Ova tema sadrži 152 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 153 ukupno)

Trenutak istine

• MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Bas me zanima kakva ce sledeca biti? E a meni nije jasno ZASTO se prijavljujes ako imas tj krijes takve stvari??? 😯 Brate slatki drugo je ukoliko si ti normalan i nista ne krijes (dobro svako od nas ima neku tajnu) ii ako si sam itd, ali da upropastis i svoj i tudj zivto e to ne razumem i mislim da necu razumeti

Iva_A.A.A.

Nemogu da verujem da postoji tako nesto i ti ljudi koji se tamo pijavljuju,sta uopste misle sa tim pojavljivanjem-da postanu vidjeni na televiziji da ih prepoznaju kao na ulici…glupost….sta narod sve radi kako bi se docepao para..
    Dever mi je picao o nekom decku koji ce se pojaviti za dve tri emisije inace je gej…i kad se prijavio onda su mu postavljali pitanja o kompletnom njegovom zivotu takodje su pricali sa njegovim pijateljima i verovatno tako postavljaju pitanja…

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

ja opet ne odgleda veceras….

myche
    Član
    myche

jelenaorg, nisi ništa propustila, ja i dalje mmislim da je to sve namešteno i farsa za narod… 🙄

Fokica
    Član
    Fokica

I ja se slazem da nisi nista propustila. Cak nisu ni bila toliko provokativna pitanja po meni…
    I da lako je to sve namestititi, pogotovo jer znaju pitanja unapred. Od valjda oko 200 pitanja odaberu ona koja ce im postavljati.

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Ja sam gledala sinoc. Rekli su da takmicarima postave preko 50 pitanja pre snimanja emisije a u emisiji 21 pitanje. Ja sam prvo mislila da su oni nkaceni na detektor tu u emisiji a ne da je sve to obavljeno pre. :neznam: da li je namesteno ali mi je nebuloza

bilja74
    Član
    bilja74

Slazem se sa vama da je kviz nebuloza svetska i mislim da je sve namesteno.

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Hee ja neodgleda sinoc jer sam mislila da je utorak 😳

Sad kad vas citam ni nevuce me nesto posebno vise, a jel bilo nesto zanimljivo sinoc? :ruganje:

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Alek sinoc nije bilo tako provokativno kao u prvoj emisiji. A zanimljivo je bilo (ako to uopste moze tako da se nazove, pre bih rekla da je bolesno) da je ta zena koja je bila prva, u vezi sa ozenjenim muskarcem i sa njim ima troje dece i zeli i 4 i plus na sve to smatra ga slabicem 😯 😯 😯 Mislim jeste on slabic ali nije to poenta

Fokica
    Član
    Fokica

Evo koga zanima kako je bilo juce

Šokantna ispovest
    Autor: Milica Čule | 12.02.2009. – 09:38

Zorica Marinković, zamenica matičara i nekadašnji šef mesne zajednice u Rumi, u kontroverznom kvizu „Trenutak istine“ na „Pinku“, sinoć je u trci za pet miliona dinara, pred milionskim auditorijumom, priznala da je rodila dete kako bi izbegla zatvorsku kaznu zbog pronevere novca. Zorica je otkrila i da ima troje dece sa oženjenim muškarcem kao i da namerno nije koristila kontracepciju kako bi ostala trudna.

Voditeljka Tatjana Vojtehovski Stevanov u drugom izdanju kviza nastavila je potragu za najiskrenijom osobom u Srbiji. Dvadeset i jedno lično i šokantno pitanje, na stolici za ispitivanje čekalo je samohranu majku Zoricu prikačenu na detektor laži. Prisutni su bili i njena majka Ljiljana, prijateljice Branka i Gordana te drug iz detinjstva Radovan.

