Ova tema sadrži 152 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 136 članaka - 136 do 150 (od 153 ukupno)

Trenutak istine

• Natasa
    Član
    Natasa

Nadajmo se da ce biti tako.

srecna mama

Da je zakona i pravde ta emisija bi bila zabranjena uopste.

Angel
    Član
    Angel

Ma kakvi, eto pomerili su emisiju na 22h i sem toga nema pardona a vas ljudi ko sisa! Pink je jedna smejurija generalno, za njih pravila ne vaze, a to je uglavnom zato sto tamo nema ni jednog pravog novinara a da ne pricam o bilo cemu drugom 😆 😆 😆 . Smesno totalno!

Evo sad sam bacila pogled i ne znam sta ova glupaca od voditeljke zamislja da je!? Izcudjava se, kaki i valjda sanja da je novinar. Zao mi je samo sto je ne znam, rekla bih joj sve u lice, da bar malko spusti nosinu iz oblaka.

shahar
    Član
    shahar

dali neko ima snimak emisije od veceras 25 11 2009 trenutak istine treba mi ako neko ima da mi posalje

katarina
    Član
    katarina

za pink i ovu emisiju nemam reci!Ne gledam ove gluposti niti slusam novokonponovane hitove u stilu lepe brene…Nista pametno cula nisam na pinku ama nistaaa i moje dete nikad nije niti ce taj program videti a kamoli gledati..necu da mi dete otupavi i slusa takve bljuvotine!Mi idemo van,setnja,plivanje,tenis ama sve a tv pola sata maksimum kad odgleda neki crtac!
    Pre cu joj dati neku edukativnu igricu na kompu nego pink!

srecna mama

Aposlutno, sto je najruznije, ne znam da li ste citali sta roditelji koji imaju decu sa posebnim potrebama.Smeta im sto se prikazuje Oskar, i treba da im smeta i smatram da bi trebalo da se ovde na nasem sajtu roditelj portal organizuje neka peticija da se oskar ukine.Pa zamislite vi koliko je to ruzno, praviti sprdacinu i glumiti nekoga ko je retardiran.Sta je tu smesno?????????????Jako sam razocarana u Ogbnjena Amidzica, mogu da zamislim kako je ljudima koja imaju takvu decu, ili nekoga u porodici.Statu ima da se izvdava ruglu.Sram ga bilo, i njega i onu nesrecnu televizjiu pink.Da je drzave i zakona ukinuli bih odavno, prikazuju sanatorijume poput farme, tv istina????????Covek krao automobile i nikada ga nisu uhapsili i sad je on sav vazan.Pa, sta ce da kaze dete od 15 godina???????????Kad moze on i nikada ga nisu uhvatili, mogu i ja.

mayya
    Član
    mayya

srecna mama – 26/11/2009 10:18

Aposlutno, sto je najruznije, ne znam da li ste citali sta roditelji koji imaju decu sa posebnim potrebama.Smeta im sto se prikazuje Oskar, i treba da im smeta i smatram da bi trebalo da se ovde na nasem sajtu roditelj portal organizuje neka peticija da se oskar ukine.Pa zamislite vi koliko je to ruzno, praviti sprdacinu i glumiti nekoga ko je retardiran.Sta je tu smesno?????????????Jako sam razocarana u Ogbnjena Amidzica, mogu da zamislim kako je ljudima koja imaju takvu decu, ili nekoga u porodici.Statu ima da se izvdava ruglu.Sram ga bilo, i njega i onu nesrecnu televizjiu pink.Da je drzave i zakona ukinuli bih odavno, prikazuju sanatorijume poput farme, tv istina????????Covek krao automobile i nikada ga nisu uhapsili i sad je on sav vazan.Pa, sta ce da kaze dete od 15 godina???????????Kad moze on i nikada ga nisu uhvatili, mogu i ja.

U potpunosti se slazem sa tobom!

kika
    Član
    kika

mayya – 26/11/2009 15:27 [QUOTE]srecna mama – 26/11/2009 10:18 Aposlutno, sto je najruznije, ne znam da li ste citali sta roditelji koji imaju decu sa posebnim potrebama.Smeta im sto se prikazuje Oskar, i treba da im smeta i smatram da bi trebalo da se ovde na nasem sajtu roditelj portal organizuje neka peticija da se oskar ukine.Pa zamislite vi koliko je to ruzno, praviti sprdacinu i glumiti nekoga ko je retardiran.Sta je tu smesno?????????????Jako sam razocarana u Ogbnjena Amidzica, mogu da zamislim kako je ljudima koja imaju takvu decu, ili nekoga u porodici.Statu ima da se izvdava ruglu.Sram ga bilo, i njega i onu nesrecnu televizjiu pink.Da je drzave i zakona ukinuli bih odavno, prikazuju sanatorijume poput farme, tv istina????????Covek krao automobile i nikada ga nisu uhapsili i sad je on sav vazan.Pa, sta ce da kaze dete od 15 godina???????????Kad moze on i nikada ga nisu uhvatili, mogu i ja.

U potpunosti se slazem sa tobom![/QUOTE]

I JA SE POTPISUJEM OVDE….

A I REKLAMA ZA ONE COKOLADICE KADA BEBA OD RODJENJA ( KARAMELA! COKOLADA! ) IMA NEKONTROLISANE TIKOVE IZGOVARANJEM TIH RECI, I IZRASTA U MLADICA I SRECE TAKVE ISTE MOMKE……NAPRAVIS REKLAMU NA TIKOVIMA…..MA UZAS…..

KAKO MOZE SPRDNJA DA BUDE MAMAC…..NE RAZUMEM.

