Ova tema sadrži 152 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 7 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 121 članaka - 121 do 135 (od 153 ukupno)

Trenutak istine

• Bubilina
    Član
    Bubilina

Tamo se nikad nece prijaviti normalna osoba, ljudi koji su bili tamo su katastrofa. Sto ne uzmu ono sto zarade i brisu kucama. Biraju takve frikove da bi Pink imao gledanost :>

T3
    Član
    T3

Lavita – 14/6/2009 15:50 a kazi mi molim te kako je obrazlozio to sto je stavio penis u usta i verovatno je on prikriveni gej

koliko sam ja skontala i koliko se secam valjda tako sto je svom sincicu hteo da poljubi penis pa se malo jace sagnuo ,bebac se pomerio i tako je njegov penis zavrsio u njegovim ustima… ❓

a da nije gej u to neverujem tako i izgleda.

emisija je blago receno bljak-fuj ,a pitanja katastrofalna.

T3
    Član
    T3

je li neko gledao sinocnju emisiju..ja sam malo bacila pogled i ostala zgranuta i zgrozena kakvih sve ljudskih sudbina i zivotnih scenarija ima,i koliko daleko sto i u najavnoj spici kviza kazu.. su takmicari daleko da idu zarad para..
    svaka cast ovoj zeni i na dosadasnjoj hrabrosti i snazi da se posle svega i dalje smeje i bude toliko stalozena i mirna i odgovori na sva ova zaista potresna i sokantna pitanja iskreno.. ali mislim da je jucerasnja emisija dotakla i vrh i dno dna gledanosti iste tj da je izrecena najstrasnija ispovest takmicara ikada..

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=82339&sectionId=41

malena89
    Član
    malena89

T3 gledala sam je ja skoro celu emisiju… strasno je sta je sve zena priznala… treba imati snage to priznati… ne mogu da verujem da postoji takav covek koji bi svoju cerku tukao do besvesti… a najvise mi je bilo zao kad je rekla da joj je otac oduzeo nevinost u desetoj godini stvarno tuzno…

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

cula sma da ce biti nevidjena prica do sada, ima li igde snimak emisije, na YT ili slicno???

Na osnovu ovog clnaka , mogu da prokomentarisem samo svaka cast Julki koja je izasla u javnost sa ciljem da njena prica sluzi za rimer drugima, tako nesto uvek pozdravljam, a price kao sto je Tanjina iz VB jako jako osudjujem.

pejana
    Član
    pejana

Joj, ja sam sinoc posle VB okrecuci kanale naisla na ovu emisiju, pred kraj ali taman da cujem ovu sokantnu ispovest! Pa malo je reci da sam sokirana! Mene je to toliko potreslo da nisam mogla da spavam. Posebno sad kad imam svoje dete nemogu da razumem kako neko moze toliko da naudi svom detetu! Uzas! Vise ne gledam ovu emisiju, bas me potresla!

macaraca
    Član
    macaraca

ma idi bre, i ja sam pred kraj prebacila na pink i shoknula se, nisam mogla da verujem jos uvek ne mogu……

T3
    Član
    T3

i ja sam bas bila pod utiskom iste..neverovatna ispovest,neverovatne stvari koje je ova zena dozivela i ispricala..zaista sokantno..drago mi je sto je prenela poruku svim zlostavljanim zenama da ne cute i da pricaju i pricaju dok god im neko ne poveruje u ono sto im se desava i ne pomogne…i drago mi je sto je osvojila pola miliona dinara..pare nisu merilo srece , ali zasluzila ih je..posle svega eto valjda je i ona nasla svoje mesto pod suncem i zracak istog..bar ce moci da kupi i priusti i sebi i deci i unucicima nesto sto do sada nije i o cemu je samo mogla da sanja i masta..

ajoj a tek kad cuh pitanje jeli istina da ste imali vise od 25 abortusa..i potvrdan odgovor.. 😯 zaista jezivo..nijednog trenutka nisam verovala da ce slagati i da je isla dalje verovatno bi postala naiskreniji gradjanin srbije..i bogatija za 5 miliona dinara..

stvarno skidam joj kapu… :klanjam:

i dalje i bez obzira na sve voli i ceni zivot i ne zali sto ju je majka rodila..zena zmaj majke mi..takvima se ja divim ,ali je zaista strasno sve kroz sta je prosla i priznala… :buljavko: 🙁

leptiric
    Član
    leptiric

ja sam gledala samo minut, ali sam citala malopre u 24sata da je nju silovao otac od 11god i da mu je rodila 3 dece,a da je izvrsila više od 25 abortusa.
    Strasno 😯
    jadna zena,ali mi je bezveze da se prijavila u Trenutak Istine i sve obelodanila, toliko ljudi je to gledalo.
    sigurno je to uradila da bi zenama predocila sta je sve dozivela . A i zbog novca.

