihovu ljubav ,tri mala srca koja su neprocenjiva,sto ce zajedno odrastati i sto ce jednog dana kad porastu imati jedno drugo.

deca su jedino najvrednije i najvaznije sto ostaje posle nas ..buducnost nase zemlje …ukras ovog sveta..i ko god moze nek ih radja i ima sto vise.

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 125 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.