Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OSTALO Ženski kutak u koliko godina ste rodile dete?

Ova tema sadrži 322 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  katarina 8 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 323 ukupno)

u koliko godina ste rodile dete?

• kalet
    Član
    kalet

Ja mislim da sam dete rodila prilicno kasno i to sa nepunih 30. Mada, po neki put, kada pogledam oko mene pojedine situacije, pomislim da ipak dete treba radjati onda kada si potpuno spreman za to.

vania
    Član
    vania

Prvo dete sa 22, a drugo sa 26…

kalet
    Član
    kalet

E, ti si bila pametna, a ja sam kao htela da zavrsim fakultet, pa onda da nadjem posao i tako prodjose godine.

vania
    Član
    vania

Pa sad da li sam pametna ili ne…mozda je bilo bolje i meni da sam zavrsila fakultet…. ali ja uzivam u ulozi majke i ne kajem se sto sam vec u 22. godini dobila dete i brdo obaveza…

kalet
    Član
    kalet

Naravno. Moja drugarica iz klupe je u 20. godini rodila prvo, pa posle i drugo. Stalno se zezamo kada podje na roditeljski, jer nema ni lepse ni mladje mame na sastanku. Ona je neke stvari prosla mnogo pre i bila je mladja, pa joj je sve to lakse i palo. Mada, ja jesam zivac po prirodi, ali kada mi se moj bebac nasmeje zaboravim na sve. Ipak, kada god, nema nista lepse od dece.

vania
    Član
    vania

Ha, ha…ti i ja smo bas slicne…i ja sam zivac….. 😳

kalet
    Član
    kalet

Pa, mislim da si negde napisala da si strelac, a to je valjda karakteristicno za nas. Vazno je da se zivac brzo smiri, bar je kod mene tako.

vania
    Član
    vania

Napisala sam negde….

…planem za sekund, ali se i brzo smirim… a sta cu..takva sam… 🙄

Mirche
    Član
    Mirche

Ja sam sa 25 god. Taman, ali nisam zavrsila fakultet, i mene je dete sprecilo ;]

kalet
    Član
    kalet

Nikad nije kasno, ako si pocela nikad nije na stetu da ga zavrsis.

markova mama

Ja sam onda baba-majka 😀 . Rodila sam Marka sa 32 godine. Ne zbog obaveza, vec nisam osetila zelju da imam decu, mislim ne jaku zelju. Onda mi je jedan dan doslo i znala sam da je vreme. Pri tome sam naravno imala mnogo srece jer su sanse da se zatrudne proporcionalno manje sto je majka starija.

INAM4
    Član
    INAM4

Prvo sa 22,drugo sa 24,a blizance sa 28,5.

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Imala sam 25 kada sam rodila Andreja. Taman, što se mene tiče ;]

petra
    Član
    petra

ja sam rodila sa 29 god,sto se mene tice za mene je bilo pravo vreme

kalet
    Član
    kalet

Naravno, kao sto negde napisah, pravo vreme je kada zena oseti da je spremna za dete i more obaveza i odgovornosti koje ono nosi. :love:

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 323 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.