T3
    Član
    T3

leptiric – 9/10/2009 15:47 ja sam gledala samo minut, ali sam citala malopre u 24sata da je nju silovao otac od 11god i da mu je rodila 3 dece,a da je izvrsila više od 25 abortusa. Strasno 😯 jadna zena,ali mi je bezveze da se prijavila u Trenutak Istine i sve obelodanila, toliko ljudi je to gledalo. sigurno je to uradila da bi zenama predocila sta je sve dozivela . A i zbog novca.

da otac ju je silovao godinama i oduzeo joj nevinost sa nekih 10-11 godina,i imala je vise od 25 abortusa,sa kim nije spominjala..ali to da su deca od njenog oca nije tacno tj nije tako rekla..deca su joj od tri razlicita muza tako je bar rekla,samo jednom se zakonski udavala ,a sa ova dva je zivela vanvbracno..nije medju njima takodje spominjala svog oca kao oca istih..

i sama je rekla da se prijavila ponajvise zbog novca,a ujedno je i svojom sudbinom i zivotnom pricom nenamerno prenela svim zlostavljanim zenama/devojkama /deci poruku da ne cute…

Natasa
    Član
    Natasa

Mislim da se ta emisija prikazuje u nedogledno vreme. Ako su vec naglasili- 18 – zasto je onda pustaju u 21h, zar nije prikladnije u 23h ili iza ponoci kada deca zasigurno spavaju. Emisija mi se ne dopada.

Natasa
    Član
    Natasa

Da dodam- niti je poucna-niti je zabavna.

lillyblue
    Član
    lillyblue

U prosloj emisiji ona jadna devojka izadje iz studija kad je njen decko priznao da ima trenutno 3 devojke.
    YYY, kakvo ponizenje. Ma to treba okaciti za ja.a na banderu ne sred trga.

T3
    Član
    T3

sad su pomerili termin iste pa se umesto u 21 emituje u 22..sat vremena kasnije srio i nije nesto jer ima i tad budne dece pogotovo onih izmedju 10-17 godina..
    sve je to bilo zbog one zenice koja je priznala svoju uzasnu sudbinu i odgovarala na zaista jeziva pitanja..pa se javnost pobunila..
    da u prosloj emisiji je ta devojka napustila studio jer je njen decko priznao da ima jos dve ili tri devojke pored nje tj zabavlja se i s njima uporedo s njom,a nijedna nezna za ovu drugui..mislim strasno..ma ne da je trebala izaci nego ustati i pljunuti ga ili osamariti tu nasred studija..kakav kreten dosao tu i jos je poveo da prizna pred tolikim svetom,pa jel se bar malo zapitao kako ce joj biti,sta je ocekivao da ga zagrli i kaze bravo macane svaka ti cast..majmuncica teska..tako mu i treba,neznam koliko je zaradio ali po meni nije zasluzio nista..tj jeste da izgubi i nju i one druge dve i pare pa da se dozove pameti i opameti..
    tu ljudi priznaju svasta naravno za pare..idu na sve ili nista..ali malo ko se posle kviza promeni..na bolje naravno..samo im se zivoti promene jer malo ko od drugih lica obicno supruznika ili partnera ima snage i zelje da i dalje bude sa tim nekim..pa i ako osvoji pare ostaje bez voljene/voljenog..ili u vecini slucajeva i bez oba..
    ko ne plati na mostu mora na cupriji,ili nemoze i jare i pare to je opste poznato zivotno pravilo..kojeg je malo ko ko tamo dodje svestan..

Iva_A.A.A.

„Pinku“ opomena zbog „Trenutka istine“
    Cetvrtak, 29. oktobar 2009. 21:24

Savet Republičke radiodifuzne agencije (RRA) izrekao je danas opomenu televiziji „Pink“ i podneo zahtev za pokretanje prekršajnog postupka protiv te televizije zbog emitovanja emisije „Trenutak istine“, od 7. oktobra 2009. godine, objavljeno je na veb-sajtu RRA.

Savet smatra da je televizija „Pink“ emitovanjem emisije prekršila Zakon o radiodifuziji u kojem je, između ostalog, istaknuto da je emiter dužan da poštuje određene programske standarde i da ne emituje programe čiji sadržaji mogu da škode fizičkom, mentalnom ili moralnom razvoju dece i omladine, kao i da takve programe jasno označi, a ukoliko ih emituje da to čini samo između 24 i šest časova.

Posle ovog slučaja Savet je, u skladu sa svojim nadležnostima, dao nalog stručnim službama da se pod poseban nadzor stave programski formati sličnog sadržaja na svim televizijskim stanicama.

(Tanjug)

Gledanje 121 članaka - 121 do 135 (od 153 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.