Ova tema sadrži 7 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  milica2 8 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 8 (od 8 ukupno)

Turbo slank – iskustva

• nicegirl
    Član
    nicegirl

Posto se stalno vrte reklame na TV za ovaj proizvod, zanime me kakva su vasa iskustva, kao i sa ostalim proizvodima iz Bozen kolekcije

kika
    Član
    kika

JA SAM GA PILA PRE NEKOLIKO GODINA 5 DANA , TACNO PO UPUTSTVU, I SESTOG DANA SAM DOBILA TAKAV UZASAN PROLIV , DA SMA JEDVA STIGLA DO KUCE, I CELU NOC SE MUCILA, TAKO DA MI NIKAD VISE NIJE PALO NA PAMET DA GA PROBAM.

ALI ZNAM ZENE KOJE GODINAMA SASVIM LEPO PODNOSE I KOJE SU SKINULE KILOGRAME…

MADA, ONOLIKU VODU DA PIJES , UBRZALA BI METABOLIZAM I BEZ IKAKVIH POMOCNIH TABLETA.

srecna mama

ja imam pozitivnio iskustvo, regulise probavi i za dve nedelje sam skinula dva kg, sto nije lose, a pritom se nisam pridrzavala u potpunosti pravila.Tako da, moje iskustvo je ok, i koristicu ga ponovo.Nazalost ta dva kg sma vratila, ali cu ga koristiti ponovo i biti istrajna.

84d
    Član
    84d

Ja sam pila pre par godina ne da bi skinula kilograme (jer sam bila sigurna da je to samo reklama) vec da bih regulisala probavu. Cula sam da pomaze ljudima kod praznjenja creva a meni je bas to trebalo. I zaista su pomogle, mada nisam pila bas onoliko vode koliko se preporucuje. A naravno, nisam skinula ni kg (nakon par bocica). Mada tad nisam ni imala viska 🙂

ivocka
    Član
    ivocka

84d je u pravu, idealan je za one koji imaju problem sa probavom, ja ga iz istog razloga koristim, ali nema veze s mozgom za skidanje kg.

Estella
    Član
    Estella

Ja sam Turbo Slank koristila 2001. dok sam studirala i nemam neka pozitivna iskustva. Pila sam ga prema uputstvu, sa dosta vode, ali sam posle nekog vremena pocela da se osecam lose, slabo, bez energije, imala sam nesvestice itd, cak sam jedno vece zavrsila u hitnoj. Rezultati krvi su mi bili jako losi, jetreni enzimi, anemija, bilirubin… Cak sam radila testove i na hepatitis – negativni. Sad, ja ne mogu 100% da tvrdim da je to od Turbo slanka, ali pre toga nikada nisam imala te probleme, kao ni posle. Mozda je jednostavno moj organizam tako odreagovao. Batalila sam to i nikada vise nisam kupila nijedan preparat za mrsavljenje, niti cu. Cvrstom voljom se sve moze postici!

nika.ostojic

Zdrvo, evo hocu i ja da podelim moje utiske sa vama i da vam kazem da sam skepticno kupila turbo slank http://www.yu4you.com/items/en/ostalo/item_882.html i nakon nekog vremena bila vrlo zadovoljna sa njim. Ne zaboravite da treba, naravno, malo korigovati ishranu i pod hitno uvesti sportske aktivnosti kakve god i onda polako se kile tope. Nisam ni ocekivala neki ekspeditivan rezultat jer ni moje kile nisu dosle odjednom, tako da sam kilogram po kilogram uspela da izgubim nepozeljne kilograme.

milica2
    Član
    milica2

nicegirl;624748 wrote: Posto se stalno vrte reklame na TV za ovaj proizvod, zanime me kakva su vasa iskustva, kao i sa ostalim proizvodima iz Bozen kolekcije

Turbo slank je sjajna stvar, imam odlicne rezultate posle par meseci koriscenja…
    Samo se treba drzati uputstva.
    Pozz

Gledanje 1 članaka - 1 do 8 (od 8 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.