Ova tema sadrži 152 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 153 ukupno)

Trenutak istine

• katarina
    Član
    katarina

Jao nije valjda da je stiglo to djubte od emisije i kod vas?E pa i ovde je ima i prijavljuju se asocijalni ljudi kojima fali nek daska u glavi a zarad para uradili bi sve,cak i u dogovoru sa zenama..Nema veze sto ih milioni gledaju i sto ce o njima pricati oni ce svasta napricati uzeti pare i bas ih boli uvo..a tv emisija dobija gledanost i to veliku…

lelly
    Član
    lelly

Jadno.
    Ali ne sumnjam da će imati publiku, zavirivanje u tuđi prljav veš je omiljeni hobi mnogih.

Kurizitet je što takmičari otkriju sve moguće prljavštine iz svog života, svoje ljubavnike, egzibicionizam, laži, prevare… a vrlo često na kraju padnu na nekom jednostavnom čisto psihološkom pitanju tipa: Da li mislite da ste dobra osoba; Krivite li svoju majku za svoje promašaje i sl.

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

cekam onda tu sledecu sredu pa d avidim sta i kako…. 😆

Emma
    Član
    Emma

Emisija se i ovde emituje vec neko vreme. I naravno da ima reakcije, te reakcije im i donose najvise novca. Emisija ovde izgleda jako kulturno, takmicar ima podrsku porodice i prijatelji ali pikantnosti koje se obelodane po meni ne mogu novcem da se naplate. Mislim da posle ovog i najbolji brak, prijateljstvo i sl mogu da propadnu, cemu onda taj novac?
    Ako neko odgovori na pitanje: da li varate zenu sa jednom i istom ljubavnicom 15 godina, odgovori pozitivno, mislim da mu je bolje bilo ostati inkognito i bez tih para…
    Ah da, kada sam je ovde videla po prvi put, prva reakcija mi je bila da ovo nikad ne bi proslo kod nas. Ali eto iznenadjenja 😯 😯 😯

Fokica
    Član
    Fokica

gledala sam i sokirana sam 😯
    Nemam drugi komentar…

jelena_vasiljevic

Ja i mm mislimo da je namesteno.Mislim providni su.

Nemanjina mama

Ma nameštaljka, niko nije tako looood, da za tako male pare to sve prizna, pare su male za to sve što je čovek rekao!

bozana
    Član
    bozana

Pa covek je lud cim se prijavio,i ne samo on nego svi koji budu ucestvovali,
    jer to su ljudi koji zele da budu eksponirani i da s eo njima prica,e sad sto iz nose
    prljav ves.vidi se da ih nije sramota,a i nebrigaju za to cini mi se jer svesni su rizika……….

Ella
    Član
    Ella

e postali smo kao bolesni amerikanci :ruganje: (moram se ovako izraziti), jer oni nema sta vise nisu izmislili samo da bi bili na TVu. Stvarno mi je toliko glupo javno da se iznose detalji iz zivota, kao sto ima i jedna emisija (zaboravih ime), gde se neko prijavi da prati partnera jer sumnja u njegovu/njenu vernost. Pa sad treba ceo svet da gleda sta ta osoba radi. Mislim aloooo :uzid:

Fokica
    Član
    Fokica

Ella, mislis na Cheaters. Ali u toj emisiji bar ima neke pouke-Kako eventualno prepoznati nevernog partnera ali ovde je sve dno :sok:

Ella
    Član
    Ella

Fokica – 9/2/2009 18:26 Ella, mislis na Cheaters. Ali u toj emisiji bar ima neke pouke-Kako eventualno prepoznati nevernog partnera ali ovde je sve dno :sok:

da da da. Ma ljudi meni je sve to isto .ranje, da izvinete… Cini mi se da budem jos gluplja ja sama kad pogledam tako nesto. 🙄 Zasto se takvi problemi resavaju putem TVa, zasto pod svaku cenu treba biti popularan. Amerikanci su takvi, sve bi uradili da se vide na TVu, ne moraju uvek pare biti u pitanju.

Za ovu emisiju ne znam toliko, gledala sam zadnjih 5 min. Malo mi deluje nestvarno i namesteno, ali ko zna. Ne usudjujem one koji se prijavljuju, verovatno su im u cilju pare, sta drugo… Ali samo hocu reci, da meni nesto ne deluje posebno zanimljivo da znam o nekoj Petri da li je spavala sa komsijom ili ne.. ono.. ne zanima me!

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

jaoooo veceras sam malo svrljala po YT i nadjem odlomak iz hrvacke emisije, kad je tip piko na pitanju da li se zadovoljni velicinom svog polnog organa a tu mu svi i mama i tata i devojka…kao devojka je u fazonu da je on obdaren…i on kao odgovori sa DA i poligraf kaze da je LAZ ehehehehehehhahhahahaahah….koji bedak heheheheheh
    mrzi me sad da trazim klip da vam pustim….

stancha
    Član
    stancha

Moj komentar na onu proslu emisiju je bio-dzabe onaj jadnik sve ispriznava,kad na kraju pade na zadnjem pitanju i ostade bez prebijene pare :ruganje:
    Salu na stranu,da li mislim da je namesteno,naravno da DA,otkud oni znaju da BAS TA pitanja postavljaju,mislim,otkud im ideja da ga bas pitaju da li je vodio ljubavnice kod sestre,da li je u istom danu i sa zenom i sa ljubavnicom i sl?
    Ono sto mi je najjadnije,nisu ti ljudi koji se prijavljuju za takve kvizove,nego ljudi tj. publika koja se odusevljava takvom vrstom zabave,kao kad je npr.onom idiotu iz prosle emisije neko iz publike dobacio-bravo majstore(a on unajvece prica o ljubavnicama),e to me uzasava,izgubili smo brate,merilo sta je dobro,a sta nije… 😥
    Eeeee,gde su ona stara dobra vremena,kada su se ljudi zabavljali gledajuci Sedmoricu mladih 🙄

Winnie the Pooh

Ljudi moji,bruka i sramota 😯 Sto rece Ella,sramota me i da gledam 😳
    Nije mi jasna ona njegova zena,kad kaze da je sumnjala u njega….sto se pojavi u emisiji???????Sto nepogleda malo Hrvatsku verziju da se informise?? A on,“frajer“,ima ljubavnice,i sav mi je bitan!! I on je dasa za veci deo muske publike,a da je zensko tako odgovorilo…..Drvlje i kamenje :galamdzija: :batinepoguzi:

Ne mislim da je namesteno,nego kad se prijavis za kviz,pre nego sto te pozovu na kasting da odgovoris na 60 pitanja,doooooobro se informisu o tebi,i otuda takva pitanja.Kako bi drugacije znali da je bokser,da ima sestru,da dovodi ljubavnice….Videcete u sledecoj epizodi,kad onoj zenskoj budu postavljali pitanja :neznam:

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Nisam gledala ali sam cula komentare i malo sam se zgrozila a i dobro nasmejala jer osoba sto mi je prepricavala je to odlicno odradila…. :ruganje:

A jel neko dobio pare na kraju ili je sve palo u vodu? :ruganje:

Pricala je Tanja Vojtehovski o pravilima kviza prosle nedelje na Tv pa tako znaju gomilu stvari o takmicarima a kontam da i oni kazu sami ono sto bi moglo biti zanimljivo za publiku…. Budaletine, nemam pametniju rec za takmicare…. :klanjam:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 153 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.