NEMAS PRAVO PONIZAVATI …

ILI IMAS.

hippeia
    Član
    hippeia

Kika jeste, mm i ja se odavno zgrazavamo nad tom reklamom! To je Tureov sindrom i ljudima koji sa njim zive nije ni malo lako. Mislim da je reklama degutantna i odvratna, prosto za ne povjerovati da se niko do sad nije pobunio???
    Oskara ne bih da komentarisem, je li moguce da je onom „super-cool-urbanom“ tipu Amidzicu sasvim normalno da pravi onakav cirkus od sebe???

T3
    Član
    T3

ja obozavam Twix cokoladu ali mi je reklama takodje odvratna i odbojna…
    a sa ovim se u potpunosti slazem sa hipeiom..

Oskara ne bih da komentarisem, je li moguce da je onom „super-cool-urbanom“ tipu Amidzicu sasvim normalno da pravi onakav cirkus od sebe???

srecna mama

Oskara ne bih da komentarisem, je li moguce da je onom "super-cool-urbanom" tipu Amidzicu sasvim normalno da pravi onakav cirkus od sebe???[/QUOTE]

Sta njega briga?To je proslo kod klinaca i tako mlati pare, a uzgred budi receno sve kopira, ama bas sve, i medo brundo i zmija i zaba, i oskar to je sve kopija sa stranih televizija.Strasno, i ta reklama, i reklama, dele medvedice koji drzi koka kolu, sakupis 5 cepica, i dobijes medvedica koji drzi koka kolu, to je toliko degutantno, jer je koka kola tihi ubica, i ne treba deca da je piju.Postoje uzasne reklame, i uopste u sta se tv pretvorio u jedno ruglo.Ali, boze moj, kad moze skupstina da bude ruglo, sto ne bi bio i Oskar, samo je ruzno s njegove strane zato sto svakokme moze da se desi da mu se rodi takvo dete, i t0o ne treba da radi.

da2
    Član
    da2

kika – 4/12/2009 09:34

[QUOTE]mayya – 26/11/2009 15:27 [QUOTE]srecna mama – 26/11/2009 10:18 Aposlutno, sto je najruznije, ne znam da li ste citali sta roditelji koji imaju decu sa posebnim potrebama.Smeta im sto se prikazuje Oskar, i treba da im smeta i smatram da bi trebalo da se ovde na nasem sajtu roditelj portal organizuje neka peticija da se oskar ukine.Pa zamislite vi koliko je to ruzno, praviti sprdacinu i glumiti nekoga ko je retardiran.Sta je tu smesno?????????????Jako sam razocarana u Ogbnjena Amidzica, mogu da zamislim kako je ljudima koja imaju takvu decu, ili nekoga u porodici.Statu ima da se izvdava ruglu.Sram ga bilo, i njega i onu nesrecnu televizjiu pink.Da je drzave i zakona ukinuli bih odavno, prikazuju sanatorijume poput farme, tv istina????????Covek krao automobile i nikada ga nisu uhapsili i sad je on sav vazan.Pa, sta ce da kaze dete od 15 godina???????????Kad moze on i nikada ga nisu uhvatili, mogu i ja.

U potpunosti se slazem sa tobom![/QUOTE]

I JA SE POTPISUJEM OVDE….

A I REKLAMA ZA ONE COKOLADICE KADA BEBA OD RODJENJA ( KARAMELA! COKOLADA! ) IMA NEKONTROLISANE TIKOVE IZGOVARANJEM TIH RECI, I IZRASTA U MLADICA I SRECE TAKVE ISTE MOMKE……NAPRAVIS REKLAMU NA TIKOVIMA…..MA UZAS…..

KAKO MOZE SPRDNJA DA BUDE MAMAC…..NE RAZUMEM.

NEMAS PRAVO PONIZAVATI …

ILI IMAS.

I ja se slazem sa ovim komentarima. Treba ga zabraniti. Sramota

da2
    Član
    da2

Treba zabraniti i trenutak istine. Oni dovode tamo sve neke kriticne slucajeve koji su sramota za naciju.
    Ja razumem da ljudima trebaju pare i da su u stanju svasta da urade ali bi televizija trebla malo da ogranici sve.
    Treba uvesti poseban zakon za televiziju; sta se moze prikazivati, a sta ne i u kojim terminima. Ipak i deca gledaju tv i upijaju sve.

srecna mama

Iskreno, nikada nisam bila odusevljena ovom emisijom.Medjutim, upravo sam odgledala, i mogu vam reci da je pokazala svoj smisao makar za ovaj jedan dan.Ucesnica je bila zena ciji motiv ucesca nije bio novac, vec poruka roditeljima.Njen sin je umro od droge, pricala je o tome kako je tekla njena besomucna borba za spasenje deteta,i kako u t0ome nije uspela.Kako je saznala da je narkoman, i kako je saznala da je mrtav.Potresna ispovest, ali ujedno i skidam kapu zeni na iskrenosti i na zelji da podeli to sa gledaocima.Iznela je pri tom jasnu poruku roditeljima, bas sam pod utiscima. 🙁

lillyblue
    Član
    lillyblue

Da, i ja sam gledala, samo opet, malo mi je glupo sto je ipak otisla u ovakav kviz i osvajala pare na racun svoje price. malo mi je bzv, mogla je to da odradi i u nekoj drugoj emisiji, (da njen motiv nije bio novac). Ali sigurna sam da ima malo i toga:hmm: Ali da je prica potresna-potresna je.

Gledanje 136 članaka - 136 do 150 (od 153 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.