Ova tema sadrži 152 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 153 ukupno)

Trenutak istine

• MikaMaca
    Član
    MikaMaca

kada sam u sredu videla ovaj kviz morala sam da postavim temu i da vidim vase misljenje o njemu. Kada sam gledala ja nisa mogla da verujem ni mojim ocima ni usima!!! 😯 😯 😯

Da li je neko od vas gledao taj kviz i kakvo misljenje imate?

Ja nisam mogla da verujem da covek moze da baci u vodu i upropasti ceo svoj zivot zarad nekih para koje moze da osvoji 😯 😯 😯

kakvo je vase misljenje o tome? Da li mozda mislite da je namesteno sve to?

bozana
    Član
    bozana

ja cu reci svoje misljenje
    kao prvo nema tih para za koje bih se ja prijavila,kazu nikad ne reci nikad,
    al za ovo definitivno nikad……..
    ja svoju intimu i neke svoje intimne i licne stvari da kazem sirokom auditorijumu a recimo nezna ih ni moja najbolja drgarica.
    ia stvari u zivtu koje cuvas smo za sebe
    po meni recimo nisu ti ljudi bas skroz cisti.pa posle onakih priznanja i iznosenje prljavog vesa,vise mira u kuci nema sigurno
    poglrdam ja to i cudim se,isti takva emisija ima i n a novoj pa nisam bas soikirana
    jer sam vec gledala………..

P.S NEK SE TEMA PRESELI ILI U KAFANCE ILI SVASTARU,NEGDE CE VEC NACI MESTO..

olivera021

Nisam gledala, retko zalazim na taj kanal al sam čula razne komentare.
    ni meni nije jasno kako neko može sebi to da uradi. Moram gledati sledeću.

Micka&Nidza

MIKA, DRAGA MOJA, KVIZ JE CISTA BUDALASTINA, NE ZNAM NI STA DA PISEM U VEZI TOGA.
    JA TAKO NE BIH MOGLA, PA DA JE MILIJARDU EVRA DOBITAK, NEMA SANSE.
    NISAM GLEDALA CEO KVIZ U SREDU, ALI ONO STO SAM VIDELA, DOVOLJNO JE DA ZAKLJUCIM DA JE COVEK IDIOT,KRETEN KAD TAKO IZNOSI SVOJ ZIVOT PRED 6 MILIONA STANOVNIKA SAMO U SRBIJI,DA NE PRICAM DA SE TO GLEDA PREKO SATELITA, DA TO PRATE LJUDI U INOSTRANSTVU…

ALI MI SMO SVE TE KVIZOVE POKUPILI OD AMERIKANACA.
    I MENJAM ZENU I, SVE ZA LJUBAV I CAK I OVAJ GRAND SHOW…
    MA SVE STO NE VALJA STIGLO JE OD NJIH.

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Bozana sto se seljenja teme tice poslala sam Mirchetu poruku da je premesti jer ja zaista nisam znala gde da je postavim. A upravu si da se tamo ne prijavljuju bas „normalni“ ljudi jer to je zaista [email protected]!!!
    Mico ovaj kviz je izvorno iz Brazila, ali nije bitno, jeste glupo i samo takvi ljudi mogu da se prijave

bozana
    Član
    bozana

pa zato i kazem ko bi normalan pristao na to,,,,
    ajd da su pitanja u granicama normale,nego oni rokju li rokaju sa pitanjima o se….su
    prevari,pa zar smo toliko primitivan narod da nas ineresuje koliko je ko imao,ljubavnia ili ljubavnic a i td..da ne nabrajam sad
    aki dok god ima bena koje se prijavljuju bice i kviza…….

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Mene je fasciniralo ali u losem smislu koliko ljudi mogu nisko da padnu zarad para 😯 Zaista smo spali na niske grane!!!
    Dali misli te da je mkozda to namesteno?

scingelic
    Član
    scingelic

Mika maco ja mislim da je to ili namesteno ili ……..ma ne znam ni sama sta da mislim! Ne znam ni kako su uopste taj kviz i smislili,cista glupost!

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Ja zasita mislim da je namesteno jer ne zma ko bi svoj prljavi ves izneo pred milionski auditorijum i samim tim ne dove4o u pitanje svoj brak vec ga definitivno okoncao 😯

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Kako bi ste vi prosli ako bi morali da se „testirate“ na detektoru? Ja sve razmisljam i nikako da skapiram kako bi reagovala! Ja mislim da bih se uplasila. Jeste istina da ja volim tj obozavam mm i niko mi drugi ne moze zapasti za oko ali ipak mislim da ne bih mogla. Ne znam ni ja zasto :neznam:

mayoli
    Član
    mayoli

mislim da je donekle namesteno mada ja bih svoj zivot istresla jer nemam sta da krijem…ne radi para mozda radi pouke…

malena89
    Član
    malena89

pa ne znam, mislim da nije namesteno… ako se radi o pravom detektoru lazi…
    ali u svakom slucaju se slazem s vama koja budala svoj prljav ves iznosi u javnost…
    mene muz zeza da ce da me prijavi… a kako je lud hoce… ja se protivim ali ako bas to uradi ja nemam sta da krijem niti sta da me bude sramota, kao ovog kretena…
    ne mogu da verujem da je javno priznao da ima ljubavnicu … pa objavio je razvod na televiziji…strasno… ne mogu da verujem…
    ja nisam gledala kviz pricali su mi o njemu ali gledala sam na netu hrvatski trenutak istine… strasno je sta sve iznose pred javnost…

fado
    Član
    fado

mika maca sladak ti je srle.

mayya
    Član
    mayya

Taj covek je iz mesta odakle i mm. I nije nikada bio bazdaren. Jedini mu je cilj bio da postane popularan. Pa, uspeo je o tome. Nema porodice u kojoj nije bio spomenut. Ni on, kao ni njegova zena nisu bas srkoz svoji. Podstanari u glavi im ne daju mira.
    Ali sta ces, da nema takvih, ne bi znali koliko smo normalni. Dobro je to.

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Znam poentu kviza, ali to u sredu nisma gledala, sta mislim …pa ne znma nisam pametna. I ako nisam ljubitelj Tanje Vojtehovski ipak sam se u jednome slozila sa njom ,kada su je pitali da li bi pristala na poligraf rekla je ne , bar ne za ove pare jer sve ima svoju cenu…
    Tako i ja za ove pare ne, da vrlo sma podmitljiva kada su takve stvari u pitanju. Ako pogledam svoj zivot u nazad, nema mnogo toga sto za velike pare ne bi smela da objavim. Ako pogledam svoje cinjenicnos tanje , da sma podstanar, da oskudevam u mnogo cemu pa imala bi motiva za nastupom u takvoj emisiji ali ne za 5 000 000 dinara.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 153 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.