Ova tema sadrži 782 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  krissty 6 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 781 članka - 781 do 783 (od 783 ukupno)

Trudnicko bolovanje

• anita75love
    Učesnik
    anita75love

Iskljucivo kod drzavnog ginekologa!
    Privatni lekari ne mogu otvoriti bolovanje!
    I jos jedan mali savet, ako hoces da bez problema dobijas bolovanja, ne bih tisavetovala da ginekologu iz dz pominjes da trudnocu vodis i privatno-mogla bi da naletis na napad `sujete` pa da ti se `osujete` planovi.
    :-*

Brineta
    Član
    Brineta

Mozda nisam dobro postavila pitanje.Naime zanima me da li nalaz o venama ide kod ginekologa ili kod opste prakse?I da li ce neko na komisiji to da mi gleda?Mislim vene.Ako su vene vezane za trudnocu valjda moram kod ginekologa a ne znam sve je konfuzno i treba na deset mesta otici da sredis bolovanje.Anita75love hvala u svakom slucaju

krissty
    Član
    krissty

Brineta, ne znam odakle si ali pretpostavljam da je svuda isto, ili bar slicno. Ja sam prosla kroz to, dakle prvo i osnovno je da odes kod drzavnog ginekologa (Anita je u pravu da hoce da budu sujetni ali meni je nju preporucila moja dr kod koje sam privatno vodila trudnocu) i ona daje uput za komisiju na osnovu nalaza itd. E sad, posto imas problema sa venama, taj nalaz moras odneti svom ginekologu i on ce to u taj uput napisati, sifru bolesti i razlog zasto trazi bolovanje.
    Ja sam imala problema sa stitnom zlezdom i nalaz endokrinologa sam nosila ginekologu u Domu zdravlja i onda je ona na uputu uvek napisala i taj problem.
    Oni na komisiji sve gledaju, traze sveze nalaze specijalista, ginekologa obavezno plus kojih vec problema jos imas i od tih specijalista, ja sam cak na komisiju uvek nosila i svezu laboratoriju, sve uzimaju u obzir mada barem u NS nisu vise tako strogi prema trudnicama,

Nadam se da sam ti bar malo pomogla

Gledanje 781 članka - 781 do 783 (od 783 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.