Pitanja kreću, tenzija raste.
    – Da li ste ikada plakali samo da biste izazvali nečije žaljenje – pitala je voditeljka, na šta je Zorica odgovorila: „Ne“ a poligraf potvrdio da govori istinu.
    Sledeće pitanje bilo je: „Da li ste namerno izbegli kontracepciju da biste dobili dete“, na šta je Zorica odgovorila potvrdno, a detektor potvrdio verodostojnost. Kamera se pomerila ka majci Ljiljani koja je potvrdno klimala glavom.
    – Da li ste i ranije bili u vezi sa oženjenim muškarcima – bilo je sledeće pitanje. Još jedan potvrdan i istinit odgovor.
    Zatim je usledilo pitanje „da li se nadala da će je zbog dece partner oženiti i ostaviti svoju ženu“.
    – Ne, rekla je Zorica a poligraf potvrdio njene reči. Majka je i dalje klimala glavom, a na pitanje voditeljke da li je znala sve ovo, odgovorila je:
    – Naravno, ja sve znam što moja ćerka radi i u svemu je podržavam.
    Usledila su pitanja „da li sa svojim ljubavnikom posećuje roditelje“, „da li vas on materijalno pomaže“, „da li mislite da je on slabić“, „da li biste želeli još dece da mu rodite“. Odgovori na sva pitanja bili su „da“, i svi su bili tačni.
    Najveći šok u publici izazvalo je pitanje: „Da li ste rodili decu samo da biste izbegli kaznu zbog pronevere novca“.
    – Da, odgovorila je Zorica koja je radila u mesnoj zajednici u selu Vitojevci, nedaleko od Rume i navodno proneverila veliki iznos novca. Bilo je to pre nekoliko godina, a proces još nije okončan.
    Odgovor je bio tačan, u publici se začuo uzvik iznenađenja, a Zorica je objasnila.
    – Treće dete sam rodila zbog toga.
    Pitanje „da li ste ikada pokušali nekome da rasturite vezu ili brak“, koštalo je Zoricu osvojenog novca. Odgovorila je sa „ne“, poligraf je pokazao da laže, a njena trka za pet miliona dinara bila je gotova.

Pančevka Ivana na pola puta
    Posle Zorice, u studio je ušla Ivana, medicinska sestra iz Pančeva koja je do sada publici otkrila da se oseća seksi u medicinskoj uniformi, da je krala hranu pacijentima, da voli da se hvali time što poznaje bitne ljude kao i da je spavala sa više partnera. Ivana nastavlja sa takmičenjem sledeće srede u „Trenutku istine”.

Ella
    Član
    Ella

A kad je repriza? Posto ja nisam gledala jos, a ubijam se od dosade lezeci po celi dan. Treba mi nesto tako slicno da pustim mozak na livadu 😆

crvena sonja

Zgrazavam se onim sto sam procitala.Jos nijednu nisam odgledala.

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Fokice hvala ti i ja stvarno nemogu da verujem…. 😯

Ammy
    Član
    Ammy

Ella – 12/2/2009 21:49 A kad je repriza? Posto ja nisam gledala jos, a ubijam se od dosade lezeci po celi dan. Treba mi nesto tako slicno da pustim mozak na livadu 😆

Aaaaaaa Ella nemoj, pokajaces se! Savetujem ti kao trudnica trudnici da se ne izlazes nepotrebnom gadjenju i zgrazavanju nad likovima, ovo ti je kao da gledas masakr i horor u isto vreme samo sto nema brutalnih scena :> 🙂

Ja sam iz radoznalosti gledala 20 minuta a onda ukljucila Traktor Toma zajedno sa Sarom i mnogo mi je bilo lepo hehe 😆 😆 😆

Ammy
    Član
    Ammy

Fokica – 12/2/2009 17:29

Najveći šok u publici izazvalo je pitanje: „Da li ste rodili decu samo da biste izbegli kaznu zbog pronevere novca“. – Da, odgovorila je Zorica koja je radila u mesnoj zajednici u selu Vitojevci, nedaleko od Rume i navodno proneverila veliki iznos novca. Bilo je to pre nekoliko godina, a proces još nije okončan. Odgovor je bio tačan, u publici se začuo uzvik iznenađenja, a Zorica je objasnila…

E ovoga se ni Oskar ne bi setio! 🙂 🙂 🙂

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 153 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.